[Tigerbart] Projekt SuperKombi - Strona 24

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Włożonych pieniędzy niestety się raczej nie odzyskuje.
Ja sprzedałem BMW ponieważ musiał bym założyć do niego LPG ze względu na ilość kilometrów które robię, czyli mamy już 4000zł. Do tego nowy komplet opon średniej klasy 2000zł lato, 800zł zima do tego coś w zawias ~500zł tuleje + nowe amory (stare miały 70%, ale były trochę już miękkie) z 1300zł. Regeneracja felg (obcierki) 400zł i drobne detale lakiernicze 600zł i dopieszczenie kilku elementów 1000zł.
To już robi koszt 10600zł za który nikt Ci nie odda kasy, bo to normalna eksploatacja. Co najwyżej szybciej sprzedasz samochód i za trochę wyższą cenę niż średnia.

P406 kupiłem za 8500zł i włożyłem już prawie 5500zł (dwa komplety opon, nowy dwumas, tarcze, regeneracja zacisków, pierdoły w zawiasie). Jeszcze zostały mi odpryski od kamieni, linka maski, wymiana reflektora i kilka pierdół do zrobienia, ale samochód jest już prawie tip-top jeśli chodzi o stan techniczny.
  
 
Ludzie a co kogo intersuje ile kto włozył w BMW czy własnymi rekoma robi blache ,bogu chciał włozyc jakies tam pieniadze to włozył a Was nie powinno interesowac za ile on to sprzeda ,to Bartka auto i zrobi z nim co bedzie chciał ,a co poniektórym pozostani tylko slina na brodzie ,ze nigdy nie odwarzyli sie zrobic cos o czym marzyli.
Gdybacie o czyjejs wizji auta a sami nic nie potraficie zbudowac pozadnego.
  
 
lubię to.
  
 
Cytat:
2013-07-06 18:26:51, iglaxr3i pisze:
Ludzie a co kogo intersuje ile kto włozył w BMW czy własnymi rekoma robi blache ,bogu chciał włozyc jakies tam pieniadze to włozył a Was nie powinno interesowac za ile on to sprzeda ,to Bartka auto i zrobi z nim co bedzie chciał ,a co poniektórym pozostani tylko slina na brodzie ,ze nigdy nie odwarzyli sie zrobic cos o czym marzyli. Gdybacie o czyjejs wizji auta a sami nic nie potraficie zbudowac pozadnego.



Tylko, że większość wypowiedzi dotyczy tego, żeby Tigerbart projekt skończył, bo właśnie szkoda jego kasy, której nikt mu nie zwróci - stąd przykłady . W mojej wypowiedzi chodzi dokładnie o to, że kupno nowych opon, czy zmiana amortyzatorów, to zwykła eksploatacja, a nie podnoszenie wartości - kupując samochód np. z dobrymi oponami i niewybitym zawiasem jesteśmy skłonni za niego trochę więcej zapłacić. "Tiger" włożył do samochodu kilka zabawek, które powinien sprzedać bez auta, bo więcej na nich zarobi. Biorąc pod uwagę cenę liczy się także z tym, że niektóre wydatki po prostu się nie zwrócą, ale nic nie daje takiej satysfakcji jak dopieszczenie samochodu.
Ja sam bym chciał zobaczyć jak samochód lata w rękach "Tiger'a".


[ wiadomość edytowana przez: deathrider_85 dnia 2013-07-06 21:19:29 ]
  
 
Poczytałem sobie

Widać tutaj jak poszczególne osoby widzą i rozumieją cały projekt tego auta. Te ogłoszenie traktuję sobie teraz jako test weryfikujący kto mi życzy dobrze, a kto źle (Tak na marginesie - od razu wiem czemu odszedłem z FETP i ani chwili nie żałuję).

Szczerze współczuję osobom, które podchodzą do życia tylko i wyłącznie przez pryzmat kasy - muszą być strasznie nieszczęśliwi

Wystawiając auto wiadomo było, że jest 0,00000001 % szans na to, że ktoś to kupi w stanie obecnym. Projekt trzeba dokończyć i tyle.

Nie nastąpi to szybko niestety, ale będzie.
Pozdrawiam
  
 
cieszym sie bardzo . nie ma sie co spieszyc. jak to mowi moj tata, "musi nabrac mocy urzedowej". mocno trzymam kciuki i powodzonka
  
 
No i bravo luśka tak trzymaj kończ projekt i ciesz się unikatowym kombiaczem
  
 
Cytat:
2013-07-14 15:01:06, Tigerbart pisze:
Poczytałem sobie Widać tutaj jak poszczególne osoby widzą i rozumieją cały projekt tego auta. Te ogłoszenie traktuję sobie teraz jako test weryfikujący kto mi życzy dobrze, a kto źle (Tak na marginesie - od razu wiem czemu odszedłem z FETP i ani chwili nie żałuję).



Doskonale Cię rozumiem i...............też nie żałuję podobnej decyzji bo wiemy obaj o co chodzi
  
 
Cytat:
2013-07-14 17:26:12, thomas77 pisze:
Doskonale Cię rozumiem i...............też nie żałuję podobnej decyzji bo wiemy obaj o co chodzi



jak dzieci.....


A skoro tak piszemy,to my rowniez cieszymy sie ze was tam nie ma,bo mamy swiety spokoj i nie ma biadolenia ze zycie boli


[ wiadomość edytowana przez: wiesiu666 dnia 2013-07-15 09:15:28 ]
  
 
Miałem włamanie do auta wczoraj w nocy.

W związku z tym co zastałem zdecydowałem się nie kontynuować prac i auto jest na sprzedaż na części.

Pytanie do moderatorów:

Wszystko jst na sprzedaż, mam wobc tego pytanie czy mogę w tym temacie opisać co i jak czy też musze w dziale ogłoszenia zakładać nowy temat i tworzyć 50 aukcji na allegro?

  
 
Co sie stalo, co zrobili z autem?? Znalazles sprawcow??
  
 
szkoda... wez wypisz co tam masz ciekawego...
  
 
Tiger musisz dac milion linkow bo jestes tylko sympatykiem
  
 
Możesz wyłożyć 50 zeta i.....................................możesz wszystko jako ED
  
 
Za kase mozna wszystko zalatwic
Zapodaj link z tablicy itam napisz "sprzedam czesci" i wypisz co do sprzedania i po sprawie
  
 
Tigerbart, luknij na priv
  
 
Czyli idzie na części?
  
 
szkoda fajny kombiacz kiedy jakis cennik może wrzuć graty na tablicę sam coś łyknę
  
 
to co tak właściwie z niego ukradli skoro wszystko jest na sprzedaż
  
 
Zainteresowanie jest, teraz przydały by się jakieś konkrety