[RENE] Moj F1 - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
bo dajesz https

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 



Udało sie
  
 
dwa guziki na tunelu środkowym to do czego?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
To włączniki do grzania stoleczkow
  
 
Bardzo dobrze to wnętrze będzie wyglądać! Ładnie lecisz z autem. Podoba mi się takie podejście do auta. Widzę że spoilerek z klapy też poleciał?
  
 
Bardzo fajnie to wygląda.
Spojlera na klapie jak dla mnie brakuje. A co z numerem seryjnym F1, wróci na tunel ?
  
 
Spoiler usunąłem bo według mnie sprawiał ze tył wygląda ociężale,naklejki z numerem nie będzie ale mam oryginał. Muszę jeszcze dokończyć konsole bo mam już oklejona a oryginał odłożyć na piłkę razem z tunelem
  
 
prawdziwy węgielek - bardzo ładnie
ale to co zauważyłem w garażu - takie czarne z drzwiami otwieranymi do przodu - wrzuć jakieś foty - co to jest ???
  
 
Cytat:
2014-01-05 15:30:40, rene pisze:
Spoiler usunąłem bo według mnie sprawiał ze tył wygląda ociężale,naklejki z numerem nie będzie ale mam oryginał. Muszę jeszcze dokończyć konsole bo mam już oklejona a oryginał odłożyć na piłkę razem z tunelem



Też w swoim mk7 usunąłem spoiler z tyłu. Wiem że oryginał i z nim też jakoś to ujdzie ale bez niego jest TO!
  
 
qrba, jest to citroen który jest odnawiany powoli przez rene.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2014-01-05 19:53:37, Kleszczak pisze:
qrba, jest to citroen który jest odnawiany powoli przez rene.


Citro jezdzi juz od roku po tarnowskich ulicach
  
 
Przeglądam sobie różne wątki na forum i bardzo zaciekawił mnie Twój projekt. Co się dzieje teraz z autkiem i jak to wszystko teraz wygląda?

P.S Gratki podejścia do pracy i za wykonanie wszystkiego
  
 
Samochód jest obecnie do sprzedania w całości lub na części, zalezy jak bedzie kozystniej.
Powiększyła mi się rodzina i coraz bardziej wkurza mnie brak tylnych drzwi a posiadanie kolejnego samochodu juz nie wchodzi w grę
  
 
Kolejny rarytas pójdzie w nieznane ręce. Oby dobre.
  
 
Panowie, saubery też wyszły w ilości 500 sztuk czy tylko efki?
  
 
Tylko F1 i Rs4x4 były limitowane do 500szt Sauberów było więcej.

Szkoda tego RSka. oby trafił w dobre ręce. Ps:
zapodaj priv ile za całego
  
 
To jest okleina ten karbon?
  
 
Jest to oklejone prawdziwym węglem
  
 
powiedzmy ze jak bys chcial na czesci gonic to moze bym taborety przytulil tylko bym musial reszte dac obszyc by pasowala
  
 
Ile za całość? Może być na priv.