POLONEZ CARO 1.4 GLI 1996 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zajechany +500zł = dobry (ok 1500) 1996r z LPG w kole.

do zajechanego trzeba doliczyć koszty cholowania , napraw , części ok 500zł - więc na jedno by wyszło
zobaczymy
masz takiego na oku
  
 
Polonez - Allegro
  
 
jar128 a ile chcesz za fotele?
  
 
No i sie nie doczekalem Twojego Poldka na gdanskim spocie
Szkoda.

Jezeli ksiazka obslugi Rovera opisuje takze silnik K16 1.8 to bylbym zainteresowany nia, o ile mozesz ja sprzedac bez calej reszty

Pozdrawiam
Adamus
  
 
i tak bywa

- na zlocie ? - (jak trafi w odpowiednie ręce) pojawić się mogą jego organy (jak sprzedam to zmienie dupowóz.... )

- roverova książka od 1,6 - 1,8 zawiera podstawowe dane (ok 200 stron) jednak nie dowiesz się z niej jak wymienic uszczelke pod głowicą nasza POLDROVEROWA jest przydatniejsza.
Wystawiłem wszystko co do niego nazbierałem +to co zapomniałem- końcówki drążków , uszczelke kol. wydechowego.

kilka dni temu udało mi się go uruchomić bez wspomagania i alternatora
(wiatraki wstawione przed chłodnice nie przebiły jej , a płyn cały czs jest w układzie)
po włączeniu bezpiecznika pompy paliwa odpalił za pierwszym na paliwie i gazie
jedynie linka od gazu była naciągnięta, a 1-ka znalazła się w pozycji 3-ki.

szkoda że temat sie kończy
jedno co dobre poziom mojego wkur.... (nie licząc sentymentu) można porównać do wkur..... właściciela audi któremu rower ukradli
  
 
sprzedany

poszed na przeszczep do DF-a
to i tak lepiej niż na pojazd dla nowożeńców wzorowany na na samochodzie z lat 30-stych.
  
 
odnaleziony na ALLEGRO w nowym wcieleniu



całkie szybko to poszło



jeszcze troche i

  
 
witam wszystkich jeśli będzie ktoś zainteresowany felgi WSL-a są na sprzedaż z przyzwoitymi oponami 185/55r15
cena 500zł odbiór raczej osobisty
pozdrawiam