[Asior] Pug 306 XS HDI wg. Asiora ;) -> powoli do przodu... - Strona 19

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jakie navi siedzi w środku ? Spory ekranik masz, no i bardzo szybko łapie ci satelity.
  
 
Przyznam że bardzo ładnie to wyszło.
Dobrze komponuje sie to z konsolą środkową i reszta .
Świetny pomysł i realizacja na wysokim poziomie
  
 
No to fajnie
Dobrze to poskładane i wogóle wygląda jakby to była seria.
  
 
Cytat:
2010-04-23 11:24:24, Kakiel pisze:
Jakie navi siedzi w środku ? Spory ekranik masz, no i bardzo szybko łapie ci satelity.



siedzi tam rozblokowany lark 50.1 ekran 5"

jak wyjadę z garażu to kwestia 1-2minuty i sygnał łapie (anteny nie przenosiłem, nadal jest w środku navi.


muszę tylko jakoś wyprowadzić sobie gniazdo kart SD na zewnątrz.

na ktoś może jakiś przedłużacz do karty SD ? (czy wogóle istnieje)
nie uśmiecha mi się ciać karty tylko poto żeby się w nią wlutować i ciągnać 1 żył kabla gdzieś do schowka...
  
 
Może samą przejściówkę MicroSD na SD "pociąć" i kabelki pociągnąć do jakiegoś taniego czytnika SD z allegro. myślę że koszt to mniej niż 15zł. Tylko trochę czasu na to trzeba, ale efekt powinien być fajny jakby jeszcze pod ekranem gdzieś zrobić otwór na kartę. Albo tak jak piszesz że do schowka - ale to już wogóle rozkręcanie połowy deski
  
 
A gdzie wyrzuciłeś włącznik awaryjnych i grzania tylnej szyby?
  
 
Cytat:
2010-04-23 13:12:05, coastbasse pisze:
A gdzie wyrzuciłeś włącznik awaryjnych i grzania tylnej szyby?



będzie przeniesiony do popielniczki której i tak nie używam
  
 
Wreszcie założyłem to czego baaaardzo brakowało z przodu.... jak trafię od GTI zmienię






a tak poza tym, mała pamiątka z majówki:


  
 
gratki za pucharek
przod wyglada bardzo sympatycznie jedno co mi tu nie pasuje to felgi, jakies takie bez polotu, ale to tylko moje zdanie
  
 
A ja bym zasugerował pomalowanie tych felg na GunGray Metalic
  
 
Cytat:
2010-05-16 22:19:40, szafa pisze:
jedno co mi tu nie pasuje to felgi, jakies takie bez polotu, ale to tylko moje zdanie



nie tylko twoje
  
 
MATEK - NIE ZAMYKAJ, JESZCZE WRÓCĘ :d

tymczasem mały update:

sprzęgło wzmocnione przez Radzikowskiego





Następnie pobawiłem się trochę z lampami:








Niebawem kolejne mody




Korzystając z opcji możliwości edytowania posta chciałem podziękować wszystkim za pozytywne jak i negatywne komentarze auta. Niestety pozostałych zmian które mam w planach nie będę już mógł opisać na forum.


Do zobaczenia na drodze


fele są oryginalne tylko pomalowane na inny kolor (ciekawe, że do poprzednich się nikt nie czepiał )

jeżeli zmienię to na OZ CRONO 16", ale na chwilę obecną są poza zasięgiem mojego portfela





obecnie zbieram graty i zmieniam sprzęgło - będzie nowe wzmacniane przez RADZIKOWSKEIGO, a potem korekta softu tak aby moment szedł z dołu

ps. nieskromnie mogę powiedzieć że do ok 120km/h 155konne 306 cabrio jest w tyle, później się zbliża i wyprzedza.... ale sprint mam lepszy


[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2010-06-01 23:57:24 ]null

[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2010-08-02 23:23:22 ]



[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2010-08-03 10:40:25 ]
  
 
Cytat:
2010-05-17 13:19:40, Asior pisze:
Niestety pozostałych zmian które mam w planach nie będę już mógł opisać na forum. Do zobaczenia na drodze



a to niby dla czego?
  
 
Cytat:
2010-08-02 23:13:42, Jarcio81 pisze:
a to niby dla czego?




A to dlatego, że Asior został jakiś miesiąc temu zbanowany

Sądzę, że temat do zamknięcia.
  
 
Cytat:
2010-08-02 23:20:59, Mateklobez pisze:
A to dlatego, że Asior został jakiś miesiąc temu zbanowany Sądzę, że temat do zamknięcia.



Jakoś przeglądam wątek z banami i adnotacji o Asiorze nie widać...
  
 
Poprosił o usunięcie..