[Asior] Pug 306 XS HDI wg. Asiora ;) -> powoli do przodu... - Strona 17

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2010-03-15 18:23:19, kamil76 pisze:
Nie broniąc policji Rozumiem ,że na tym zlocie graliście w karty a policja się do Was przyczepiła. Prawda pewnie jest po środku ,wiadomo jak jest na takich spotkaniach .Bardzo głośna muzyka ,palenie gumy i ogólny hałas i zamieszanie .Dodając ,że dzieje się to na parkingu podziemnym ,to nie dziw się że komuś przeszkadzało.Panowie skoro już przyjechali to musieli się wykazać .



jeżeli chodzi o nas (nie golfy) to zaparkowaliśmy i tyle....

a ochrona zaczęła spisywać nr zanim ktokolwiek cokolwiek zrobił.....

w zasadzie był spoooookój, później ktoś z gulfa zarzucił muzyką........ ale jak pisałem prędzej.... ochroniarze spisywali zaraz jak się ustawiliśmy.


ps. A normalne jest to że jak parkują 4 takie same auta i gadamy przed nimi to przychodzi ochroniarz z tekstem: "panowie tylko bez palenia gumy" ?

[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2010-03-15 19:49:26 ]
  
 
Cytat:
2010-03-15 19:44:22, Asior pisze:
jeżeli chodzi o nas (nie golfy) to zaparkowaliśmy i tyle.... a ochrona zaczęła spisywać nr zanim ktokolwiek cokolwiek zrobił..... w zasadzie był spoooookój, później ktoś z gulfa zarzucił muzyką........ ale jak pisałem prędzej.... ochroniarze spisywali zaraz jak się ustawiliśmy. ps. A normalne jest to że jak parkują 4 takie same auta i gadamy przed nimi to przychodzi ochroniarz z tekstem: "panowie tylko bez palenia gumy" ? [ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2010-03-15 19:49:26 ]



Ja odkąd mam BMW to mam takie akcje na stacjach i parkingach, że jak stoję zbyt długo z zapalonym silnikiem, to już ochrona prawie, że idzie w moim kierunku. Tak jak bym zaraz miał zacząć palić gumę .
  
 
A ja mam pytanie co do samego klubu BRC, to jest jakiś klub Tuningowy czy co? Są tam jakieś rodzynki? To 106 S16 jest jakos dłubnięte?
  
 
A w ogóle po chwili zastanowienia się stwierdzam: czemu pokazaliście Policji dowody rejestracyjne? Jak samochód stoi na parkingu z tego co wiem nie musisz dawać DR do kontroli.
  
 
Cytat:
2010-03-15 20:39:14, TomekBury pisze:
A ja mam pytanie co do samego klubu BRC, to jest jakiś klub Tuningowy czy co? Są tam jakieś rodzynki? To 106 S16 jest jakos dłubnięte?



brc - black riders poznań

106 - klub 106
306 - 306 team

dłubnięte 106 ? hmmm tam nie ma s16 (na filmiku) i w sobote też żadnego nie było, tylko same 1.4...... 75PS ba nawet jeden twierdził że moje "90" by łyknął szkoda że nie zdążyliśmy sprawdzić.
  
 
Cytat:
2010-03-15 20:46:49, deathrider_85 pisze:
A w ogóle po chwili zastanowienia się stwierdzam: czemu pokazaliście Policji dowody rejestracyjne? Jak samochód stoi na parkingu z tego co wiem nie musisz dawać DR do kontroli.



mnie przy tym nie było....

ale z tego co wiem to o 21 zamykają parking więc i tak trzeba wyjechać

a poza tym na parkingu obowiązują normalne prawa ruchu drogowego.....
  
 
Licznik kilometrów identyczny jak w Megane..
A co do przepisów na parkingu to kiedyś się już o to kłóciłem i tam jest jednak inaczej. Ale jak to było to za chole..re nie pamiętam.
  
 
oryginalne fele już w drodze do mnie:



tylko polakierować i lecą na auto
  
 
wyglądaja na ładne więc po co lakierować? jakiś kolor planujesz inny?

a size to? bo wyglądają na małe
  
 
Cytat:
2010-03-17 16:58:21, Jarcio81 pisze:
wyglądaja na ładne więc po co lakierować? jakiś kolor planujesz inny? a size to? bo wyglądają na małe



15" CYCLONE - org od 306

niby OK, ale jak były lekkie ryski to ktoś pryskał je sprayem i są zacieki.

co do koloru to jeszcze nie wiem, ale prawdopodobnie zostanie oryginalny kolor, chyba ze ujrzę jakieś WT mojego auta w innym kolorze felg.


rozmiar to 15"

po ostatniej dziurze i rozwaleniu 1 opony odpuszczam temat wększych kółek
  
 
Panowie, jaki proponujecie kolor felg ?

taki jak oryginał:




czy może jakiś inny ?
  
 
Myślę że oryginał

Z nudów tak na szybko chciałem zobaczyć jak będzie z innymi i oto efekt.


Kolor nadwozia:




Białe:



Czarne:





Sorry za jakość ale jak wcześniej napisałem to tak na szybko
  
 
Ja bym poszedł w taki kolor jak miały orginalnie 205 Griffe czy jakoś tak Taki grafitowy

A nie idziesz jednak w większy rozmiar?
  
 
Cytat:
2010-03-19 14:25:47, TomekBury pisze:
Ja bym poszedł w taki kolor jak miały orginalnie 205 Griffe czy jakoś tak Taki grafitowy A nie idziesz jednak w większy rozmiar?



mówisz o takim kolorze ?




jakoś nie umiem sobie wyobrazić

Póki co nie mam zbytnio kasy na nowe, a felgi wyjdą mnie 1:1 tz. za ile kupiłem nowe za tyle sprzedam stare a będę miał oryginały które jakby nie patrzeć są ładniejsze.

Myślałem nad OZ crono:




ale cena 2500zł za same fele mnie przeraża + do tego nowe opony...

Ostatnio jak wpadłem w dziurę (i rozwaliłem 1szt toyo t1r) to mi ochota na 16" przeszła....



[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2010-03-19 14:41:33 ]
  
 
No dokładnie o ten kolor mi chodziło.
  
 
dostawa już w domu.



chodzi mi po głowie oryginalny kolor ale z domieszką jakiegoś kameleona.... co wy na to ?
  
 
decyzja zapadła.

felgi idą w czerń i na to przyjdzie srebrny, w efekcie ma być dymiony, coś na ten styl:

  
 
O co chodzi z tymi felgami? Przecież stare były 100 razy ładniejsze
  
 
Cytat:
2010-03-23 11:14:53, Jacekm_ pisze:
O co chodzi z tymi felgami? Przecież stare były 100 razy ładniejsze



które ładniejsze ?? te co miałem od 206 ? dorwałem oryginały, tylko była dyskusja na jaki kolor je pomalować...


od 206 mają inne ET i jak wsiądzie kilka osób to mi nadkola drą od środka...
  
 
Fele gotowe do założenia.

Myślę że będzie pasowało