[Asior] Pug 306 XS HDI wg. Asiora ;) -> powoli do przodu... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-02-06 15:47:46, Jarcio81 pisze:
to że pugi są ładne to widać od zaraz,jak dla mnie niestety takie małe autka kojarzą się z damskim wozikiem. tigra,puma,206stka itp... coś długo czekałeś z założeniem wątku ciekawi mnie fekt z szybkami,no i ta dokladka oraz gałka biegów nie pasuje zdecydowanie



306 nie jest aż taka mała........ dla mnie w sam raz, ew można kupić kombi lub sedana - mi podoba się tylko 3d............


dokładka i gałka - to sa akurat pierdoły, najpierw robię "grubsze" rzeczy


a co do szybek...... ściemniałem sam tył folia: light lightblack czyli jasno czarna..... max czarna nie pasowałaby do tego auta a tak jest fajnie chciałem przyciemniać przód..... ale po tym jak kumpel dostał tel do domu z treścią "zdzieraj folię z przodu albo zabierzemy ci dowód" wolę nie ryzykować...... ew po przeglądzie się odważę
  
 
Fajne autko - mam sentyment do 306-tki, bo miałem taką, tez 3D, tez diesel, tyle że w dychawicznym 1,9d 70KM

Chorowałem przez pewien czas na S16 (zresztą swojego Puga w taki sposób wystylizowałem, nawet ori alu 15-tki od S16 miałem), ale przerzuciłem się Fordy

No, po drodze to jeszcze Saxo VTL się przytrafiło

wracając do Asiorowego puga - będziesz go wirusował?
  
 
Niech mu zada na dzień dobry intercooler ze 110tki
  
 
Kolega ma prawie identycznego tylko że 1.8 16v i po dość mocnych przeróbkach Ogólnie sympatyczne autko
  
 
Cytat:
2009-02-06 18:02:14, MAG pisze:
wracając do Asiorowego puga - będziesz go wirusował?



mam to w dalszych planach.


dzisiaj doszedł mugen....... w sumie nie zależało mi na ryczącym wydechu tylko na końcówce a że przy okazji fajnie mruczy to został - to jest przelotowy, pewnie gdyby nie to że jest jeszcze jeden tłumik i kat to byłoby głośno......


  
 
Mała dzisiejsza sesja po umyciu........... niestety grill dopiero będzie jutro , jak widać tłumik już jest... i ciemne szybki też









Można krytykować

[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2009-02-07 19:01:40 ]
  
 
ladny
  
 
Cytat:
2009-02-07 18:58:30, Asior pisze:
Mała dzisiejsza sesja po umyciu........... niestety grill dopiero będzie jutro , jak widać tłumik już jest... i ciemne szybki też [...] Można krytykować [ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2009-02-07 19:01:40 ]

Będzie krytyka

Auto niedopuszczalne za małe i 3D

Kolor mi się podoba
  
 
Cytat:
2009-02-07 18:58:30, Asior pisze:
Można krytykować [ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2009-02-07 19:01:40 ]



E tam to Francuz

A tak na prawdę to bardzo ładne autko, super linia i 3D, Peugeot potrafi robić ładne auta, czekam na foto z grillem i alu.
  
 
No to auto poskładane......... teraz tylko czekać na wiosnę i zakładać aluski

Mam nadzieję, że się podoba:
















[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2009-02-09 21:37:38 ]
  
 
no i gra gitara
super!
  
 
Furka kozak ładnie się prezentuje z tym przodem
  
 
Moja rada dla kolegi Asiora - dzwonek od antenki Lemm AT-71 w kosz a zamocuj ją w miejsce tej małej z tyłu - polepszysz sobie osiągi radia - ja mam tak w viki i jest gitara

ogólnie pozytywnie wygląda ta mała srebrna popierdółka
  
 
kolega z pracy ma takiego sprzeta po lekkim tuningu tylko 1.8 125KM bodajże, ładne auto-gratuluje
  
 
Bardzo fajnie wyszło
  
 
coraj bardziej mi sie ten maluszek podoba oby tak dalej
  
 
lux

a dokładka pod zderzakiem to z laguny ?
  
 
Cytat:
2009-02-09 21:44:15, lukas_s pisze:
Moja rada dla kolegi Asiora - dzwonek od antenki Lemm AT-71 w kosz a zamocuj ją w miejsce tej małej z tyłu - polepszysz sobie osiągi radia - ja mam tak w viki i jest gitara ogólnie pozytywnie wygląda ta mała srebrna popierdółka



heh, tylko obawiam się, że ta antenka mogłaby trochę wygiąć blachę (jak wjeżdżam do garażu to kładzie się jakieś 30cm nad dachem), poza tym ta mała antenka........ w sumie nie wiem nawet od czego jest... podejrzewam, że od pilota od centralnego zamka..........
  
 
Cytat:
2009-02-09 21:55:46, orioninblue pisze:
lux a dokładka pod zderzakiem to z laguny ?


tak, ale poluje na taką od gti6, jest załamana i wchodzi pod spód..... ta jest zbyt kanciata
  
 
Cytat:
2009-02-09 21:55:46, orioninblue pisze:
lux a dokładka pod zderzakiem to z laguny ?

`
no ba z EVO