Spot Północnej Polski - Działamy Coś???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
bla bla bla


Ktoś chętny na spota w północnej polsce?

[ wiadomość edytowana przez: ArekCLX dnia 2009-02-22 11:47:32 ]
  
 
[...] - ciach bo to offtop był.

Kalor


Co do spota,to jeszcze duzo czasy, z 10 razy sie wszystko pozmienia a wszystko zalezy od czasu i pieniedzy niestety


[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2009-02-09 19:17:57 ]
[ powód edycji: wycięcie offtopa ]
  
 
Oj, proszę nie wypowiadać się jeżeli nie chcecie jechać na spota
Arek wiesz, że ja chętnie skoczę na tego spota jeżeli wyrobię finansowo po walnym
  
 
Cytat:
2009-02-09 15:44:14, BogdanROX pisze:
Oj, proszę nie wypowiadać się jeżeli nie chcecie jechać na spota Arek wiesz, że ja chętnie skoczę na tego spota jeżeli wyrobię finansowo po walnym



Dzięki Bogdan!
Ja także proszę o nie wypowiadanie się osób które nie są zainteresowane przyjazdem na spot!
A co do Ciebie Bogdan to rozumiem
  
 
Pozamiatane...

Od teraz proszę bez żadnego dymu.
To jest wątek dotyczący spota i ma tak pozostać. Wszystkie posty zawierające wypowiedzi nie dotyczące spotkania będą usuwane/edytowane.
  
 
Cytat:
2009-02-09 19:23:31, Kalor pisze:
Pozamiatane...



Dziękuję Kalor
  
 
ja się oczywiście piszę,moja gadzina w piątek najpóźniej ma być gotowa tzn.na chodzie
  
 
Cytat:
2009-02-09 20:34:10, gregzw pisze:
ja się oczywiście piszę,moja gadzina w piątek najpóźniej ma być gotowa tzn.na chodzie


Stary Ty nie masz wyjścia!! W najgorszym wypadku schlejemy się we dwójkę
  
 
Mówcie co chcecie! Poproszę moderatora o zamknięcie a najlepiej usunięcie tego wątku. Wiele osób to zrozumie bo wiedzą że mam miliard pomysłów na sekundę i teraz wpadłem właśnie na taki pomysł że zostaję z wami MOGĘ??? Wybaczcie, JESTEM ZDRAJCĄ bo przechandlowałem juz nawet esa
  
 
Myślę że należało by zrobić ankietę w tym temacie
  
 
chłopie jesteś nie poważny
  
 
Cytat:
2009-02-22 10:28:04, Wuipe pisze:
chłopie jesteś nie poważny


Wiem o tym doskonale
  
 
No wreszcie się przełamałeś Ale jak już spota zapowiedziałeś to musimy go zrobić
  
 
Cytat:
2009-02-22 09:01:44, ArekCLX pisze:
Mówcie co chcecie! Poproszę moderatora o zamknięcie a najlepiej usunięcie tego wątku. Wiele osób to zrozumie bo wiedzą że mam miliard pomysłów na sekundę i teraz wpadłem właśnie na taki pomysł że zostaję z wami MOGĘ??? Wybaczcie, JESTEM ZDRAJCĄ bo przechandlowałem juz nawet esa



chwila słabości... może zdarzyć się każdemu...
  
 
Cytat:
2009-02-22 11:17:38, BogdanROX pisze:
No wreszcie się przełamałeś Ale jak już spota zapowiedziałeś to musimy go zrobić



Ty Abstynent nawet nie myśl o tym że mnie upijesz hehe ale za zrobieniem spota jestem jak najbardziej
  
 
Cytat:
2009-02-22 11:29:12, ArekCLX pisze:
Ty Abstynent nawet nie myśl o tym że mnie upijesz hehe ale za zrobieniem spota jestem jak najbardziej



To odwołaj moderatora
  
 
Cytat:
2009-02-22 11:36:46, BogdanROX pisze:
To odwołaj moderatora



Noo

Czy jest moderator na sali?

Panie Moderator! nie kasujem i nie blokujem !
  
 
to chociaż zmiencie tytuł wątku (ze nie jakis tam pożegnalny)
  
 
Wątek zamykam, bo Arek trochę nie poważnie się zachowuje.