Problem z gazem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
szukalem na forum ,lecz nic konkretnego nie znalazłem. Otusz muj escorcik jest zagazowany i problem mam z przyspieszaniem . Gdy jade na gazie i dam gwałtowne gazu to sie dławi, popuszczając idzie do przodu. Dodam że gaz był we wrześniu założony ubiegłego roku. Instalka jest fimy Bingo S-4 II generacji. Macie jakieś pomysły.
  
 
Jest na gwarancji ,więc jedź tam gdzie Ci zakładali .Popraw błędy ,bo oczy bolą
  
 
Sory za błędy. Kupiłem go nidawno w listopadzie. Jest na gwarancji ale bym musiał jechać 200 km. w jedną stone do żar.
  
 
Cytat:
2009-02-27 21:34:48, nieznany185 pisze:
Sory za błędy. Kupiłem go nidawno w listopadzie. Jest na gwarancji ale bym musiał jechać 200 km. w jedną stone do żar.



a blizej nie masz filii tej firmy ktora zakladala gaz w tym aucie?
  
 
Już patrzyłem , albo żary i poznań. Kupiłem interfejs i ściągłem program ale nie wiem jakie powinny być parametry. Z tego to jestem zielony. A pozmieniać i popsuć to nie sztuka.
  
 
to jedz do jakiego kolwiek gazownika w celu odpowiedniego dostrojenia gazu..
  
 
Zawsze do WRC możesz podjechać...
Filtr, sonda, tps, mikser, lew powietrze, ustawinia programowe, brak drożności, kiepski gaz itd...
Przyczyn może być wiele
Przez neta to można gołe laski oglądać
  
 
Cytat:
2009-02-27 21:44:42, djtados pisze:
Przez neta to można gołe laski oglądać



juz bys chcial
  
 
a zasz dobrego gazownika
  
 
Cytat:
2009-02-27 21:48:30, nieznany185 pisze:
a zasz dobrego gazownika


W wrc?
  
 
Tak.
  
 
Cytat:
2009-02-27 21:52:06, nieznany185 pisze:
Tak.

To zależy
Znam jednego takiego...
Nawet tu gdzieś na forum siedzi
  
 
Byłem jakiś czas temu w trzebnicy z Laguną bo gasła na wolnych obrotach , to gość mi kazał wymieniać kable, świece i kopułke. dałem sobie spokój z nim. Wyczyściłem krokowca i po problemie.