[ ASTRA H ] pare pytań

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

panowie mam pare pytań, pierwsze to czy ma ktoś z trójmiasta program do OPLA , drugie czy ktoś miał problem z czujnikiem temperatury zew. czujnik nowy kable ok a wskazania dalej nie ma. Oczywiście chodzi o moją ASTRE H 1.7 2005r.

Pozdrawiam MEC


[ wiadomość edytowana przez: Mec dnia 2012-10-24 20:49:37 ]
  
 
Mogę załatwić program TIS.
Rozumiem, że sam czujnik sprawdzałeś.
  
 
Mam dostęp do OP COM-a ale niestety na miejscu 60 km od Twojego zamieszkania ..
  
 
Czujnik mam nowy, na zwykłym uniwersalnym testerze moduł UEC nie widzi czujnika temp. zew.

Maćku ten TIS to program diagnostyczny ?? bo OP-COM podobno tak.

Ja w pracy mam tylko program do Volvo i to jest lipa.

A do Elbląga faktycznie jest kawałek ale dzięki.
  
 
wyckosky mam pytanie czy można w Astrze H włączyć światła żeby świeciły się po zapłonie, żeby nie trzeba było ich włączać za każdym razem a i czy można przestwić kompa żeby przy otwarciu auta zapalał postojowe świała a nie tylko podświetlenie tablicy rej.
  
 
Co do świateł ja mam włączone u siebie automatyczne tzn na zapłonie palą się pozycyjne a jak zapale silnik mam odrazu mijania widziałem gdzieś na you tube filmik z programowania tego w salonie Opla
co do Tych postojowych myśle ze jest to możliwe ale nie spotkałem się z tym jak chcesz wiedzieć wejdź astra H

[ wiadomość edytowana przez: wyckosky dnia 2012-10-31 18:05:43 ]
  
 
Cytat:
2012-10-30 20:40:58, Mec pisze:
wyckosky mam pytanie czy można w Astrze H włączyć światła żeby świeciły się po zapłonie, żeby nie trzeba było ich włączać za każdym razem a i czy można przestwić kompa żeby przy otwarciu auta zapalał postojowe świała a nie tylko podświetlenie tablicy rej.

da się jest chyba 5 albo 6 wariantów kodowania świateł przednich jak i tylnych