[Tigerbart] Projekt SuperKombi - Strona 25

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ogłoszenie na tablicę dałem tak na szybkiego.


Numer do mnie 601 17 27 37

[ wiadomość edytowana przez: Tigerbart dnia 2013-09-08 17:45:20 ]
  
 
Jeżeli nie zajefał jakiś fanatyk Fordów i nie wrzuci za jakiś czas gratów na aukcje to....łosie tego nie wykradły.

Miałeś Auto-casco Tigerek ?
  
 
Szkoda takiego projektu . Jeszcze trochę pracy i byłby samochód jakich mało na drogach jeździ .
Ktoś kto kradł, pewnie wiedział co robi .
  
 
Zależy co kradł... Jak tylko audio...?. Bo jakoś nie widzę żeby cenne rzeczy nie były na sprzedaż
  
 
dokładnie to samo napisałem kilka postów niżej zwał jak zwał ukradli czy nie taką podjął decyzję
  
 
Wcale nie musiało być kradzieży.
Wystarczy, że zrobili mu demolkę...
  
 
To był Billy demolka

Moje ogłoszenie na forum okazało się niezgodne z regulaminem forum, usunięto nawet zdjęcia z tgo tematu, czego akurat nie za bardzo rozumiem, ale trudno pół niedzili mam w plecy.

Części będę po kolei wstawiał na forum, ale to wymaga czasu.

  
 
To jest wątek do rozmów nt aut a nie o regulaminie

Temat powraca zawsze w sytuacjach jak ktoś nie chce zrozumieć zasad jakie ktoś tu wymyślił--to jest tak jak z mandatem- złapią cie, wk...asz się ...jak nie to wszystko jest ok
  
 
Chciałem zakończyć tą nic nie wnoszącą dyskusję, ale nie pozwolę się zaszufladkować do osób, które nie chcą zrozumieć regulaminu.

Proszę mi pokazać zapis w regulaminie mówiący o konieczności usuwania zdjęć forumowiczowi przez moderatora w jego temacie o aucie, elementów zamontowanych w aucie, z ich opisem. Wtedy wszystko się wyjaśni i pogratuluję dobrej roboty moderatorowi za jego czujność, a nawet przeproszę za nie zastosowanie się do w.w. zapisu.

Przypomnę tylko, że zamieszczono zdjęcia elementów w aucie z ich opisem, nie będących ogłoszeniem sprzedaży. Była to odpowiedż na prośbę o pokazanie co mam w aucie.

O co mi chodzi? Gdyby gość powiedział otwarcie - słuchaj zapędziłem się i usunąłem ci twój post - powiedziłbym OK trudno, popracuję nad tym po raz kolejny i nie robiłbym problemu. A usłyszałem - "taki jest regulamin" - czyli jaki?
  
 
Cytat:
2013-09-15 18:09:54, Tigerbart pisze:
Chciałem zakończyć tą nic nie wnoszącą dyskusję, ale nie pozwolę się zaszufladkować do osób, które nie chcą zrozumieć regulaminu. Proszę mi pokazać zapis w regulaminie mówiący o konieczności usuwania zdjęć forumowiczowi przez moderatora w jego temacie o aucie, elementów zamontowanych w aucie, z ich opisem. Wtedy wszystko się wyjaśni i pogratuluję dobrej roboty moderatorowi za jego czujność, a nawet przeproszę za nie zastosowanie się do w.w. zapisu. Przypomnę tylko, że zamieszczono zdjęcia elementów w aucie z ich opisem, nie będących ogłoszeniem sprzedaży. Była to odpowiedż na prośbę o pokazanie co mam w aucie. O co mi chodzi? Gdyby gość powiedział otwarcie - słuchaj zapędziłem się i usunąłem ci twój post - powiedziłbym OK trudno, popracuję nad tym po raz kolejny i nie robiłbym problemu. A usłyszałem - "taki jest regulamin" - czyli jaki?



  
 
Ta te posty też mogły by zostać ale komuś przeszkadzały bo prawdę napisaliśmy
  
 
Może tak zmienić jakiegoś moderatora!!!

Brawo Bartku za wypowiedź. Może to co nie którym da do myślenia że źle się dzieję...
  
 
Zacznę od końca -

Andre42212 "Może tak zmienić jakiegoś moderatora!!!" - opłać składkę, przyjedź na walne, zaproponuj odwołanie moderatora ... i zaczynami poważnie rozmawiać. W przeciwnym razie przestań bić pianę.

tomex3 - masz racje, Twój post kwalifikuje się do skasowania, bo jest to spam, w nie Twoim wątku, nie wnoszący nic do tematu.

Clipper_skce -

I wreszcie meritum:

Tigerbart jeśli próbujesz zrobić z kogś debila to nie udało Ci się. To jakie graty masz wsadzone do auta każdy może sobie wyczytać z Twojego wątku. Post ze zdjęciami został założony ewidentnie w celach handlowych i nie uskuteczniaj tu żalów, że wcale tak nie było, bo linijkę dalej dajesz info, że część gratów poszło na tablice. Z kogo Ty chcesz zrobić idiotę?
W polskim prawie usiłowanie popełnienia wykroczenia/przestępstwa/oszustwa również jest karalne i jako takie zostało zinterpretowane przez Moderatorów forum.
Jeśli ciągle widzisz w pracy moderatorów działania krzywdzące Cię to - czytaj jak na wstępie do kol Andre42212.
  
 
Tiger, przecież to nie jest twoje pierwsze wstawianie ogłoszeń bez wrzucenia linka do portalu. Te same zdjęcia wraz z numerem telefonu i opis że idzie na części w wątku o modyfikacjach to nie jest ogłoszenie?
Zanim zostało usunięte dostałeś info w wątku że regulamin obowiązuje wszystkich. Dopiero po godzinie albo i więcej zostało usunięte.
Jeszcze coś.Koniec tematu a pozostałe wpisy jak i ten zostaną usunięte w odpowiednim czasie.


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Gdyby nie fakt że rok temu zostałem olany to bym miał status drivera. Chciałem opłacić składkę itp ale nic z tego... Więc po co takie gadanie...
  
 
Cytat:
2013-09-17 08:23:15, Andre42212 pisze:
Gdyby nie fakt że rok temu zostałem olany to bym miał status drivera. Chciałem opłacić składkę itp ale nic z tego... Więc po co takie gadanie...


Jak to sie ma do tematu rozmowy
  
 
Przed wami długa droga koledzy moderatorzy.

Jeśli chodzi o samo ogłoszenie w ogłoszeniach - OK ewidentnie było niezgodne i rozumiem - nawet słowa na ten temat nie napisałem.

Jeśli post ze zdjęciami, i opisem (numer telefonu był w innym poście)jest kojażony z ogłoszniem, bo nie jest jednoznaczny, to powinien być przez moderatora zmodyfikowany a nie usunięty. Dodatkowo powina być informacja dla użytkownika, że post może mieć znamiona niezgodne z regulaminem, więc prosi się o edycję przez autora postu, lub się nanosi odpowiednie poprawki. Albo upomnieć, że jeśi do konkretnego terminu się post nie zmieni to zostanie usunięty.


Reasumując wielki czerwony guzik usuń to nie jest metoda, a jak się ktoś nie zgadza to ma sobie czytać regulamin?

Nie sztuką jest usunąć tylko wyszkolić. Dlatego też ja nie podejmowałem się nigdy roli moderatora z racji trudności tej funkcji i dużej odpowiedzialności, gdyż to on na pierwszej linii tworzy wizerunek forum.

Tym też postem skończmy tą nie potrzebną dyskusję, nic z niej i tak nie wyniknie.
  
 
Temat do zamknięcia.
  
 
Prosze