[misiek0803] Dziarski Edek - wkrótce kolejna reanimacja - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A po co drugi zapasowy silnik? Ten z przodu nie wystarczy?

[ wiadomość edytowana przez: klubowicz dnia 2009-12-15 08:38:46 ]
  
 
do budowy 4x4 3,6 230km
 
 
Cytat:
2009-12-15 08:59:44, Migdal_6 pisze:
do budowy 4x4 3,6 230km


230 to z 2,5 wyciągniesz...
  
 
Cytat:
2009-12-15 09:30:54, surec pisze:
230 to z 2,5 wyciągniesz...



2x 1.8 115km , jedne z przodu drugi z tylu

poza tym o tak sobie pod maska już pusto

 
 
i odjechał...
 
 
Odjechał, odjechał...
Silniczek naprawdę ładnie chodzi . Jescze tylko muszę świece zapłnowe wymienić i będzie cacy. W porównaniu do swojego poprzednika jest kolosalna różnica, bardzo chętnie wkręca się na obroty. Tamten był zniszczony przez gaz, wymieniłem (a raczej kolega Migal_6) na ten sam typ -RKC. Przy okazji mam powymieniane wszystkie płyny eksploatacyjne oraz zmieniony zawias na -40/-40 . Zdjęcia wkrótce...
  
 
To nic innego jak dlugiej bez awaryjnej jazdy trzeba zyczyc i dalszych modow
  
 
Zapomniałem jeszcze dodać, że nowy silnik nie będzie zagazowany. Wszystko co związane z LPG zostanie usunięte. Teraz tylko PB, nie mam zamiaru zmarnować kolejnego silnika.
  
 
Witam , witam
Bardzo ładne autko Clipper_skce, widać że wkładasz w niego dużo pracy. Ale dzięki temu autko wspaniale się prezentuje i tak trzymać
Teraz życzyć tylko szerokiej drogi, pełnego baku i długiej bezawaryjnej pracy nowego serduszka
  
 
Obiecane fotki po zmianie zawiasu z serii na -40/-40 .
Autko brudne z racji panującej pogody , no i oczywiście na brzydkiej stali . Dojechać na miejsce sesji nie było łatwo, ale się udało , czego efektem są poniższe zdjęcia.





  
 
wyglada super zupelnie inaczej jak nizsze autko Powodzenia w dalszym modzeniu
  
 
No i zupełnie inaczej ! Wygląda znacznie lepiej.
  
 
Teraz to pięknie wygląda jakieś duże alusy i będzie git
 
 
Powtorze sie, sliczne kombi i zgodze sie z poprzednikiem, ze przydalyby sie jakies conajmniej 16-sto calowe alufelgi i bedzie super bryczka. Jednak w dalszym ciagu czegos mu brakuje. Powodzenia w modyfikacjach.
  
 
Autko prezentuje się przecudnie, działaj dalej Clipper_skce
Pozdrowionka
  
 
Bedąc na reklamacji po wymianie silnika (zapomniał założyć silniczek krokowy ze "starego" silnika do "nowego") u kolegi Migdal_6 zrobiliśmy wspólnie małą sesję zdjęciową ukazującą różnicę między wysokością zawieszenia. Oczywiście mój to -40, a to coś czerwone -60. Zdjęcia niezbyt dobrej jakości, bo robione telefonem.
Placyk był fajny żeby poszaleć, tylko szkoda, że śnieg nie był świeży.




[ wiadomość edytowana przez: Clipper_skce dnia 2010-01-05 12:27:16 ]
  
 

Co do gleby -40 praktyczniejsze a różnicy aż takiej nie ma


[ wiadomość edytowana przez: papszczolka dnia 2010-01-05 15:20:29 ]
  
 
To zdjęcie:
wyszło fajnie Jeszcze brakuje tylko Esa na standardowym zawiasie.

Ogólnie to bardzo ładny Escorcik, w końcu MK7 kombi Dodaj ciemne szybki w bagażniku i tylnych drzwiach i będzie miodzio. Choć już teraz jest
  
 
Ladny ess.

[ wiadomość edytowana przez: kamil_cabrio dnia 2010-01-05 14:18:48 ]
  
 
Jak już ciemne szybki to wszystkie prócz czołowej rzecz jasna i delikatnie a nie smołowato. Kontrastująca biała felga pozamiatała by do reszty

Ewentualnie z halo coś pokombinować, przyciemnić lub soczewkę wstawić. Tak jak robiłem Bobasowi w wypieszczonej

[ wiadomość edytowana przez: kolo21dg dnia 2010-01-05 21:05:49 ]