Sory że tu ale pytam o Citroena?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam takie pytanie czy da sie sprawdzić że licznik w Xara Picaso był "ruszany"?.tzn wiem że mozna go cofnąc na zegarze ale czy na komputerze tez go cofnie i czy po podpięciu kompa będzie widać ile ma w realu przejechanych kilometrów?.
  
 
każdy licznik chyba można cofnąć. Na allegro są nawet takie "komputerki" po 100 czy 200 zl

Ja kiedys chcialem kupic 3letnie mondeo w serwisie mi powiedzieli, że nie ma możliwości sprawdzenia czy licznik był cofany. Dobrym "domowym" sposobem jest dokładne obejrzenie czy deska rozdzielcza jest dobrze skręcona, choć mogła być rozkręcana z innych powodów. Generalnie ciężka sprawa, najlepiej kupić auto nowe albo od dobrego znajomego
  
 
jeśli chodzi o pytania dotyczące citroena to polecam forum citroena
tam na pewno dowiesz sie więcej o swoim autku. pozdrawiam
  
 
podpinajac sie w serwisie PPSem , wchodząc w BSI można sprawdzić autentyczny przebieg
  
 
Cytat:
2008-12-04 13:12:41, RemikGT pisze:
podpinajac sie w serwisie PPSem , wchodząc w BSI można sprawdzić autentyczny przebieg



a widzisz czyli jednak się da. Postaram się zapamiętać
  
 
Cytat:
2008-12-04 13:12:41, RemikGT pisze:
podpinajac sie w serwisie PPSem , wchodząc w BSI można sprawdzić autentyczny przebieg


A ja tylko dodam ze bedąc w BSI i klikajac w odpowiedni klawisz mozna przywrócic autentyczny stan licznika
  
 
Cytat:
2008-12-06 20:33:03, Irekcity pisze:
A ja tylko dodam ze bedąc w BSI i klikajac w odpowiedni klawisz mozna przywrócic autentyczny stan licznika


pod warunkiem ze ten kto majstrował był ciołkiem bo bsi mozna wyczyscic
ale i na to jest sposób
baza danych............ ale to już tajemnica PSA


[ wiadomość edytowana przez: RemikGT dnia 2008-12-06 22:15:47 ]
  
 
Cytat:
2008-12-06 22:15:11, RemikGT pisze:
pod warunkiem ze ten kto majstrował był ciołkiem bo bsi mozna wyczyscic ale i na to jest sposób baza danych............ ale to już tajemnica PSA [ wiadomość edytowana przez: RemikGT dnia 2008-12-06 22:15:47 ]


Zawsze sprawy kompa były i są dla mnie wielka tajemnicą ale... w poniedzialek powiem ci dokladnie czy jest taka mozliwość.
  
 
Irekcity ,zastanawia mnie fakt czemu piszesz wytłuszczoną czcionką jako jedyny na tym forum ,jaki jest w tym cel .Sorki za OT ale trochę mnie to drażni.