ZLOT OPEL KLUB POLSKA 2009 - Strona 2

Ankieta: Czy przyjedziesz na zlot OKP lipiec/sierpień?
TAK
NIE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
maciek ja ci napisalem na prv
podaj termin miejsce i ile kasy ci wplacic
ja odpalam moja malutka juz na 16" i gnam (mam prawko, wiec ograniczenia mam w dup...) do ciebie z organizacja nie pomoge ale czynny udzial bede brac mozesz na mnie i edyte liczyc
pozdr i do zobaczenia
p.s.
juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze wasze pijane mordki
  
 
Od miesiaca jestem wyzej wykształconym bezrobotnym wiec mam baaardzo duzo czasu ;]
Termin wakacyjny jest dla mnie si.. wrzesien tez jest OK.
Miło sie bedzie znowu spotkać
  
 
Nareszcie jakaś konkretna rozrywka sie szykuje plan zlotu ambitny i oby tak dalej, co do terminu to Wrzesień mi nie pasuje
  
 
witam ja bym sie na to pisał jeszcze nigdy nie byłem na takim zlocie lipiec oraz sierpien nawet dobre miesiące czekam na dalsze rezultaty...
  
 
panowie ja z rodzinka pisze sie. nie pasuje mi 24-26.07 (F1) i 1-2.08 bo mam wesele.
  
 
Witam. Ja się zgadzam na taki zlot i mi pasuje lipiec albo sierpień tylko ile bedzie kosztować wjazd?
  
 
Widzę, że zainteresowanie jest.
Wiem, że koszt zlotu jest dla wszystkich bardzo ważny, ale w tej chwili nie jestem wstanie dokładnie określić.
Zależy to od wielu czynników. Pieniądze będą zbierane miesiąc przez zlotem.

Dobrze, że podajecie pasujące WAM terminy. Na tej podstawie będę planował zlot.
  
 
Cytat:
2009-02-23 09:53:35, GSI pisze:
Pieniądze będą zbierane miesiąc przez zlotem.



Jako osoba, która coś tam w życiu kiedyś organizowała sugeruję zbiórkę zrobić nieco wcześniej albo przynajmniej jakąś przedpłatę, bo ZAWSZE znajdzie się ktoś kto "chce, chce", a jak przyjdzie do płacenia do nagle "a ja nie moge, a to a tamto". Często takie osoby to 1/3 wszystkich chętnych z pierwotnej "listy", a wpłata motywuje takich ludzi albo do poważnego przemyślenia udziału albo poprostu do przyjechania.

Szczególnie, że zapewne trzeba będzie wpłacić jakąś zaliczkę na domki/pokoje w miejscu gdzie będzie zlot.

Gorąco polecam wziąć to pod uwagę, żeby samemu sobie oszczędzić nerwów organizacyjnych.
  
 
Cytat:
2009-02-23 11:49:38, YAQB pisze:
Jako osoba, która coś tam w życiu kiedyś organizowała sugeruję zbiórkę zrobić nieco wcześniej albo przynajmniej jakąś przedpłatę, bo ZAWSZE znajdzie się ktoś kto "chce, chce", a jak przyjdzie do płacenia do nagle "a ja nie moge, a to a tamto". Często takie osoby to 1/3 wszystkich chętnych z pierwotnej "listy", a wpłata motywuje takich ludzi albo do poważnego przemyślenia udziału albo poprostu do przyjechania. Szczególnie, że zapewne trzeba będzie wpłacić jakąś zaliczkę na domki/pokoje w miejscu gdzie będzie zlot. Gorąco polecam wziąć to pod uwagę, żeby samemu sobie oszczędzić nerwów organizacyjnych.


Zgadzam się z Twoją odpowiedzią. Lepiej jakoś szybciej wpłacać a nie na ostatnią chwile.
  
 
Urlopuję w I-wszej połowie lipca , więc wtedy będę najbardziej dyspozycyjny . Normalnie w weekendy dorabiam, ale wszystko idzie załatwić... Drugi czynnik to kasa, ale jestem dobrej myśli
  
 
Witam po dłuuugiej niebytności na forum (powody - różne)

co do zlotu jestem jak najbardziej na tak - pierwsza połowa lipca u mnie też może być cieżko.. bo hmmm jakby to tu napisać - 27 czerwca się żenię , 4lipca zapraszam do Poznania na impresskę "poslubną" (jeśli potrzebny nocleg to dzwonić, pisać wcześniej - będę załatwiał)

późniejsze terminy raczej pasują, urlop mam pierwsze dwa tygodnie sierpnia, ale to mi w niczym nie przeszkadza - a nawet pomaga - także mi najbardziej pasuje początek sierpnia, ale inne terminy też mile widziane (za wyjątkiem 27 czerwca i 4lipca )


[ wiadomość edytowana przez: Forest dnia 2009-02-25 08:32:50 ]
  
 
Cytat:
2009-02-12 19:56:41, Luz pisze:
Dla mnie lipiec to już masakra 3-5 lipiec doroczny zlot Old Kadetts Never Die! wraz z KTK w Skorzęcinie 11-12 lipiec II Runda Pucharu Youngtimer Party (wyścigi na Torze Poznań, w których biorę czynny udział) No nic, co będzie to będzie pozdro!




Skorzęcin w wydaniu KTK jest w drugi weekend lipca, 11-12.
  
 
A jak najbardiej z rodiznka sie wybierzemypoprosze koszulke dla mojej corciw rozmiarze adekwatnym do wiekuszkoda ,ze nie rekordem...ale jeszcze nadejdzie ten piekny moment
  
 
ja jestem za ale to zalezy od terminu...jak co roku u mnie wakacje = praca na wyspach. jesli zalicze rok jestem tam 3 miesiace jak nie to czeka mnie poprawka. wiec jesli czeka mnie poprawka to 1 weekend wrzesnia jest doskonalym terminem. jak dla mnie oczywiscie....
  
 
Cytat:
2009-02-25 14:11:31, MSJ pisze:
Skorzęcin w wydaniu KTK jest w drugi weekend lipca, 11-12.



A jak to się ma do tego?? KLIK
  
 
Cytat:
2009-02-26 13:57:28, Luz pisze:
A jak to się ma do tego?? KLIK



to tylko taka zmyłka.

Tu jest oficjalne stanowisko rady ktk:

skoj bedzie w drugii weekend 10,11,12 ze wzgledu na tych co maja sesje nauke itp. datami na kalendarzu i stronie sie nie przejmować beda zminione jak dogramy pewne sprawy
  
 
to ja mam 2 pytanka gdzie będzie zlot OKP i kiedy w końcy jest KTK w skorzęcinie bo tam jest super i się pojawie w tym roku
  
 
proponuje temat Skorzęcina przeniesć do innego postu, tutaj piszemy na temat zlotu Okp
  
 
elo,

otwieram kalendarz i co widzę:

- 3 pierwsze weekendy lipca zajęte
- 2,3,5 weekend sierpnia zajęte i wstępne plany na zajętość pozostałych weekendów sierpniowych

reasumując zostaje mi wolny ostatni weekend lipca 24-26.07.2009 lub wrzesień (z wyjątkiem trzeciego weekendu tj. 18-20.09.09)

jak się zlot wpasuje w ten termin z kasą nie większą niż 150-200 PLN to będę

PS. To dane na dziś, jutro mogę odebrać telefon i okaże się, że zostanie mi wolny październik, także ciężko będzie się na mnie oglądać.

no chyba, że a nóż widelec jakaś młoda para się rozmyśli ze ślubu i mi wpadnie jakieś niespodziewane wolne

pzdr

[ wiadomość edytowana przez: scoodie dnia 2009-03-02 13:04:29 ]
  
 
Witam!

No i jak Macieju ?

Masz już jakieś wstępne przemyślenia na temat?

Pozdrawiam