[everlast] Project RS2000 Black - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja sam mam swoje szprychy na biało do czarnej fofki, więc osobiście polecę "na biało", raczej odrzucę "na czarno". Ciekawie też wyglądać może tak jak ktoś tu sugerował jakiś ciemny grafit / antracyt z opiłkami perłowymi
  
 
chyba jednak pojdzie na biel białe i czarne czarne i białe to zawsze dobre powiazanie Wiem ze nie do kazdych felg ale do tych mysle ze nie bedzie tragicznie a wizerunek auta sie na pewno zmieni- tak jak powiedzial Seba Polerka wiadomo ladniej by wygladala ale samych rantów nie oplaca mi sie polerowac a cale felgi to masakra- moze przed zima bym je zalozyl
felgi juz byly dane do piaskowania ale zabralem je przed piaskowaniem bo myslalem ze bedzie polerka, wole je sam wyszyscic
co do koloru nie jestem pewien w 100% jeszcze ale to na sam koniec
i teraz pytanko jak sie zabrac do tego i co najlepiej pokolei?
Autosol, wodny papier scierny poźniej jaki podkład, jaka farba i co na to?
Bede wdzieczny za porady
  
 
Cytat:
2009-03-05 09:58:58, everlast pisze:
chyba jednak pojdzie na biel białe i czarne czarne i białe to zawsze dobre powiazanie Wiem ze nie do kazdych felg ale do tych mysle ze nie bedzie tragicznie a wizerunek auta sie na pewno zmieni- tak jak powiedzial Seba Polerka wiadomo ladniej by wygladala ale samych rantów nie oplaca mi sie polerowac a cale felgi to masakra- moze przed zima bym je zalozyl felgi juz byly dane do piaskowania ale zabralem je przed piaskowaniem bo myslalem ze bedzie polerka, wole je sam wyszyscic co do koloru nie jestem pewien w 100% jeszcze ale to na sam koniec i teraz pytanko jak sie zabrac do tego i co najlepiej pokolei? Autosol, wodny papier scierny poźniej jaki podkład, jaka farba i co na to? Bede wdzieczny za porady



Masz ztyrane mocno te fele?? Jesli nie to zmatuj tylko papierkiem,pozniej podklad akrylowy i farba akrylowa.
Jesli masz mocno zniszczone - piaskowanie ,pozniej lekko papierkiem jakas 240 nawet (doslownie 2 ruchy w kazdym miejscu),podklad akryl i farba akryl.

Ja bialy mialem z astry II - dosc biala ta biel byla
  
 
jedna jest dosc mocno na rancie z zew od myjni. Najgorzej wlasnie ten zewnetrzny rant bo krawezniki itp a tak to igla wszedzie. wiec nie wiem czym by te ranty przejechac mowisz ze tylko zmatowac.. hmmm.. moze lepiej by bylo faktycznie ten autosol zastosowac? albo wypiaskowac nie wiem juz sam
  
 
Cytat:
2009-03-05 16:19:53, everlast pisze:
jedna jest dosc mocno na rancie z zew od myjni. Najgorzej wlasnie ten zewnetrzny rant bo krawezniki itp a tak to igla wszedzie. wiec nie wiem czym by te ranty przejechac mowisz ze tylko zmatowac.. hmmm.. moze lepiej by bylo faktycznie ten autosol zastosowac? albo wypiaskowac nie wiem juz sam


a po co autosol? przecież to pasta do polerowania.
Pewnie mylisz ze scansolem. Do malowaniana nie zdejmuj farby tylko papierem zmatowić trzeba tak jak seba pisze. A ranty jak masz obskubane to jedź i niech tokarz na tokarke wrzuci i wyrówna.
  
 
Cytat:
2009-03-05 16:19:53, everlast pisze:
jedna jest dosc mocno na rancie z zew od myjni. Najgorzej wlasnie ten zewnetrzny rant bo krawezniki itp a tak to igla wszedzie. wiec nie wiem czym by te ranty przejechac mowisz ze tylko zmatowac.. hmmm.. moze lepiej by bylo faktycznie ten autosol zastosowac? albo wypiaskowac nie wiem juz sam


wypiaskowac i tak jak vince pisze - jesli ranty od kraweznikow mocno uszkodzone to tokarka - ja srednio uszkodzone poprostu szlifierka przejechalem i pilnikiem - po lakierowaniu sladu nie bylo
  
 
no chodzilo mi o scansol ale nie bede go uzywal. Jak narzie zrzucilem oponki i ciezarki umylem felgi i pierwsze spróbuje sie sam pobawic szlifierka, mam nadzieje ze da rade a jak to lepiej szlifowac na mokro czy na sucho?moze bez tokarza sie obejdzie zobaczymy


[ wiadomość edytowana przez: everlast dnia 2009-03-06 13:55:07 ]
  
 
a ja jednak bym wolał polerować
  
 
na razie takie 205/45 Dunlopy SP SPORT9000 czekaja az wyschna, jak przyjdzie wiosna to wyladuja na aucie - zmieni sie chociaz troche wizerunek a czy na lepsze czy gorsze to stwierdze jak bedą na gotowo, jestem dobrej mysli u nas caly czas jeszcze zima wiec o letnich nie ma chwilowo co myslec



a drugie info to nowa zabawka
kto pierwszy zgadnie ma browara dodam ze równie szybka jak RS albo i nawet troche szybsza bez zdrady oczywiście
fotki musze pierwsze zrobic moze jutro wieczorem uda mi sie wrzucic


[ wiadomość edytowana przez: everlast dnia 2009-03-22 00:09:37 ]
  
 
mk4 1.6 RST?
  
 
Myślę, że będzie kozacko
  
 
Cytat:
2009-03-22 00:09:53, yezXR3i pisze:
mk4 1.6 RST?


nie
  
 
Fiesta RS1800?
  
 
pewnie jakaś foczka
  
 
szybka równie jak RS albo i szybsza to żadna foczka nie jest - chyba że ST170, ewentualnie RS.. Ale nie podejrzewam takiego zakupu raczej. Mondki odpadają, cougar również.. Jeszcze może by pasowała Fiesta RST mk3. No i esiok mk3 RST
  
 
ja obstawiam kolejnego rsa
  
 
Jakieś 2 kółka, tylko nie każ mi teraz zgadywać marki
  
 
Cytat:
2009-03-22 08:54:38, Snale pisze:
ja obstawiam kolejnego rsa



  
 
w tym samym kolorze?
  
 
tak i tez mk5 i dlatego przyjaciel bez elpidzi z seryjna pucha (silniczek mistrzostwo) w porownaniu do mojego strarego ten to lata
nie mialem w planach kupowac ale taka okazja nie trafia sie czesto
blacha i lakier ładny podluznice cale progi tez wporzadku, w jednym miejscu lekko podloga pekla ale to bedzie robione na samym poczatku i mam nadzieje ze bede sie cieszyc bezawaryjna jazda
acha jeszcze jest walniety zbiorniczek z plynem do spryskiwaczy. Moze ktos ma? z kontrolka oczywiście.