Nooo, nie przesadzajmy... ;)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to tak:
Przy kazdym kolejnym poscie musze zaznaczyc opcje dodawania podpisu, to jest nudne, uciazliwe i czasem zapominam... Jak raz zaznacze, powinno byc zaznaczone zawsze.

Przy kazdym kolejnym nowym temacie musze zaznaczac opcje o powiadamianiu mnie poprzez emaila o nowej wypowiedzi, to jest nudne, uciazliwe i czasem zapominam... Jak raz zaznacze, powinno byc zaznaczone zawsze.

Nie mam mozliwosci zaznaczenia opcji o powiadamianiu mnie poprzez emaila, o nowych wiadomosciach w temacie, w ktorym zabralem glos i jestem nim zainteresowany.

Kiedy dodaje ogloszenie, za kazdym razem musze wpisywac adres email oraz moj nick, to jest nudne i uciazliwe.

Ja tez jestem czasem nudny i uciazliwy za co przepraszam!
  
 
A tak wyglada mail z powiadomieniem o odpowiedzi:

"Odpowiedz na Twoj post:

Odpowiedzi udzielil(a) Grzegorz20CD:
Nie wiem jak to się ma do hamowania, ale na czystej czyt. nieza¶nieżonej drodze będzie napewno gło¶niej (Często do służbowych mi tak zakładaj± "fachowcy"

Otrzymales(as) ten e-mail poniewaz pojawila sie odpowiedz
na post, ktory opublikowales(as) na naszym forum a Ty
wybrales(as) opcje powiadamiania o publikacji odpowiedzi na post.

Dziekujemy za uczestnictwo w forum.
Życzymy milego dnia ...".

Fajnie ale gdzie tu jest napisane o ktore forum chodzi, nie ma tez linka zwrotnego!





A tak wyglada powiadomienie z "prawdziuwego" forum:


Witaj Ptaszyna,

Otrzymujesz ten email ponieważ obserwujesz temat "mobil vs castrol jaki wybrac waszym zdaniem" na Tuning.info.pl. W tym temacie pojawiła się odpowiedĽ od Twojej ostatniej wizyty. Możesz skorzystać z poniższego odno¶nika aby zobaczyć odpowiedzi. Nie dostaniesz więcej powiadomień dopóki nie odwiedzisz tego tematu.

http://www.Forum.tuning.info.pl/viewtopic.php?p=131060#131060

Jeżeli chcesz zaprzestać obserwacji tego tematu możesz albo klikn±ć odno¶nik "Przestań ¶ledzić ten temat", który znajdziesz na dole strony z powyższym tematem, albo klikaj±c poniższy odno¶nik:

http://www.Forum.tuning.info.pl/viewtopic.php?t=7717&unwatch=topic
  
 
Nie no, co to sie dzieje!!!!!!!!!!!!!!!!
Dostalem maila z powiadomieniem, ze sam zabralem glos w swoim temacie, przeciez wiem!!!!!!!!!!!!! Niech no ktos tu sie wezmie do pracy!


"Odpowiedz na Twoj post:

Odpowiedzi udzielil(a) Ptaszyna:
A tak wyglada mail z powiadomieniem o odpowiedzi:

"Odpowiedz na Twoj post:

Odpowiedzi udzielil(a) Grzegorz20CD:
Nie wiem jak to się ma do hamowania, ale na czystej czyt. nieza&....".
  
 
Konfigurowanie opcji automatycznego wstawiania podpisu i zaznaczania o powiadamianiu o odpowiedziach w przypadku autora watku bedzie dostepne na koncu m-ca przy najblizszej aktualizacji.

Pelnej subskrybcji watkow na razie nie ma ale z czasem napewno sie pojawi. Na razie jedynie rozpoczynajacy temat ma te mozliwosc tak jak pisalem w mailu do Ciebie (i co wkleiles na forum).

Z powiadomieniem masz racje. Zrobimy "prawdziwe", z numerem forum, tytulem watku i odnosnikiem za to bez tresci odpowiedzi (spore niedopatrzenie z naszej strony, niech user wchodzi na strone a nie czyta w mailu - dzieki za podpowiedz).
BTW, pamietasz ze zabrales glos w swoim temacie a nie wiesz, na ktorym forum? he, he

Z tymi ogloszeniami to pewnie musisz sie zwrocic do admina Waszej strony - u nas poki co nie ma ogloszen, ale to sie zmieni

pozdrawiam serdecznie
  
 
Lepszy Wróbel w garsci niz golab na dachu...

____________
Radek Wróbel
  
 
Wchodze na forum, kilka tematow jest zaznaczonych - sa w nich nowe posty. Przyciskam "odswiez" i zaznaczenie znika a powinno byc tak dlugo, az wejde na dany temat.
  
 
To korzystaj z "przycisku" Wstecz w przeglądarce - nie będziesz miał problemu, a jeżeli jeszcze masz kłopoty to patrz na daty wysłania posta
  
 
Ale to jest nudne, uciazliwe i czasem zapominam...
  
 
Fragment dzisiejszej rozmowy z MaćkiemGT a to przeciez wazna osobistosc!

MaciekGT (31-10-2002 21:55)
mam pytanko, dlaczego nie dostaję informacji z forum o poście?
MaciekGT (31-10-2002 21:56)
jest taka opcja o informowaniu o nowym poście odpowiedzi na mój?
MaciekGT (31-10-2002 21:57)
czyli tylko jak stworzę nowy post to moge dotać zwrotkę a jak dopisuję się do istniejącego to kupa?
MaciekGT (31-10-2002 21:57)
:/
MaciekGT (31-10-2002 21:57)

MaciekGT (31-10-2002 21:57)
ja się gubię gdzie co jest nowego...
  
 
na razie jest tak, ze odpowiadasz na watek a nie na konkretny post i z tego wzgledu nie mozesz dostac zwrotki a'la Nethit. Jesli w obecnej chwili uruchomilibysmy zwrotki po napisaniu posta w watku (po dolaczeniu sie do dyskysji) to biorac czynny udzial w dyskusji we wszystkich watkach dostawalbys proaktycznie cale forum na maila a nie o to w tym chodzi. Na razie musi tak pozostac ...


"Gdy rozum śpi budzą się daemony" ;-P
  
 
Po to wlasnie mozliwosc zaznaczenia takiej opcji by dostawac zwrotki z najbardziej interesujacych nas watkow.