[DarasBB II] Między ciszą a ciszą sprawy się kołyszą - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-02-09 22:08:52, DarasBB pisze:
Swap... dwa silniki... co później? Skrzydła ???? Dzisiejszy postęp. http://img7.imageshack.us/img7/5296/09022009357ib2.jpg">






Poprawiony........


później to jedynie spadochron

[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2009-02-09 22:10:16 ]
  
 
oo widze ze reanimacja czerwonego sie szykuje, a potem pewnie do polszy wroci?? cos z bajerow w nim zostawiasz czy zostanie seria i wszystko do dzikiego??
  
 
No to Darku grubo.
swojego zdania nie zmieniam,do psycholożki
  
 









[ wiadomość edytowana przez: DarasBB dnia 2009-02-10 22:40:22 ]
  
 
Zapowiada się ciekawie


[ wiadomość edytowana przez: michu07 dnia 2009-02-10 23:18:40 ]
 
 
Osz Ty w mordencje Nawet nie próbuje strzelac co ta za wydumka bedzie z tego wszystkiego Moj Idol
  
 
Ale szrot Rozumiem, że sprzedajesz na części Ja biorę fotel kierowcy z elektryczną regulacją i komplet kluczy widocznych na zdjęciu w ładnej walizeczce
  
 
jak to poskładasz i nie będzie skrzypieć i piszczeć w czasie jazdy to wielki SZACUN
  
 
Cytat:
2009-02-11 19:26:07, Kamil_K pisze:
jak to poskładasz i nie będzie skrzypieć i piszczeć w czasie jazdy to wielki SZACUN



akurat w tej materii poprawienie Forda przy Escorcie to żaden wyczyn
  
 










  
 
Juz widze szatanski plan Kompletnie nowa cala instalacja elektryczna To cos na miare Darasa Bo likwidacja wszelkich oznak korozji i wyspawanie całej budy zeby wyła sztywna jak... noo sztywna jak trzeba, to poprostu babał przy Darka pomysłach
  
 
E tam, Darek zeby wyrobić na opłaty za garaż przerabia brykę do przemytu, ale ciiiii, żeby tylko się nie wydało
  
 
ja sądzę że będzie przekładka napędu z Dzikiego, i pewnie dodatki z Białego, żeby mieć wypas furę z kierownicą po właściwej stronie
  
 
Widzę, że coraz większe bzdury wypisujecie, dlatego postanowiłem się zdradzić z moim planami.

Otóż wyliczyłem sobie, że taniej będzie Esa posłać w częściach pocztą do Polski niż jechać nim taki kawał drogi


[ wiadomość edytowana przez: DarasBB dnia 2009-02-12 17:47:06 ]
  
 
odwazne posuniecie Darku
  
 
Zacznie się od walki z rudą Klasyka
  
 
Cytat:
2009-02-12 18:22:47, Wojo pisze:
Zacznie się od walki z rudą Klasyka



Musi być dobra podstawa do dalszych prac
  
 
Cytat:
2009-02-12 17:46:42, DarasBB pisze:
Otóż wyliczyłem sobie, że taniej będzie Esa posłać w częściach pocztą do Polski niż jechać nim taki kawał drogi [ wiadomość edytowana przez: DarasBB dnia 2009-02-12 17:47:06 ]


Coś mi się nie wydaje, żeby różnica w kosztach transportu auta była warta takiej kupy roboty.
  
 
Darek nie wkrecaj nam tu

wyglada to fajnie, ale ja to swojego chyba nie rozkrece predzej jak za rok dwa
  
 
Cytat:
2009-02-12 17:46:42, DarasBB pisze:
Widzę, że coraz większe bzdury wypisujecie, dlatego postanowiłem się zdradzić z moim planami. Otóż wyliczyłem sobie, że taniej będzie Esa posłać w częściach pocztą do Polski niż jechać nim taki kawał drogi [ wiadomość edytowana przez: DarasBB dnia 2009-02-12 17:47:06 ]


Niezła ściema