Wątek o tuningu II - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-12-05 23:27:03, BolimA pisze:
Spotkany w drodze na Karowa:


Nic tylko WALić własciciela za pomysły
  
 
Cytat:
2004-12-06 00:03:11, MAJCHAL pisze:
Nic tylko WALić własciciela za pomysły


Ale ale - ja kiedyś też miałem taką wizję - zderzaki srebrne, nawet miałem "cepeliowskie" nakładki na na błotniki

ech dobrze że mi tjunink optyczny już przeszedł
  
 
Całkiem ładnie wygląda, srebrne zderzaki ładnie też wyglądają w połączeniu z ciemnozielonym nadwoziem. Kolegom krytykantom polecam obejrzenie aut z USA - tam się robi srebrne zderzaki fabrycznie i jakoś te auta nie trafiają na WT. A takie "cepeliowskie" nakładki na błotniki to w zachodznich autach dostawalo się również z fabryki tylko trzeba bylo dopłacić. Moim zdaniem samochody w stanie 100% oryginalnym to powinny znajdować się jedynie w muzeach.
  
 
Zgadzam sie z autorem tytulowego postu, ze autor strony nie zawsze zna sie na swoim 'fachu'. Czasem czepia sie do rzeczy ktore dobrze wygladaja, ale jak wszystkim wiadomo kazdy z nas ma swoj gust, a o gustach sie nie rozmawia. Wiec pozostawmy autora tejze strony w spokoju.
  
 
Grzechu masz racje Zgadzam sie z toba w 100%
  
 
Wiem że ideologia AK jest nieco inna niż wszystkich klubów tuningowych, ale czasmi naprawdę się czepiacie. Ten czerwony poldek jest nawet gustownie wykonany. Nie raz widziałem gorsze szkaradztwa nawet ze znaczkiem FSO. Bo jak nazwać inaczej MR91 z zadartym tyłkiem, że czały most widać, przodem ciągnącym po ziemi, na kółkach chyba 165 max 175 i tyłem zrobionym na Plusa. Aż mi się niedobrze zrobiło a to przecież seryjne części....


Panowie więcej loozu przy ocenie czyjejś pracy.
  
 
Cytat:
2004-12-06 13:22:27, Bocian_s_313_PTK pisze:
Wiem że ideologia AK jest nieco inna niż wszystkich klubów tuningowych, ale czasmi naprawdę się czepiacie. Ten czerwony poldek jest nawet gustownie wykonany. Nie raz widziałem gorsze szkaradztwa nawet ze znaczkiem FSO. Bo jak nazwać inaczej MR91 z zadartym tyłkiem, że czały most widać, przodem ciągnącym po ziemi, na kółkach chyba 165 max 175

(i tyłem zrobionym na Plusa. )

Aż mi się niedobrze zrobiło a to przecież seryjne części.... Panowie więcej loozu przy ocenie czyjejś pracy.



CZy to była aluzja do mojego ???? Jeżeli tak to trudno
  
 
ale obora ten poldek. wies ryczy i tańczy!, a soltys polewa...

wcale nie gorszy pasztet ma leszekte w jego profilu (najszybciej zobaczyc) w watku kombi a kombi van w profilu oraz na stronie www.kombi.abc.pl kapoosta na masce, srebrne wstawki, wiejskie audio wstawki z pseudodrewna itp.
  
 
Cytat:
2004-12-06 13:59:28, LORD_VADER pisze:
ale obora ten poldek. wies ryczy i tańczy!, a soltys polewa... wcale nie gorszy pasztet ma leszekte w jego profilu (najszybciej zobaczyc) w watku kombi a kombi van w profilu oraz na stronie www.kombi.abc.pl kapoosta na masce, srebrne wstawki, wiejskie audio wstawki z pseudodrewna itp.



A tak sie zapytam czy ty jestes jakis nienormalny??? Jakas zazdrosc przez ciebie przemawia?? Ja rozumiem ze twoj automobil jest rewelacyjny...


[ wiadomość edytowana przez: voy dnia 2004-12-06 14:30:04 ]
  
 
Cytat:
2004-12-06 13:53:57, SCHIL pisze:
CZy to była aluzja do mojego ???? Jeżeli tak to trudno


Nie. Poprostu skomentowałem to co kiedyś zobaczyłem w Siedlcach (a ty raczej do takiej dziury nie zaglądasz). Jakoś nie bardzo mi pasi wąska zawiecha z tyłem od Plusa. Strasznie się to gryzie.

Lord_Wiader (to z kubusia puchatka ) ty wyluzuj bo cię ktoś kiedyś skasuje .
  
 
chodzilo o to cos czerwone i o te kombi a czarny to nie-przeszkadza.
co sie tak podniecacie? to juz opinii nie mozna napisac.
jakis monopol na komentarze czy co?!
  
 
Cytat:
2004-12-06 14:42:52, Bocian_s_313_PTK pisze:
Nie. Poprostu skomentowałem to co kiedyś zobaczyłem w Siedlcach

(a ty raczej do takiej dziury nie zaglądasz)

. Jakoś nie bardzo mi pasi wąska zawiecha z tyłem od Plusa. Strasznie się to gryzie. Lord_Wiader (to z kubusia puchatka ) ty wyluzuj bo cię ktoś kiedyś skasuje .



Siedlce nie są wcale taką dziurą, i nigdy nic nie wiadomo czy ja tam nie zaglądam, a co do wąskiego rozstawu tylnych kół to tak to jest jak chce się mieć most wytrzymały przy mocnym silniku i zakłada się most od 132 a on jest niestety węższy ale poprawię się i założe tylne koła szersze.


Panie LORD_VADER jak by to o demnie zależało to ta Twoja wypowiedz już by była dawno skasowana
  
 
oczywiscie sie z toba Zgadzam !
tak te super dekle i ultra docisk tylnej osi w postaci 3! sopilerów to wcale nie oznaka wiochy, bezgoościa itp.
ile to monstrum ma koni z 800 chyba bo nawet lancer evo 8 na polski rynek ma tylko 1 i to maly, no a ten to ...)
  
 
OOO widzę że kompresja w wątku rośnie....
  
 
Cytat:
2004-12-06 15:04:51, Momik pisze:
OOO widzę że kompresja w wątku rośnie....



jak może rosnąć jap poszła uszczelka pod głowicą
  
 
Cytat:
2004-12-06 15:11:38, SCHIL pisze:
jak może rosnąć jap poszła uszczelka pod głowicą


no to zaraz wątek zacznie dymić
  
 
Cytat:
2004-12-06 15:15:24, Momik pisze:
no to zaraz wątek zacznie dymić



dymienie to mały pikuś, zacznie się woda lać wielkim strumieniem
  
 
A wszystko to wynika po prostu z braku oleju. Ale obawiam się, że akurat w tym przypadku niedobór jest nieuzupełnialny.
  
 
Cytat:
2004-12-06 16:06:50, Grzech pisze:
A wszystko to wynika po prostu z braku oleju. Ale obawiam się, że akurat w tym przypadku niedobór jest nieuzupełnialny.



powiedział wszystko i po zabawie
  
 
Cytat:
2004-12-06 16:12:01, SCHIL pisze:
powiedział wszystko i po zabawie


Skąd wiesz? Moze właśnie poruszyłem czyjeś "uczucia religijne" i dopiero teraz się nam zrobi kompresja, dymienie, lanie itd.....