[mss] kolejne nowe auto :D - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprzedał trójke, kupił dwójkę. Nowy właściciel zadowolony, usterki powoli eliminuje się, jutro filtry wymieniamy.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Fakt, strasznie szybka "deska". Miałem kiedyś okazję się takim przejechać.Plomby wypadają ale zbiera się świetnie.
  
 
ło jezu
a nie było takich ze sprawnym zawieszeniem?
  
 
Cytat:
2009-09-11 21:41:56, slawas1 pisze:
ło jezu a nie było takich ze sprawnym zawieszeniem?


I nie-białych?
Niby fajnie, że szybkie, ale na tych laczkach to raczej trzeba się naszukać drogi, żeby pojechać...
  
 
Cytat:
2009-09-11 20:51:16, Kleszczak pisze:
Sprzedał trójke, kupił dwójkę. Nowy właściciel zadowolony, usterki powoli eliminuje się, jutro filtry wymieniamy.



takie usterki jakie były to nie usterki

a co do szukania drogi to ... macie rację na tych oponach to trochę nie ma gdzie poszalec
  
 
dla mnie golf to padaka i mega brzydki samochod...porazka po calosci





ale ten mi sie podoba !


fajowy
  
 
Ło Maciek, gdzie rzes wynalazł takiego cudaka, kozacki Fele z S-ki, no no . Ile worków pieniedzy poszło na to białe ?
  
 
robi szał.. nic tylko pogratulować jeśli możesz sobie pozwolić na takie cudeńko..
  
 
worków pieniędzy poszło ... niemało . W końcu mam autko które będę powolutku dopieszczał i doprowadzał do oryginału i ideału
  
 
stalowe kółka i gril ze znaczkiem ?

fajny fajny, pewnie niezle manewry na szosie da sie z takim silniczkiem odstawić Te koła z S-ki ładne, ale jakos taki za nowoczeny wzór na MK2 jak dla mnie
  
 
no bardziej mi chodziło o wnętrze i silnik doprowadzić do ideału
  
 
no, no, ladne cacko

dobra baza hihi - powodzenia w dopieszczaniu
  
 
Mnie kumpel jak przewiózł też takim tylko z 89r. to już miałem dość jazdy z nim
To nie jest samochód...to jakiś stary demon prędkości Nic tylko szerokich dróg Ci życze
  
 
Mam pytanie, z jakiego miasta zostało zakupione to auto?
  
 
Ciekawy egzemplarz.
miejmy nadzieję ze nie bedzie WT
  
 
Cytat:
2009-09-12 10:02:08, TomekBury pisze:
Mam pytanie, z jakiego miasta zostało zakupione to auto?



z Twojego miasta


a VT na pewno nie będzie , z zewnątrz paktycznie nic już się nie zmieni , ewentualnie wróce do frontu z 4 lampami
  
 
Widziałem auto kilka razy, całkiem fajny egzemplarz, pamiętam jak chłopaki z regionalnego klubu chcieli się ustawić z właścicielem ale mu szkoda felg i zawieszenia było German style
  
 
no wiesz opona 185/35 to rzeczywiście trochę szkoda

  
 
Fajny wóz G60. Tylko jak sobie pomyślę jak można korzystać z jego osiągów (dbając o Turbo ma się rozumieć) w takiej konfiguracji zawieszenia i tych kół to nie wiem w Polsce.


[ wiadomość edytowana przez: skidmarks dnia 2009-09-13 12:33:14 ]
  
 
Fajne auto, pięknie zrobione. gratuluję zakupu.

A tak w ogóle to wiesz co jest najważniejsze w golfie?
Żeby w szyje nie cisnął