[Asior] Pug 306 XS HDI wg. Asiora ;) -> powoli do przodu... - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-02-09 21:57:47, Asior pisze:
tak, ale poluje na taką od gti6, jest załamana i wchodzi pod spód..... ta jest zbyt kanciata


Sam jestes kanciasty
  
 
mam w planach jeszcze przyciemnić przednie lampy (ramki w delikatna czerń) lub ew. angele........... co o tym sadzicie ??


poza tym mam apetyt na 17" z 307 + inna zawiecha, chociaż z -40mm.... tylko nasze drogi/mój garaż/ mój portfel -
  
 
Cytat:
2009-02-09 22:00:16, Asior pisze:
mam w planach jeszcze przyciemnić przednie lampy (ramki w delikatna czerń) lub ew. angele........... co o tym sadzicie ?? poza tym mam apetyt na 17" z 307 + inna zawiecha, chociaż z -40mm.... tylko nasze drogi/mój garaż/ mój portfel -


jesli 17 to tylko 5 ramienna i tak jak mówisz od 307 a przypadkiem leża u mnie orginały w dobrej cenie ,nówki nigdy nie zakładane ,kiedys kumpel kupił ale nie załozył a teraz chce sprzedac
  
 
Cytat:
2009-02-09 22:03:03, RemikGT pisze:
jesli 17 to tylko 5 ramienna i tak jak mówisz od 307 a przypadkiem leża u mnie orginały w dobrej cenie ,nówki nigdy nie zakładane ,kiedys kumpel kupił ale nie załozył a teraz chce sprzedac



takie: ??



na obecną chwilę to temat jest zbyt odległy aby mówić o tym że chcę kupić ;/ ....... no chyba że chce się kolega zamienić na 15" z 206rc........ z oponami

ps. jak możesz to podeślij mi ich cenę na priv........


[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2009-02-09 22:06:45 ]
  
 
muszę przyznac ze autko wyglada grozniej z tym grillem
  
 
nie,tzn nie mam pewnosci ale raczej te z prostymi ramionami,tzw łopaty jutro ci podesle fotkę i cene
  
 
co sądzicie aby tak lampki pomalować ?? :




[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2009-02-10 00:44:42 ]
  
 
Taka szybka fota przy świetle dziennym




ps. ramki do lamp (wewnętrzne z demontażu do pomalowania) i gałka od biegów (aluminiowa + skóra) już są w drodze do mnie


dzisiaj po wyjściu z pracy patrzę a na parkingu 2 osoby patrzą z przodu na auto i się zastanawiają "co to cholera jest", dopiero napis na bocznej szybie im pomógł

[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2009-02-12 21:13:56 ]
  
 
smaruj lampy! ale już!
  
 
Cytat:
2009-02-12 21:13:51, JmB pisze:
smaruj lampy! ale już!



w przyszłym tyg zajmę się poskładaniem na czarno tych lamp na angele póki co mnie nie stać, a clear black seria będą chyba jednymi z nielicznych w 306
  
 
Autko ladne, ale aluminiowej galki na zime to nie polecam.
  
 
Swietnie front wyglada
  
 
Super wygląda furka
  
 
maluj te lampy
  
 
no pytlar - git robota

a możesz go jeszcze umyć ??

no i w tym momencie widać, że halogeny tez proszą się o przyciemnienie
  
 
Tofast zdjęcia nie mam ale felga lezy u mnie taka jaka pokazałeś tyle ze ty je pokazałeś w ciemnej tonacji ja mam srebrne, nowe na maxa w kartonach
  
 
Cytat:
2009-02-12 22:45:58, RemikGT pisze:
Tofast zdjęcia nie mam ale felga lezy u mnie taka jaka pokazałeś tyle ze ty je pokazałeś w ciemnej tonacji ja mam srebrne, nowe na maxa w kartonach



a jaka kwota papieru interesuje ? (tak orientacyjnie) > priv
  
 
jutro ci napisze dokładnie bo zapomniałem nawet fote machnac tylko kartonik otwarłem ale mysle ze bedzie dośc ciekawa
  
 
łeeee...te czarne lampy mega kozackie
  
 
wracając do przyciemniania lamp..... malować ramkę w mat czy w połysk ?? bo jestem wygłupiony.................