[Seba] Cabrio RS ProJect - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dzieki za zyczonka Wzajemnie

No tak wlasnie mi sie kojazy ,ze ktos na forum mial/urzywal
  
 
Czas brac sie do dziela - dawca juz na podworku :
Uszatki w skorze,full elektryka,kiera tez w skorze. No i fajny bajer z oryginalnym radyjkiem i CD ,ciekawe czy dziala




Daszek jest elektryczny i w super stanie ,ale czy taka przerwa miedzy tym plastikiem zawsze jest??


  
 
Wielki podziw dla Ciebie SEBA!!! Czy ty wogóle sypiasz?
  
 
Seba: szpara przy plastiku to norma, to tak tylko wyglada ze jest dziura, ale jak wlozysz palec to poczujesz ze tam jest pod spodem jakis material

edit:
chociaz tak patrze kurcze... nie wiem czy u mnie ta szpara nie jest mniejsza, bardziej scieta... moze znajde jakas fote zaraz

edit2:
u mnie jest tak samo, moze minimalna roznica 2-3mm


[ wiadomość edytowana przez: _Maly_ dnia 2009-01-22 21:07:29 ]
  
 
jak na ciebie patrza sasiedzi? :p bo aut tylko przybywa ty to masz zdrowie i do essow i do takiej roboty.
  
 
Cytat:
2009-01-22 21:02:05, smallsize pisze:
jak na ciebie patrza sasiedzi? :p bo aut tylko przybywa ty to masz zdrowie i do essow i do takiej roboty.



No essy 3 na podworku,do tego mondi,dziewczyny fiesta (to juz 5 fordow ) galant i samurai ... masakra,nie ma juz wolnego podworka

No dzieki Maly - uspokoilo mnie to

Dawca kupiony w ciemno,przez allegro,nawet kierowce po niego wyslalem bo sam nie mialem kiedy jechac. Kierowca go ladujac zmartwil mnie ,ze skora w okropnym stanie jest i on nie wie czy sie nada do czegos Obejzalem ja teraz jak przywiozl,co prawda po ciemku przy latarce ,ale wg mnie tylko jest brudna i domaga sie konserwacji,takze zle nie bedzie
  
 
ja tam to już nie wiem co pisać u ciebie w wątkach ciekawi mnie faktycznie ten stan skór a sam dawca wygląda w środku bdb. poraz kolejny wielki szacun

p.s. dzisiaj widziałem nowszy model Galanta ale spierdzieli takie kozackie auto,napompowali je strasznie. Jak patrze na przód twojego a przód tamtego to nóż się otwiera w kieszeni
  
 
Co myslicie o takim kolorku ??
  
 
Pokazales kolor na zlym aucie
ale mysle ze calkiem calkiem
  
 
Cos podobnego chyba :
  
 
nom, ladnie bedzie
zalecam do tego podwojna wersje klaru i bedzie miod


[ wiadomość edytowana przez: _Maly_ dnia 2009-02-14 00:12:39 ]
  
 
Cytat:
2009-02-14 00:11:09, _Maly_ pisze:
nom, ladnie bedzie zalecam do tego podwojna wersje klaru i bedzie miod [ wiadomość edytowana przez: _Maly_ dnia 2009-02-14 00:12:39 ]



A co to "podwojna wersja" klaru??
  
 
a dlaczego nie czarny? moze cos w stylu twojego czarnego RS? Ten to był ładny.
  
 
Piękna czerwień nie jest zła
Kolorek 1 klasa
  
 
Cytat:
2009-02-14 09:07:14, piotroski05 pisze:
a dlaczego nie czarny? moze cos w stylu twojego czarnego RS? Ten to był ładny.



Uwarzam ,ze czarny jest ladny,ale ... Zawsze musi byc czysty i co gorsza nie miec zadnej ryski czy malej czy duzej,bo w przeciwnym razie wyglada gorzej niz zle - taki urok ciemnych kolorow A ze wlasnie mialem juz czarnego to wiem jak to jest
  
 
Tornado rot z palety audi - super odcień

A nie myślałeś nad motocyklowym lakierem ??
  
 
Cytat:
2009-02-14 10:20:48, Tomcio78 pisze:
Tornado rot z palety audi - super odcień A nie myślałeś nad motocyklowym lakierem ??



No wlasnie jesli czarny to z gamy suzuki - czarna perla z granatem
  
 
seba zrob go w kolorze focusa st - pomaranczowy
  
 
TAKA POMARAŃCZA

Seba taki kolor sobie zrób
Dla mnie bomba z reszta chiałem go kupic jak Rs szukałem ale cena kosmos i gośc nie chce nic opuscić
  
 
Cytat:
2009-02-14 19:10:26, RemikGT pisze:
TAKA POMARAŃCZA Seba taki kolor sobie zrób Dla mnie bomba z reszta chiałem go kupic jak Rs szukałem ale cena kosmos i gośc nie chce nic opuscić



Popieram, tylko zrób go w perle ze złotymi opiłkami (czy jak to się tam technicznie nazywa) - chodzi o to, żeby się ładnie mienił na złoto w słońcu.