IX Ogólnopolski Zlot aut wyprodukowanych przez FSO - Karolew

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
IX OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUT WYPRODUKOWANYCH PRZEZ FSO
19-21 lipca 2013, Karolew/Nakielnica k./Aleksandrowa Łódzkiego (woj. łódzkie)

Współrzędne geograficzne:
51.864753,19.243412

MAPA

Impreza ta jest dwudniowa, ma charakter cykliczny, od 2002 roku odbywa się w trzeci weekend lipca.
Zlot odbywa się na terenie gminy Aleksandrów Łódzki - prawie w centrum Polski.

By być uczestnikiem zlotu należy po pierwsze przyjechać na Zlot, zapoznać się i zaakceptować regulamin imprezy (dostępny tu: Regulamin imprezy), zarejestrować się, opłacić wpisowe (można dokonać przedpłaty na konto), odebrać pamiątkowe naklejki, smycz i identyfikator po czym już można czynnie uczestniczymy w krótkim zaś intensywnym życiu Zlotu.

Impreza ma charakter biwakowy, nocujemy we własnych namiotach, przyczepach kempingowych, najtwardsi nie rozstają się ze swoim FSO nawet podczas snu .

Podczas zlotu będzie można uczestniczyć w szeregu konkursów/konkurencji z nagrodami, zapraszamy do zapoznania się z planem imprezy oraz poszczególnymi atrakcjami zlotu.

Na terenie obozowiska będzie można zaopatrzyć się w posiłki (grill&kuchnia wojskowa), napoje oraz piwo, więc nie ma potrzeby zabierać prowiantu z domu.

Na terenie obozowiska będzie ujęcie wody (nie zdatnej do picia) oraz TOI-TOIki, będą też gniazdka 230V by można było sobie podłączyć np. ładowarkę telefonu.

Przy wjeździe będzie specjalna tablica informacyjna z regulaminem porządkowym zlotu, oraz innymi istotnymi informacjami.


[size=18]Więcej informacji[/size] na forum
Zapraszamy
  
 
Oczywiście, jedziemy.

  
 
Cytat:
2013-05-27 17:54:06, Truten pisze:
Oczywiście, jedziemy.



Hehe w tym roku masz kapkę bliżej
I na pewno nie będzie na wjeździe, "eee pszczoła(???), yyyy chrabąszcz (???), nieeeee......, no tr.... tr......, TRUTEŃ!" - tak to chyba było w 2010
  
 
Hehe to jeszcze pamiętasz ?
Tak będzie trochę bliżej ale zawsze było fajnie i miło, więc odległość tu raczej nie ma większego znaczenia Mam nadzieję, że i tym razem też będzie super.

Pozdrawiam
Paweł
  
 
Kiedys bym sie nawet do Was wybral, ale "baza hotelowa" musialaby byc o 1 gwiazdke wyzsza

Dlatego, jak co roku, moje interesy na Waszym zlocie bedzie reprezentowal moj niezawodny wyslannik Truten

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Cytat:
2013-06-03 20:08:21, adamus pisze:
Kiedys bym sie nawet do Was wybral, ale "baza hotelowa" musialaby byc o 1 gwiazdke wyzsza Dlatego, jak co roku, moje interesy na Waszym zlocie bedzie reprezentowal moj niezawodny wyslannik Truten Pozdrawiam Adamus



Jak zwykle przyjmujemy wysłannika z otwartymi ramionami

W zeszłym roku przeprowadzony był "eksperyment" z bazą hotelową, finalnie zainteresowanie pokojami było nikłe, w ramach wcześniejszych rezerwacji coś ~6-8 pokoi było zajętych przez uczestników zlotu :| ...

No ale, do rzeczy!

Są plakaty zlotowe do pobrania tutaj: LINK
  
 
Cytat:
2013-06-03 20:08:21, adamus pisze:
Kiedys bym sie nawet do Was wybral, Pozdrawiam Adamus



Adamus musisz się wybrać. Twój PN już tam był

PS
Nawet mój DF przez chwilę załapał się w kadrze - cenny film, bo to chyba jedyna pamiątka.
  
 
Taa - obecnie bym go nie odpalil
Ciekawe jak by byly komentowane moje zmiany

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Cytat:
2013-06-07 00:37:24, jimo1921 pisze:
Jak zwykle przyjmujemy wysłannika z otwartymi ramionami



Podziękował. Wpisowe dokonane.

Cytat:
2013-06-16 21:38:29, adamus pisze:
Taa - obecnie bym go nie odpalil Ciekawe jak by byly komentowane moje zmiany



Obawiam się, że po takim tuningu niezbyt pozytywnie
  
 
I po zlocie.



















więcej fotek tutaj.

Podziękował wszystkim i jak się uda to do zobacznia za rok.

Pozdrawiam
Paweł