Dziwne palenie!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mama problem kiedy mój essi postoi dłuzej niż 8 godzin mam problemy z odpaleniem dokładniej wyglada to tak
musze zakręcić około 5 sek rozrusznikiem po uprzednim podgrzaniu świec dwukrotnym nawet rozrusznik grzechota zgrzyta i jakby sie ślizgał nie napędzał koła zamachowego,nastepnie kręce około 10 sek rozrusznik jakby się rozpedzał podgrzewam ponownie świece krece znowy 15 sek rozrusznik pracuje coraz szybciej juz bez zgrzytania i poślizgu i auto pali po odpaleniu puki nie postoi dłuzej niż 8 godzin pali od strzału.
zaznaczam świece wymieniłem mam nowe cały komplet założyem zestaw naprawczy na pomke reczna lucas wymieniłem wszystkie przewody paliwowe na gumowe zbrojone od zbiornika do pompy wtryskowej poza odcinkiem 20 cm z powrotu pompy wtryskowej do aluminiowego przewodu powrotnego ze zbiornika dla pewnosci założyłem zaworek zwrotny miedzy pomka ręczną a wtryskową wymieniłem przewody przelewowe miedzy wtryskiwaczami
  
 
Tutaj masz problem raczej z rozrusznikiem ,a nie z silnikiem .Moim zdaniem "bendix" do wymiany i ogólny przegląd rozrusznika by się przydał.
  
 
Dokładnie jak kolega pisze - bendix.
Jak wyciągniesz rozrusznik, to warto wymienić od razu tulejki i szczotki, bo koszt nie będzie duży skoro i tak będzie wszystko wyciągnięte.