[Seba] Cabrio RS ProJect - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-12-31 22:52:51, MacFly pisze:
A ja jeszcze do tego dodam Maniak



dokladnie. jak kupowalem od niego rsa to mowil ze jeszcze do niego wroci wrocil szybciej niz sam pewnie przypuszczal.
  
 
no to czekamy na kolejne odslony z etapow prac
gratulacje nowej zabawki
  
 
Cytat:
2009-01-01 18:46:41, _Maly_ pisze:
no to czekamy na kolejne odslony z etapow prac gratulacje nowej zabawki



Maly - Twoj jest piekny,grill na 100% tez bede mial gladki i dzieki Twojemu zastanawiam sie nad fajna czerwienia jeszcze

Dach zostaje czarny,bo chyba mam juz zalatwiony
  
 
no fakt małego cabrio jest ładne , poza tym jeszcze Vince-a cabs był śliczniutki
  
 
Cytat:
2009-01-01 19:15:49, Seba pisze:
Maly - Twoj jest piekny,grill na 100% tez bede mial gladki i dzieki Twojemu zastanawiam sie nad fajna czerwienia jeszcze



Czerwień najpiękniejsza no i najszybsza
  
 
Nic sie zbytnio nie dzieje ,ale chociaz nowe tablice dostal - jak zwykle nie grzeczny numerek :
  
 
jak to gdzies kiedys reklamowali... "double yor plesasure, double your fun"

  
 
Cytat:
2009-01-07 15:01:26, Seba pisze:
Nic sie zbytnio nie dzieje ,ale chociaz nowe tablice dostal - jak zwykle nie grzeczny numerek :



no widze ze numerek wrocil. tylko samuraj sie wybil :p
  
 
numer swietny ciekawe co twoi domownicy na kolejne 69 też chcialem taki trafic ale niemam takich znajomosci - XX wystarczy
  
 
Cytat:
2009-01-11 13:08:36, piotroski05 pisze:
numer swietny ciekawe co twoi domownicy na kolejne 69 też chcialem taki trafic ale niemam takich znajomosci - XX wystarczy



dobre numery sa na kilkanascie wzorow do przodu porezerwowane
  
 
To sie nazywa prawdziwa pasja - życzę powodzenia w pracach .
  
 
W koncu mam do cabrio 16" 7,5" przodek i 9" na tyl
  
 
a jednak kupiłeś
  
 
Tak,znalazlem pare fotek esskow na takiej feldze i widze,ze ten wzor pasuje do autka. Jedno co mnie przeraza to poszerzanie tylu Musze maszynke skolowac
  
 
seba a jak znajdziesz taka maszynke to moze i mi uzyczysz? chyba ze sam ja zrobie
  
 
Moze by takowa zrobic jako gadzet klubowy?? Albo zakupic w iles tam osob,cos ok 600zl kosztuja oryginalne,gotowe.
  
 
hyhy, sa kola - opowiesc mozna uznac za rozpoczeta
  
 
na ta maszynke to i ja bym sie pisal
  
 
A tak wogóle to wszystkiego najlepszego z okazji imienin
  
 
Snale zna poszerzenia

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach