Rezygnacja z funkcji M

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Moi drodzy.
Moderatorem jestem od dawna, nawet sam nie wiem od kiedy, ale wiem, że było to praktycznie na samym początku powstania klubowego forum na Motonews.

Nadszedł niestety ten czas, aby przekazać pałeczkę komuś, kto poświęci temu zajęciu więcej czasu.

Od września 2007 zmieniłem stanowisko pracy w firmie z ułożonego, statecznego i spokojnego na żywiołowe, pełne dynamiki i szaleństwa.
Starałem się jakoś pogodzić obowiązki domu, pracy i życia klubowego, ale wierzcie mi, jak przychodzę do domu o 16 po całym dniu patrzenia w monitor i całym tym zgiełku nie mam siły ani ochoty nawet patrzeć na ekran,a z internetu korzystam wtedy, kiedy muszę. Od pewnego czasu, jak pewnie część z Was zauważyła coraz mniej czasu poświęcam obowiązkom Moderatora, na czym cierpi Klub i Wy - Użytkownicy. Logowanie się raz na tydzień to stanowczo za mało jak na M.

Z wielkim żalem w sercu składam rezygnację z piastowanej przeze mnie funkcji Moderatora.

Zgodnie z § 5. pkt 4 Regulaminu Forum na moje miejsce proponuję Pitera20. Znam go od lat i wiem, że będzie dobrą osobą na to miejsce. Decyzję o nadaniu uprawnień pozostawiam jednak w gestii Kolegium Moderatorów i Zarządu.

Wątek pozostawiam zamknięty do dyskusji, lecz widoczny dla Was wszystkich. Dyskusja tutaj była by zbędna, moja decyzja jest ostateczna.

Na koniec dodam, że z forum nie znikam, jeszcze trochę się ze mną pomęczycie