[MKV] czujnik prędkości pojazdu - Strona 3

  szukane wyrażenia:   czujnik  -  vss
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
przez chwile bawiłem sie z tym, jak ja zgnieciesz na koncu to jak sie juz ruszy to powinna powolki wyjsc, u mnie sie ruszała ale nie mogłem jej wyciagnac i dałem sobie spokoj.
Ale po co chcesz to wyciagac, chyba tylko czujnik zmieniałes czy to tez masz walniete?
  
 
Cytat:
2009-04-28 08:56:21, Magik123 pisze:
przez chwile bawiłem sie z tym, jak ja zgnieciesz na koncu to jak sie juz ruszy to powinna powolki wyjsc, u mnie sie ruszała ale nie mogłem jej wyciagnac i dałem sobie spokoj. Ale po co chcesz to wyciagac, chyba tylko czujnik zmieniałes czy to tez masz walniete?


chcę założyć inny impulsator i nie pasują mi wymiary...
  
 
Zawleczkę trzeba niestety wysunąć. A cholera jest zrobiona chyba z porcelany, bo pęka przy każdym mocniejszym ściśnięciu. Jest to zwinięta w rulon jakaś blaszka, twarda jak cholera. Ja walczyłem z rozwierceniem tego dziadostwa przez 3 godziny. Skrzynie miałem akurat zrzuconą i się dało.
Gwinty na impulsatorach powinny być takie same przecież...
I nie ryzykowałbym z podmianą na inny model, bo czort wie, co oni tam "unowocześnili".
A tak na marginesie, to ile takie cudo kosztuje? Bo mam chyba ze trzy używki gdzieś w śmieciach.
  
 
Cytat:
2009-04-28 21:14:11, Blazey pisze:
Zawleczkę trzeba niestety wysunąć. A cholera jest zrobiona chyba z porcelany, bo pęka przy każdym mocniejszym ściśnięciu. Jest to zwinięta w rulon jakaś blaszka, twarda jak cholera. Ja walczyłem z rozwierceniem tego dziadostwa przez 3 godziny. Skrzynie miałem akurat zrzuconą i się dało. Gwinty na impulsatorach powinny być takie same przecież... I nie ryzykowałbym z podmianą na inny model, bo czort wie, co oni tam "unowocześnili". A tak na marginesie, to ile takie cudo kosztuje? Bo mam chyba ze trzy używki gdzieś w śmieciach.


A masz może taki VSS jak na foto, ale ten grubszy?
ja kupowałem po 20pln z kompletem wtyczek... przy samodzielnym demontażu (jakby co, to widziałem jeszcze kilka sztuk na szrocie)
  
 
tu dowód, że wszystko można rozebrać, ale nie wszystko da się złożyć:

  
 
Cytat:
1.Żółty, brąz,czarny
2.żółty z brąz, brąz, czarny z brąz



może ktoś napisać który kabelek jest do czego ??
na których kabelkach jest zasilanie (+) i (-)
oraz który jest sygnałowy
  
 
CVH:
brąz-masa (-)
czarny-zasilanie z przekaźnika pompy paliwa, układu EFI (+)
brąz-biały - sygnał do EEC (pin3 dla 1,6, pin4 dla 1,4)
W 16V na pewno są inne kolory kabli. Jak masz możliwość, to zobacz, jakie masz kolory, będzie łatwiej.
  
 
Cytat:
2011-07-25 08:48:04, surec pisze:
CVH: brąz-masa (-) czarny-zasilanie z przekaźnika pompy paliwa, układu EFI (+) brąz-biały - sygnał do EEC (pin3 dla 1,6, pin4 dla 1,4) W 16V na pewno są inne kolory kabli. Jak masz możliwość, to zobacz, jakie masz kolory, będzie łatwiej.



dzięki za informacje

ja mam TD i chcę dołożyć ...

a kolory mam takie - żółty z brąz, brąz, czarny z brąz