Licytacja startera Orange 518-938-518, 15zl na koncie od 5zł

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tak jak w opisie,nowy,nie używany,fajny numerek,15zl,taryfa Orange Music

licytacja od 5zł
wysyłka zwykłym listem gratis
polecony +3zl

koniec licytacji zgodnie regulaminem czyli za 21 dni

13.01.08r godz: 14:35




[ wiadomość edytowana przez: JarcioFordzik dnia 2008-12-23 14:40:06 ]

[ wiadomość edytowana przez: JarcioFordzik dnia 2008-12-23 14:41:27 ]
  
 
to ja daję 5 pln
  
 
Dzięki za udział w licytacji i przepraszam za poślizg... Nr konta podam na prv, jak tylko dostanę wytyczne od Zarządu.

  
 
Pershing_krk, czekamy na wpłatę...
  
 
Melduję że dotarła wpłata 8zł
  
 
Jarcio, czy starter został wysłany? Proszę o informację w wątku.
  
 
Kolego Jarcio81, prosimy o konkretną i wyczerpującą odpowiedź w sprawie losów startera.

Jeśli sprawa zostanie nieroztrzygnięta do końca tygodnia (tj. do 05.04.2009), Zarząd podejmie odpowiednie kroki dyscyplinarne.
  
 
Cytat:
2009-03-30 11:54:08, Miro pisze:
Zarząd podejmie odpowiednie kroki dyscyplinarne.



kolego kroki to wy podejmicie w stosunku do siebie, bo zarządzanie tym forum zostawia coraz wiecej do życzenia-dlatego tez coraz rzadziej tu zaglądam.zobacz kiedy zaczeła się licytacja a kiedy wam się o niej przypomniało-prawie 3 m-ce mineły! tj poważne uważasz? mało tego,wyjasnienie przesłałem do dieselki priv, pomijam też fakt,że w ciągu 3 m-cy ani zwycięzca ani nikt z szanownego grona nie raczył sie odezwać w tej sprawie. W ciagu 3 m-cy sporo w pokoju (czyt. remont) się pozmieniało u mnie i na chwilę obecna nie mam pojecia gdzie ten starter sprzed 3 miesiecy sie znajduje!

jak nie znajdę,go to oddam wygrywającemu kwotę 8zł jakie przeznaczył na licytacje
  
 
Kolego, jeśli wystawiasz coś na licytację, to jest twoim obowiązkiem jej pilnować. Zarząd ma inne sprawy na głowie, a nie pilnowanie Twojego startera w czasie remontu.

Jakoś inni wystawiający, potrafią doprowadzić sprawę do końca, po upływie regulaminowego terminu kontrolują akcję do końca.

Podany wcześniej termin, jest nieodwołalny.


  
 
Sprawa sądzę że rozwiązana już. Jarcio przeleje te 8 zł dla dzieciaków
  
 
To się cieszę, że sprawa się tak wyjaśniła

Jarcio - prv.

  
 
Wpłata od Jarcia - 10zł dotarła na konto...

Dziękuję za uwagę...


[ wiadomość edytowana przez: kubusiek77 dnia 2009-05-08 22:31:10 ]