SZCZECIN

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Z racji że wątek zach.pomorskie umarł śmiercią naturalną , ( z braku postów)
Proponuje wątek "szczecin"
Może znajdzie się więcej chętnych....


Jeśli chodzi o jakiś zlocik to mamy obecnie w szczecinie trochę śniegu i zabawa sie robi przednia.....



Ja obcykałem 1, Leroy Merlin na golisza, tylko 2 warunki są że śniek spanie po 20 i nie zdążą odśnieżyć. Wtedy moge uznać że kategoria "Arab Drift" jest do opanowania....
(UWAGA jest naprawde ślisko) ważne by nie zaparkować we wózkach sklepowych

A Wy co polecacie??
Czy są w Szczecinie jeszcze jakieś warte odwiedzenia place do typowej jazdy po lodzie....



  
 
właśnie zajrzałem na forum, a tu takie zmiany nie ma już naszego wątku, nie ma już nawet userów z oplami(tych starych...nawet Nav kupił honde )

kurcze, szkoda, że nie mam rwd...do driftu w sam raz
  
 
Cytat:
2009-03-24 13:56:06, Bono pisze:
właśnie zajrzałem na forum, a tu takie zmiany nie ma już naszego wątku, nie ma już nawet userów z oplami(tych starych...nawet Nav kupił honde ) kurcze, szkoda, że nie mam rwd...do driftu w sam raz



Ale jajca kiedys najpreznieszy osrodek doczekal sie "bana"
....Ano kupil Honde
Omege z duzym zalem oddalem w inne rece. Mam nadzieje, ze ktos o nia dba tak jak ja to robilem...
  
 
Narazie pozostaje wątek SZCZECIN, potem, w miarę rozwoju przejmie on "zadania" wątku ZACHODNIOPOMORSKIEGO - pasi?

Pozdrowionka
  
 
może być, zobaczymy jaki ruch będzie Forest stary rowerze...Ty żyjesz
  
 
Jak się ruszy to ban zostanie zdjęty i ten wątek dołączony do właściwego wątku (o ile nie zapomniałem jak to się robi )
  
 
stary rower jeszcze pamięta, więc damy radę
  
 
ZLOT OKP 17-19 LIPCA 2009

Dyskusja wątku:
motonews.pl/forum/?op=fvt&t=227160&c=28&f=18
  
 
kurde, gdzieś mnie przenieśli na listę oczekujących że niby od nowa, hehe porządki robią
  
 
hej
Bono po prostu Weterani z dawnych lat odchodzą
Pozdrawiam
VINI
  
 
OOO Szczecin żyje
  
 
Automat wyrzuca osoby,które nie są aktywne.
Z drugej strony miło was chłopaki zobaczyć.
  
 
hehe, niemożliwe, stało się półmożliwe..kupiłem kolejną hondę, a tu pod maską 1.7 cdti, czyli mam pół opla i znowu jestem półnogą na forum


[ wiadomość edytowana przez: Bono dnia 2010-11-14 12:13:24 ]
  
 

Drodzy klubowicze ja z prośbą do was która was nic nie kosztuje. Piec minut przy wypełnianiu pity( a może mniej). Dajcie dziecku- nie dawajcie skarbówce. Kolega z pracy ma bardzo chorego syna. Pomóżcie



FILIPEK
  
 
Witam,
przypominam o tegorocznym zlocie ogólnopolskim połączonym z Corsą A Team
proszę osoby chętne o dopisanie się na liście w temacie:
Lista chętnych na ogólnopolski zlot OKP z CA Team!
  
 
Witam
Rzucę temat zupełnie niemotoryzacyjny bo związany ze sportem a konkretnie z dzieciącą piłkarską drużyną sportową Galaktyczne Diabły, którą prowadzę w Szczecinie.

Rzecz w tym że w ramach tzw Viziriady zbieram głosy/kupony na swoją drużynę Galaktycznych Diabłów (dzieci w wieku od 10-12 lat).
Aby wesprzeć tę inicjatywę potrzebny jest fragment opakowania proszku Vizir (napis "Czystość gwarantowana" , "Biel gwarantowana" lub "20 lat czystej biel', "20 lat idealnie czystych kolorów").
Dzięki temu mogę dla swoich zawodników wygrać bony do Intersportu, które pozwolą mi kupić dla nich np. jednolite stroje.
Jeśli ktoś ma taki proszek to prosiłbym o wysłanie wskazanych fragmentów opakowań na mój adres.
Jeśli "darczyńca" poda mi swoje konto i dane na priv to zwrócę mu poniesione koszty wysyłki.
W imieniu dzieciaków z góry dziękuję. Akcja trwa do 30 listopada 2011 r.

http://viziriada.pl/viziriada/druzyna/Galaktyczne-Diably

Sebastian Dąbkowski
9 Maja 50/15
70-136 Szczecin


http://viziriada.pl/viziriada/druzyna/Galaktyczne-Diably null
  
 
Witam
Mój Przyjaciel otwiera w Stargardzie Szczecińskim nowoczesny warsztat szybkiej obsługi - Auto Rondo.
Najnowocześniejsze maszyny marki Hofmann, najwyższy standard obsługi, nowatorskie podejście marketingowe to jego zalety.
Mocny akcent zostanie położony na współpracę z Klubami motoryzacyjnymi - będą solidne zachęcające do współpracy bonusy, zniżki, karty stałego klienta/Klubowicza i akcje specjalne.

Idea powstania serwisu Auto Rondo była taka - skoro trudno jest znaleźć serwis z którego jest się zadowolonym to trzeba samemu otworzyć taki warsztat. Taki w którym obsługiwaćklienta będzie się tak jak samemu chciałoby być się obsłużonym. Będzie to realizowane przez profesjonalną i uczciwą grupę mechaników pasjonatów.

Oferta:

Wymiana kół i opon
Wymiana oleju i innych płynów eksploatacyjnych
Serwis zawieszenia
Serwis układu hamlcowego
Serwis układu wydechowego
Geometria i zbieżność
Obsługa klimatyzacji
Wymiana rozrządu
Myjnia ręczna plus autodetaling
Stacja LPG


Szczegóły już wkrótce. Otwarcie planowane jest na wrzesień 2012 r.

www.autorondo.com.pl
  
 
Witam wszystkich. Strasznie się pozmieniało. Nawet niektórych pamiętam, co nie bono i vinc.