Jaki zestaw wybrac???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
zastanawiam sie nad kupnem zestwu : Uniden 520 xl i antena president missouri lub uniden 520 xl i antenka presidnet florida. prosze o jakies kolwiek sugestie i podpowiedzi oraz o wlasne odczucia jesli ktos użytkuje podobne zestawy.
z gory dziekuje za pomoc.
  
 
dokładnie taki sam zestaw chcę kupić... może go ktoś ocenić lub polecić jakiś inny w podobnej cenie i anteną do ok. 1 m?
  
 
miesiac temu kupiliśmy 520 i floride dla kumpla-byłem w szoku jak ładnie to chodzi
jeśli cena za antene nie straszna to brać
przynajmniej do garażu podziemnego mozna wjechać bez zdejmowania
  
 
Cytat:
2008-09-02 11:58:21, Grzesiek pisze:
miesiac temu kupiliśmy 520 i floride dla kumpla-byłem w szoku jak ładnie to chodzi jeśli cena za antene nie straszna to brać przynajmniej do garażu podziemnego mozna wjechać bez zdejmowania


Zgadzam sie miałem taki sam zestaw ok 3 mies ale mi antenke niedawno zwałowali i mam Sunkera
  
 
Co do radia to moge z czystym sercem polecic- U520 to bardzo przyjemne radio, dobrze sprawuje sie zarowno w miescie jak i na trasie, jednakze jednego mi brakuje- podswietlanych galek. Taka opcja bardzo by ulatwila obsluge w nocy, ale pomimo tego POLECAM. Ja uzywam go z ML-145 na magnesie i nic mi wiecej nie potrzeba

PS: co do garazu podziemnego to sie zgodze ze niestety 1,5m antene trzeba sciagac przed wjazdem