[everlast] Project RS2000 Black - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
to czekamy na fotki
  
 
  
 
felusie ladne ale rant powinien byc spolerowany moim zdaniem.

no ale do czarnego ladny kontrast


ja rezygnuje z bialej felgi
  
 
Cytat:
2009-03-22 12:22:33, Snale pisze:



pewnie na pszczyńskim

s_damian: wiem, ze polerka bylaby ładniejsza i lepiej wygladala na aucie szczegolnie rant ale potrzeba wiecej czasu i $, a te felgi juz na to nie zasluguja raczej
  
 
Cytat:
s_damian: wiem, ze polerka bylaby ładniejsza i lepiej wygladala na aucie szczegolnie rant ale potrzeba wiecej czasu i $, a te felgi juz na to nie zasluguja raczej



czemu az takie zmasakrowane? terasz nie masz opon to podnies auto zablokuj dobrze kolo na piaste jedyneczka papier scierny drobniutki i woda i ogien polerujesz
  
 
Cytat:
2009-03-22 12:25:36, s_damian pisze:
ja rezygnuje z bialej felgi





Everlast - co moze byc lepszego od jednego RSa?? Dwa RSy !!!
  
 
Cytat:
2009-03-22 14:06:33, Seba pisze:
Everlast - co moze byc lepszego od jednego RSa?? Dwa RSy !!!



dokładnie
teraz wlasnie bylem zrobic trase na szybko szczyrk-pszczyna-szczyrk i powiem ze 200km/h to dla niego nie problem troche sie balem bo na zimowkach ale chcialem sprawdzic czy idzie jak powinien nawet nie czulem tej predkosci bo w moim starym to czuje duzo mocniej dzisiaj juz chyba nie zdaze fotek wrzucic ale jutro juz beda napewno
w tym czuc eweidentnie ze powyzej 4000rpm ma kopa a w "starszym" tez ale nie tak jak w "nowszym"
może zeby było prościej bede je nazywał RS1 i RS2 - odpowiednio starszy i nowszy
RS2 ma pokrywe zaworów z czujnikiem halla więc silniczek wrzucony chyba z mk7 albo sama pokrywka ale mysle ze silnik
  
 
czysta seria:



gosciu dorzucil jeszcze 4alu 15" na nowych oponach letnich. sesje obu RSów zrobie na letnich.
Jak na razie to tylko dokladka z lagi i czysty grill oraz zabiegi kosmetyczne bo autem chwilowo bedzie jeździj ojciec
z RS2 bede cos wiecej kombinowal ale na razie brak $
  
 
Ładny
  
 
wkoncu bez LPG i na seryjnym dolocie
  
 
no ładny ,ładny i czarny i tego zazdroszcze i jak widac po fotelu mało styrany
  
 
Sesja na szybko RS [st]:







Wiem że brakuje gleby ale niestety nie zakladam bo juz teraz mam problem z przejechaniem lezacych psów (samemu luz ale jak juz ktos wsiadzie to tragedia) a co dopiero przy glebie - szkoda położonej przed zima konserwy - granica rozsadku musi byc

osobiście mi sie bardziej podoba na białych. Zdjecia to zdjecia ale na zywo i jeszcze w nocy wygladam całkiem ciekawie, wiecej osob sie rozglada haha

jeszcze tylko zrobie na czasie nadkola i zabieram sie za drugiego RSa
  
 
Elegancko

Co do gleby - tak -20 na przodzie a reszta jak jest Lampy tylne - wez zetrzyj farbe na dolnej czesci - zostaw dol czerwony gore czarna. No i kierunki by sie zdaly biale (zderzak i boczne) .
  
 
No nie powiem, RS prezentuje się teraz pięknie. Jedyny mankament, który razi mnie w oko to ta pokrzywiona lotka. Jak wymienisz ją na dobrą to RS będzie bliski ideałowi
  
 
białe fele bardzo ladnie sie prezentuja ale faktycznie ten spojler psuje troche ten tył. pomysl nad tym . ale fele
  
 
Seba, mysle własnie nad bialymi kierunkami. Dobrze byloby dostac gotowe zrobione albo słyszalem ze od scierki pasuja ale nie moge nigdzie znalezc z tylnych lamp nie zrzuce farby bo to są oryginalne czarne nakładki z forda mi one siedza jak bedzie kasa to pomysle nad glebą z przodu

Dumahh & stilon, tez mnie ta lotka denerwuje i chyba bedzie podmianka na:


zastanawiam sie nad cala klapa bo w RS1 nie dziala jeden przewód elektryczny w szybie a jak bedzie $ zabiore sie za RS2
  
 
jeden przewod to sobie lakierem naprawisz, idz do samochodowego i za kilka zlotych kupisz specjalny lakierek.
orinalne RSowe spoilery maja to do siebie ze sie wyginaja, wiec odrazu lepiej omijac je szerokim lukiem. jak juz chcesz miec lotke, to dowal zenderową od mk5, wyglda ladniej i sie nie wygina...
  
 
No autko się prezentuje nieźle . Ten spoiler faktycznie wartało by wymienić, bo trochę dziwnie wygląda .
Co do nakładek na tylne światła, to skąd je masz? Też takie chce .
  
 
zeng, chodzi mi o to zeby zostac jak najblizej serii - oryginalna lotka mi podchodzi a ta druga jest juz bardziej prosta
jeszcze znalazlem cos takiego :

gdzies widzialem jak ktos komplecik zendera sprzedawal ale juz nie pamietam gdzie

deathrider, jeśli chodzi o nakładki na światła to powiem ci ze sie z takimi jeszcze nie spotkalem... podobno z dojczów taki przyjechal.
Teraz byłem na przegladzie ogladal je z bliska ale nic sie nie czepiał tylko jakis alarm sie wlaczyl na spaliny a poza tym wszystko

  
 
to jest wlasnie zender do mk5, jak bardzo Ci zalerzy to lezy u mnie na polce niestety bialy. mi jakos w cabrio spoiler sie nie widzi, wiec go zdjalem...

on jest prawie identyczny z orginalem, jest tylko ladniej zakonczony
masz kilka fotosow jak on wyglada:


PS. jak widzisz u mnie w czarnym tez byl pogiety, dlatego jezdzilem bez zalozylem dopiero przed sprzedarza...



[ wiadomość edytowana przez: zenq dnia 2009-03-30 00:12:44 ]