[Tigerbart] Projekt SuperKombi - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
i takie chcialbys zakladac??
ja myslalem cos na wzor ringow takich jak mam sprzodu
  
 
Cytat:
2009-02-14 20:53:34, aleks27 pisze:
i takie chcialbys zakladac?? ja myslalem cos na wzor ringow takich jak mam sprzodu



To nawiąż kontakt z ludźmi z niemieckiego forum co mają kombi i zrobione ringi w tylnich lampach.

Jeszcze przed chwilą byłeś pewien, że żadnych lamp nie ma a teraz się mnie pytasz czy bedę montował to co znalazłem?
  
 
Nie przemawiają do mnie ani te pierwsze ani te drugie lampy
Wyglądają jakby poprostu były przyciemnione...
  
 
zle mnie chyba zrozumiales ja juz takich lamp zaczalem szukac zaraz jak sie tu zarejestrowalem.niemiecka stronke juz ogladalem kilka miesiecy temu ale kwestia finansowa dala sie we znaki a tak poza tym to takie lampy bys chcial u siebie??
  
 
ja ostatnio mialem namiary (strona www) na firme co robi lampy tego typu co na foto. i jak na zlosc nie moge znalesc jej teraz w necie
  
 
Sam nawiązałem właśnie kontakt z gościem od tych ringów z tyłu. Zobaczymy co się uda.
  
 
mlody84-07 w tym przypadku to chyba nie jest tylko kwestia lamp, bo na moje niedoświadczone oko to chyba te lampy są troche zaszpachlowane w karoserii

Tigerbart te lampy faktycznie wyglądają jakby były tylko przydymione, ale niepodważalnym faktem jest to że znalazłeś, a ja nawet takich nie widziałem

Te z ringami wyglądają już lepiej, a ciekawe, czy są typu np. lexus, albo led Myślę, że w kombinacji z Angel Eyes wyglądałyby conajmniej fajnie
  
 
Cytat:
2009-02-15 03:25:54, Miczas pisze:
mlody84-07 w tym przypadku to chyba nie jest tylko kwestia lamp, bo na moje niedoświadczone oko to chyba te lampy są troche zaszpachlowane w karoserii ...

sa zaszpachlowane ale ogolnie lampy do kupienia TUTAJ sa do sedana i hb a gdzies jeszcze mialem link do kombi
wiec mozna miec inne lampy tylko trzeba chciec szukac
  
 
Cytat:
2009-02-15 08:43:29, mlody84-07 pisze:
sa zaszpachlowane ale ogolnie lampy do kupienia TUTAJ sa do sedana i hb a gdzies jeszcze mialem link do kombi wiec mozna miec inne lampy tylko trzeba chciec szukac


Ogłnie chodziło o to, że u nas w kraju raczej nie do dostania
  
 
Cytat:
2009-02-15 11:13:50, slawcek pisze:
Ogłnie chodziło o to, że u nas w kraju raczej nie do dostania



Bo Polska to zacofany kraj w porównaniu z innymi krajami europejskimi ;/ Na zagranicznych stronach można znaleźć pełno zajefajnych części niedostępnych w Polsce ... Dla przykładu , mlody84-07 samemu stara się poszerzyć auto , a na zagranicznych stronach widziałem juz gotowe projekty poszerzonych błotników właśnie do esa , zaoszczędziło by to pieniądze i co najważniejsze czas ...
  
 
fajny projekt skorka piekna, widzialem kiedys w takich samych kolorach, i tez w kombi (na xr3i.de)
co do 'zastrzezen' i moich propozycji - obszyj deske rozdzielcza pod kolor boczkow, bo sie gryzie, obczaj tego kombiaka z xr3i.de - tam to fajnie wyglada
co do opon - rozmiar moim zdaniem odpowiedni, ale zawieszenie bym zmienil, -60 na przodzie i -40 bylo by tutaj idealnie
  
 
Myślałem o sprężynach -60mm na przód, zobaczymy.

Oklejenie deski będzie super drogie, może zrobić tak jak są siedzenia - jasna skóra przez środki...

Mlody84-07 znajdź link do kombi PLIS
  
 
nie chodzi mi tyle o akcenty jasnego, co o dopasowanie deski do boczkow - gdybys mial czarne boczki z jasnymi wstawkami, to owszem, a jak masz jasne boczki i czarne wstawki, to wypadalo by tak samo dac deske - czyli na jasno ja, i anele zostawic w orginale, zeby akcenty byly. teraz masz starszna granice pomiedzy boczkami i deska, nie ma przejscia z przodu na boki :/

--edit--


tutaj ma odwrotnie niz ty, jasna decha, ciemne boczki, nie ma fotek przy zamknietych drzwiach od srodka, ale zapewne efekt bylby ten sam, ale ta deska idealnie by pasowala do twoich boczkow
aha, i same sprezyny na przodzie nie wystarcza, musisz dac i tyl w dol, tak z roznica max 2 cm wyzej dla tylu, powyzej bedzie za duzy klin i kiepsko bedzie wygladac...

[ wiadomość edytowana przez: zenq dnia 2009-02-16 01:27:36 ]
  
 
Cytat:
2009-02-13 21:33:28, Tigerbart pisze:
Szerokość opony nie ma nic wspólnego ze średncą koła



Powiem Ci że wg mnie, jednak trochę ma Ponieważ jeśli weźmiemy 215/40/17 i 225/40/17 to ten drugi zestaw (jako wysokość całego koła) będzie wyższy od pierwszego o 8 mm (przyjmując ze 1cal = 25.4 mm). Z tego co ja się orientuję Gdyż wg moich informacji wartość "40" to nie jest 40 mm, a 40% szerokości opony
  
 
Cytat:
2009-02-16 01:57:43, Miczas pisze:
Powiem Ci że wg mnie, jednak trochę ma Ponieważ jeśli weźmiemy 215/40/17 i 225/40/17 to ten drugi zestaw (jako wysokość całego koła) będzie wyższy od pierwszego o 8 mm (przyjmując ze 1cal = 25.4 mm). Z tego co ja się orientuję Gdyż wg moich informacji wartość "40" to nie jest 40 mm, a 40% szerokości opony




to akurat wynika ze stosunku szerokości opony do jej wysokości... a nie z średnicy koła do szerokości kapcia
  
 
a mi te tylen lampki w tym "kolorowym" combi się nie podobają.wyglądaja jak kiepskie samoróbki.
za to do tej twojej ciemnej bestii wstawiłbym te czarne lampy z bialym paskiem
  
 
Cytat:
2009-02-16 08:24:48, Jarcio81 pisze:
a mi te tylen lampki w tym "kolorowym" combi się nie podobają.wyglądaja jak kiepskie samoróbki. za to do tej twojej ciemnej bestii wstawiłbym te czarne lampy z bialym paskiem




I tak właśnie będę miał zrobione
  
 
Cytat:
2009-02-16 21:49:55, Tigerbart pisze:
I tak właśnie będę miał zrobione

tzn? czarne z paskiem czy te diodowe?
  
 
pewnie te czarne z paskiem a w nich diody
Cytat:
2009-02-16 22:40:06, mlody84-07 pisze:
tzn? czarne z paskiem czy te diodowe?

  
 
Bez diód bo są za drogie a rzeźba spora

Czarne lampy z białym paskiem.
KLIKACZ

[ wiadomość edytowana przez: Tigerbart dnia 2009-02-17 18:56:47 ]