[Asior] Pug 306 XS HDI wg. Asiora ;) -> powoli do przodu... - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ładna furka
ładnie mało sniegu tam macie!!! u nas to 60cm wszedzie minimum
  
 
Sorki za OT,ale mozliwe Asior ze na FEFK pojawi sie drugie 306,bo zaczynam sie rozgladac za nowym autem i taki oto wozek mi wpadl w oko

306 S16


A co do Twojego puga,to podoba mi sie podoba Zreszta 306 zawsze mi sie podobalo,a jak sie uda to tez takim bede smigal

[ wiadomość edytowana przez: Sjepka dnia 2009-02-21 19:13:56 ]

[ wiadomość edytowana przez: Sjepka dnia 2009-02-21 19:14:35 ]
  
 
Cytat:
2009-02-21 19:11:13, Sjepka pisze:
Sorki za OT,ale mozliwe Asior ze na FEFK pojawi sie drugie 306,bo zaczynam sie rozgladac za nowym autem i taki oto wozek mi wpadl w oko 306 S16 A co do Twojego puga,to podoba mi sie podoba Zreszta 306 zawsze mi sie podobalo,a jak sie uda to tez takim bede smigal [ wiadomość edytowana przez: Sjepka dnia 2009-02-21 19:13:56 ] [ wiadomość edytowana przez: Sjepka dnia 2009-02-21 19:14:35 ]



Poczytaj tutaj o nim
  
 
Ciekaw...

Ale wiesz mi nie chodziło konkretnie o ten egzemplarz,tylko ogolnie o 306 S16 Ale to co tu pisza o nim to masakra
  
 
no jedziemy dalej:






można krytykować
  
 
Zarypiaście
  
 
Bardzo mi się podoba
A światła też sam przyciemniałeś?
  
 
Cytat:
2009-02-23 23:38:31, slawcek pisze:
Bardzo mi się podoba A światła też sam przyciemniałeś?



zajrzyj na poprzednią stronę

pewnie, że sam......prawie wszystko robię przy nim sam
  
 
Apropo tych koł z fotki z bialego Peugeota są do sprzedania z oponami 205/40 r17 za 1200zł do małej negocjacji !
P.S swoja droga to jest peugeot 2.0 ponad 150 koni ale rsowi nie dał rady
  
 
Cytat:
2009-02-26 15:19:01, Intel pisze:
Apropo tych koł z fotki z bialego Peugeota są do sprzedania z oponami 205/40 r17 za 1200zł do małej negocjacji ! P.S swoja droga to jest peugeot 2.0 ponad 150 koni ale rsowi nie dał rady



Intel > priv
  
 
Komuś nie pasowała drewniana gałka......

teraz jest taka (w planach do obszycia)

  
 
Wyglada wszystko tak jak nalezy
  
 
To lampa tak zrobiła czy taka trochę już wytarta? Jeśli tak to koniecznie obszyj
  
 
Cytat:
2009-02-28 18:51:13, PawBur pisze:
To lampa tak zrobiła czy taka trochę już wytarta? Jeśli tak to koniecznie obszyj



efekt lampy błyskowej, w realu jest o wieeeeeeeeele lepiej, niemniej jest troszkę wytarta przy aluminium....... ale tak jak pisałem, pójdzie do obszycia - wraz z kierownicą
  
 
Asior, co tu duzo mowic - piekne autko
  
 
Witam wszystkich Samochodzik robi wrażenie i to niebagatelne-ładny kolorek
  
 
Dzisiaj z nudów założyłem:



Nie będę pisał że teraz od 0 do 100 przyśpiesza w 8s..... generalnie nie widzę różnicy (poza dźwiękiem) w odróżnieniu do serii, zbiera się tak samo, prędkości na wypróbowanych drogach osiąga też takie same...


ps. silnik jeszcze okurzony po lakierniku więc nie komentować

[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2009-03-07 17:33:31 ]
  
 
a przepływke modyfikowałeś jakoś?
  
 
Cytat:
2009-03-07 17:34:28, Horhe pisze:
a przepływke modyfikowałeś jakoś?



niee, przepławka nietknięta, jedynie wywalona obudowa z seryjnym filtrem, a za przepławką podłączony stożek.

Jak niby miałem przepływkę modyfikować ?? chip rezystorem ?? bez przesady..........
  
 
luzik, pytam tylko. a przyszło mi to to głowy, bo ja chciałbym swojemu dodać trochę żwawości. mógłbym zrobić jak Ty, wyrzucić puszkę i ten stożek zapodać, EGRa zamknąć. tylko co wtedy z przepływomierzem... myślałem, że masz na to jakiś patent.