Jak nazywa sie fachowo napinacz paska wielorowkowwego?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w temacie, jak nazywa się ta rolka z samo napinaczem co napina pasek wielo rowkowy od alternatora i wspomagania
  
 
wydaje mi sie ze sam sobie odpowiedziales - napinacz paska klinowego to moim zdaniem wlasciwa nazwa.
  
 
A tam czasem nie masz paska wieloliniowego?
Soory nie doczytalem dobrze do konca

[ wiadomość edytowana przez: rene dnia 2009-02-16 22:20:52 ]
  
 
Powodzenia w zakupie ,kiedyś pytałem się w sklepie o to do zetaca cena 540 zł .Podobno tylko oryginał
  
 
no klinowy to on nie jest .a wielo rowkowy a wielo liniowy to nie to samo??
  
 
Cytat:
2009-02-16 22:20:46, LukasJ pisze:
no klinowy to on nie jest .a wielo rowkowy a wielo liniowy to nie to samo??

To samo tylko ja sie zamotalem
  
 
Tutaj masz KLIK
  
 
cena, powala faktycznie ale chyba sama rolkę można kupić...

rolka
  
 
Cytat:
2009-02-17 05:16:55, LukasJ pisze:
cena, powala faktycznie ale chyba sama rolkę można kupić... rolka



To co podałes to nie jest kolo napinacza, ale koło prowadzące, sa takie dwa plastikowe, napinacz jest tylko kompletny, wiec opcja chyba tylko w miare dobrą uzywke znalezc, bo faktycznie cena wygórowana
  
 
jak chcesz to mam coś takiego na zbyciu jak cioś to priv na pewno sie dogadamy
  
 
a ja właśnie kupiłem to o co mi chodziło za 50 zł nówka sztuka. ciekawe ile pochodzi.
  
 
540 to bylo do innego forda a do esiny - http://ford-sklep.pl/rolka-prowadzaca-paska-wielokl_-ford-zetec-dohc-p-993.html
taki raczej
  
 
Ta kolega prosił o napinacz ,a nie o rolkę prowadzącą
  
 
Odkopuję temat - nie mam chwilowo możliwości obejrzenia tego dokładnie a muszę jeździć. Sama rolka przy obrocie generuje piski - czasem generuje a czasem nie i nie mam pojęcia od czego to zależy. Cena kompletnego napinacza mnie zabiła, szczególnie po wymianie kompletu przednich hamulców. Czy jest możliwość wymiany rolki z jej łożyskowaniem? Może pomoże choćby wd40 albo coś doraźnie?
  
 
Doraźnie nic nie pomoże, bo pada łożysko rolki, więc prędzej czy później się posypie. Samą rolkę można jak najbardziej wymienić.
  
 
No to jeden plus. A masz może jakieś namiary na taką rolkę? Nie wiem czym się różni od prowadzącej, nie wiem jak się nazywa konkretnie ta rolka w katalogu - może jakaś aukcja albo link do sklepu? Byłbym happy.
  
 
Przede wszystkim to ja myślałem, że masz diesloka, nie wiem czemu.
Ale do benzynioka też się coś da znaleźć => wydaje mi się, że to to.
  
 
No... taką to ja mam... do paska rozrządu. A chodzi o wielorowkowy.
  
 
ta rolka co kolega podal to do rozrzadu jest
w do paska wieloklinowego to o ile pamietam jest metalowa rolka zlozona z 2 czesci nitowana, proponuje rozwiercic nity wymienic lozysko i na koniec zanitowac lub skrecic srubami rolke, zastrzegam jednak ze nigdy tego nie robilem jednak ogladajac ta rolke wydaje mi sie to mozliwe.