[everlast] Project RS2000 Black - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-03-04 18:35:35, boru pisze:
za to ty bys wszystkie felgi na bialo malowal ;] polerka jest spoko...tylko trzeba dbac o nia i co jakis czas (rok?) odswiezac....ale to taki minus jak powiedzmy odkurzanie


Zwykle felgi umyje raz na miesiac - sa sliczne . Umyj polerke raz na miesiac ...
Majac zwykle felgi jade na myjnie kiedy chce - felgi nadal sliczne ,a polerka ...
Zwykle felgi maluje w jeden dzien ,a polerka ...

Zeby nie bylo - mam fele z polerowanym rantem
  
 
Ja bym puscił środki w czern,rant w poler a dodatkowo pobawilbym sie w przerobienie dekli na gładko tak zeby usunac ta "nakretke"

np takie coś
  
 
W sumie z polerka strasznie duzo roboty podczas i później w trakcie pielegnacji
Seba tez zastanawiam sie nad biela- duzo mniej roboty i kolor zawsze mozna zmienic. Tylko te biale i ten brud na nich hmmm.
Oczywiście jak biale to bez dekli
teraz to juz sam nie wiem
Sjepka to na tym golfie wyglada zajefajnie ale tez strasznie duzo roboty i nie za bardzo to pasuje u mnie bo nie mam az takiego rantu a te maja napewno 9calaków..


[ wiadomość edytowana przez: everlast dnia 2009-03-05 10:01:08 ]
  
 
tak jak Seba mówi, na biało je
  
 
Ale to robisz sobie,wiec mysle ze warto poswiecic troche czasu i zrobic to jak nalezy Efekt koncowy wynagrodzi wszystkie wylane krople potu A i ten blysk rantu wypolerowanego na lustro,od którego odbija sie słonce lub swiatlo latarni w nocy Bezcenne
  
 
Nie zastanawiaj sie - biale to 100zl i cieszysz sie nowym wizerunkiem auta . Co do brudu,hmm,no jest nie da sie tego ukryc,ale duzo bardziej (z naciskiem na slowo "duzo" ) nie widac go niz na srebrnej feldze - zwlaszcza z jakiejs tam odleglosci.
  
 
na bialo
znajomy mial vectreA GTsedan i takie fele tylko biale i dla mnie i wielu osob to bylo jak najbardziej ok

[ wiadomość edytowana przez: tobijass87 dnia 2009-03-04 21:09:58 ]
  
 
biale, poszukaj sobie jak wygladal czrny ess woja na bialej feldze a wygladal zajebiaszczo
  
 
Biały kolor jak dla mnie nie na taką felgę.
Ja bym widział czarną z polerowanym rantem + ciemne szyby (chociażby lekko, ale wszystkie) i mamy wszystko piękne, ładne i schludne.
Ewentualnie felgi na srebrny, albo grafitowy metallic lub nie "m" tylko perła.
Albo jakiś lakier grafitowy, ale z opiłkami, które będą się mienić ładnie w słońcu - najlepiej na fiolet.
  
 
Myślę, że na biało będzie git
  
 
Ja sam mam swoje szprychy na biało do czarnej fofki, więc osobiście polecę "na biało", raczej odrzucę "na czarno". Ciekawie też wyglądać może tak jak ktoś tu sugerował jakiś ciemny grafit / antracyt z opiłkami perłowymi
  
 
chyba jednak pojdzie na biel białe i czarne czarne i białe to zawsze dobre powiazanie Wiem ze nie do kazdych felg ale do tych mysle ze nie bedzie tragicznie a wizerunek auta sie na pewno zmieni- tak jak powiedzial Seba Polerka wiadomo ladniej by wygladala ale samych rantów nie oplaca mi sie polerowac a cale felgi to masakra- moze przed zima bym je zalozyl
felgi juz byly dane do piaskowania ale zabralem je przed piaskowaniem bo myslalem ze bedzie polerka, wole je sam wyszyscic
co do koloru nie jestem pewien w 100% jeszcze ale to na sam koniec
i teraz pytanko jak sie zabrac do tego i co najlepiej pokolei?
Autosol, wodny papier scierny poźniej jaki podkład, jaka farba i co na to?
Bede wdzieczny za porady
  
 
Cytat:
2009-03-05 09:58:58, everlast pisze:
chyba jednak pojdzie na biel białe i czarne czarne i białe to zawsze dobre powiazanie Wiem ze nie do kazdych felg ale do tych mysle ze nie bedzie tragicznie a wizerunek auta sie na pewno zmieni- tak jak powiedzial Seba Polerka wiadomo ladniej by wygladala ale samych rantów nie oplaca mi sie polerowac a cale felgi to masakra- moze przed zima bym je zalozyl felgi juz byly dane do piaskowania ale zabralem je przed piaskowaniem bo myslalem ze bedzie polerka, wole je sam wyszyscic co do koloru nie jestem pewien w 100% jeszcze ale to na sam koniec i teraz pytanko jak sie zabrac do tego i co najlepiej pokolei? Autosol, wodny papier scierny poźniej jaki podkład, jaka farba i co na to? Bede wdzieczny za porady



Masz ztyrane mocno te fele?? Jesli nie to zmatuj tylko papierkiem,pozniej podklad akrylowy i farba akrylowa.
Jesli masz mocno zniszczone - piaskowanie ,pozniej lekko papierkiem jakas 240 nawet (doslownie 2 ruchy w kazdym miejscu),podklad akryl i farba akryl.

Ja bialy mialem z astry II - dosc biala ta biel byla
  
 
jedna jest dosc mocno na rancie z zew od myjni. Najgorzej wlasnie ten zewnetrzny rant bo krawezniki itp a tak to igla wszedzie. wiec nie wiem czym by te ranty przejechac mowisz ze tylko zmatowac.. hmmm.. moze lepiej by bylo faktycznie ten autosol zastosowac? albo wypiaskowac nie wiem juz sam
  
 
Cytat:
2009-03-05 16:19:53, everlast pisze:
jedna jest dosc mocno na rancie z zew od myjni. Najgorzej wlasnie ten zewnetrzny rant bo krawezniki itp a tak to igla wszedzie. wiec nie wiem czym by te ranty przejechac mowisz ze tylko zmatowac.. hmmm.. moze lepiej by bylo faktycznie ten autosol zastosowac? albo wypiaskowac nie wiem juz sam


a po co autosol? przecież to pasta do polerowania.
Pewnie mylisz ze scansolem. Do malowaniana nie zdejmuj farby tylko papierem zmatowić trzeba tak jak seba pisze. A ranty jak masz obskubane to jedź i niech tokarz na tokarke wrzuci i wyrówna.
  
 
Cytat:
2009-03-05 16:19:53, everlast pisze:
jedna jest dosc mocno na rancie z zew od myjni. Najgorzej wlasnie ten zewnetrzny rant bo krawezniki itp a tak to igla wszedzie. wiec nie wiem czym by te ranty przejechac mowisz ze tylko zmatowac.. hmmm.. moze lepiej by bylo faktycznie ten autosol zastosowac? albo wypiaskowac nie wiem juz sam


wypiaskowac i tak jak vince pisze - jesli ranty od kraweznikow mocno uszkodzone to tokarka - ja srednio uszkodzone poprostu szlifierka przejechalem i pilnikiem - po lakierowaniu sladu nie bylo
  
 
no chodzilo mi o scansol ale nie bede go uzywal. Jak narzie zrzucilem oponki i ciezarki umylem felgi i pierwsze spróbuje sie sam pobawic szlifierka, mam nadzieje ze da rade a jak to lepiej szlifowac na mokro czy na sucho?moze bez tokarza sie obejdzie zobaczymy


[ wiadomość edytowana przez: everlast dnia 2009-03-06 13:55:07 ]
  
 
a ja jednak bym wolał polerować
  
 
na razie takie 205/45 Dunlopy SP SPORT9000 czekaja az wyschna, jak przyjdzie wiosna to wyladuja na aucie - zmieni sie chociaz troche wizerunek a czy na lepsze czy gorsze to stwierdze jak bedą na gotowo, jestem dobrej mysli u nas caly czas jeszcze zima wiec o letnich nie ma chwilowo co myslec



a drugie info to nowa zabawka
kto pierwszy zgadnie ma browara dodam ze równie szybka jak RS albo i nawet troche szybsza bez zdrady oczywiście
fotki musze pierwsze zrobic moze jutro wieczorem uda mi sie wrzucic


[ wiadomość edytowana przez: everlast dnia 2009-03-22 00:09:37 ]
  
 
mk4 1.6 RST?