Spoiler - DF

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie...szukam spoilerka do fiaciorka,widziałem takowe cus z laminatu montowane od dolu do przedniego pasa pod zderzaczkiem...mialem zakladac zderzaki z samary ale pomysl umarl i stawiam teraz na oryginal...moze komus zalega cos takiego w garazu albo wie gdzie to kupic za rozsadna kasiorke...
  
 
spoilery.of.pl
  
 
niestety stronka mi nie chodzi???A co do spoilerka to widac go na zdjeciach w profilu KILeRA,a raczej to co z niego zostało...tzn ze spoilera
  
 
przepraszam zapomnialem napisac WWW
http://www.spoilery.of.pl/
  
 
Miejscowosc Duchnów pod Warszawa. koszt 40zł, kupowałem u nich 2 tyg temu.
  
 
Danielek77 zderzaki z samary???FUJ!!!!!!Taka dokładeczka pod zderzak jest jedynym spoilerem do DF,który mi się podoba.Takie cuś mają Remias i Czeczun z F&F(zresztą Koniu podał chyba właściwy adres),także na pewno od nich się dowiesz co,gdzie i jak.Ale innym spoilerom,plastikom itp.shitom w DF mówię NIE!
  
 
Poparcie dla przedmowcy!!!
  
 
Brrrr! Słowo "Samara" do tej pory wywołuje u mnie obrzydzenie. Widziałem kiedyś DF kombi ze zderzakami od Łady 2104/2105 i trzeba przyznać, że wyglądało to całkiem interesująco, coś a'la amerykańskie autko. Wiecie, te zderzaki są z belek aluminiowych. Wyjątkowo solidne.
  
 
Cytat:
2003-08-10 01:44:27, Grzech pisze:
Brrrr! Słowo "Samara" do tej pory wywołuje u mnie obrzydzenie. Widziałem kiedyś DF kombi ze zderzakami od Łady 2104/2105 i trzeba przyznać, że wyglądało to całkiem interesująco, coś a'la amerykańskie autko. Wiecie, te zderzaki są z belek aluminiowych. Wyjątkowo solidne.



A propos aluminiowysch solidnych zderzakow i amerykanskich wersji- mam zderzak od amerykanskiej wersji 131 (z reszta nie tylko zderzak, bo ostalo sie tez pare innych rezeczy jak dzwi z pancernymi belkami wzmacniajacymi). Zderzak ten jest z aluminiowego ceownika o grubosci 10mm naokolo oblozony guma, mocowany jest zas na sprezynach gazowych a wyglada tak, jak na tym zdjeciu:
  
 
Spajk a moze masz jakis bardziej precyzyjny namiar
  
 
Niestety ten adres http://www.spoilery.of.pl/ nie działa

Jak macie jakis namiar na kogoś na dolnymśląsku (nie lubie płacic za g...) ze spoilerami do kultowego auta jakim jest Fiat 125p (FSO 1500 jak kto woli) to dajcie znac.
  
 
Przeciwnie: - działa.
  
 
mni też -> <- działa
  
 
wedlug mnie spojler przedni do kanciaka powoduje, ze samochod wydaje sie byc bardziej waski niz i tak jest. patrzac z przodu stosunek wysokosci do szerokosci wplywa niekorzystnie i zaczyna wygladac jak zuk z buda do przewozenia styropianu, choc nie az tak drastycznie. sory spojlerowcy
  
 
Spoiler lepiej pasuje gdy resztę przodu poddamy subtelnemu face-liftingowi.
  
 
A ma może ktoś namiar na firme sklep złom gdzie mozna dostac spojlery progowe ?
  
 
Spoilery w Df nieustannie przypominają mi o wizycie w toalecie...bleee!Ale jak koniecznie chcesz to progówki pasuja od Poldka9oczywiście po małej obróbce),chyba,że chodzi Ci o jakieś bardziej "cudaczne"ustrojstwo.
  
 
zobacz sobie stronke : spojkar1.webpak.pl

..................................MARKIZ.................................................. ........................................................................................
  
 
spojlery progowe, to sadyzm tego co je zaklada i masochizm, co musi ogladac, przy czym nie zawsze musi to byc przyjemne. wedlug mnie bryla samochodu nie przystoi do takich ozdobek i trzeba sie rzeczywiscie nameczyc i pokombinowac, aby wszystko wspolgralo. z dostepnych spojlerkow, chyba tylko na bagaznik jest udany.
  
 
mam do ludzi znających temat pytanie - dolne przednie spojlery do dużego fiata są gdzieś produkowane, czy ludzie je sobie sami laminują? A moze ktoś ma na sprzedaż?