[Damiano-Gdynia] Dark bolid mk7 - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jakimś dziwnym sposobem pierwszy raz widzę twój wątek, ale przeczytałem sobie cały od początku do końca i muszę przyznać, że jestem zdumiony ile zostało zrobione. Szkoda, że relacjonujesz to wszystko tak po łebkach, jednak nawet nie wiedząc wszystkiego nie trudno się domyśleć ile to pochłonęło pracy. Podoba mi się twoje podejście do auta, tak trzymaj!
  
 
Jak mi wiadomo t auto powoli ale stanowczo idzie do przodu.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Jak mi wiadomo t auto powoli ale stanowczo idzie do przodu.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
autko fajne dużo pracy ale te poszerzenie z robił bym bardziej pod cosiego ale na prawde szacun za wytrwałość no i buda powinna być mkV ale każdy woli coś innego grunt to dobra zabawa i pasja
  
 
No to powoli kończymy robotę z budą Zapodkładowane świeżo Moim zdaniem wygląda nieziemsko Jeszcze kilka poprawek które dojrzałem , ale jeszcze tydzień i zaczynamy powoli ogarniać mechanikę

Kilka fotek
  
 
Dżizus jak on będzie gniótł jajca oesu
  
 
Po cichu liczę , że na sobotę będzie odbiór Dziś dostałem cynę , że już prawie całe auto jest już w podkładzie nie malowana w sumie będzie tylko klapa i maska drzwi będą przy cieniowane , żeby nie rzucała się w oczy ewentualna różnica w odcieniu lakieru . Także na 2 latka będzie musiało styknąć
  
 
Jak go odpowiednio położysz to będzie mega zajebiście rył berecik
  
 
tylko żebyś się zmieścił do garażu po tym poszerzaniu albo między bramki na autostradzie...
  
 
Cytat:
2013-03-05 20:25:28, Zbysio007 pisze:
Jak go odpowiednio położysz to będzie mega zajebiście rył berecik



Na razie tylko springi wymienię , chciał bym go glebnąc gdzieś na -80 , ale nie wiem czy takowe znajdę

Cytat:
2013-03-05 20:42:11, Marcin91 pisze:
tylko żebyś się zmieścił do garażu po tym poszerzaniu albo między bramki na autostradzie...



Spokojnie To tylko ok 6cm na stronę A po za tym garaż mam dość szeroki
  
 
Cytat:
2013-03-05 21:15:04, Damiano-Gdynia pisze:
Spokojnie To tylko ok 6cm na stronę A po za tym garaż mam dość szeroki



Gwint
  
 
Cytat:
2013-03-06 00:59:07, Diviz pisze:
Gwint



Kiedyś będzie , na razie szykują się dużo ważniejsze wydatki typu wtryski 850cc , stand alone , dużo większy IC z cąłym dolotem , wydech 3,25' , głowica do drobnej poprawki , cometic pod dekiel itd

Pierwsze co po powrocie od lakiernika wpadnie to nowe elementy zawiasu , niższe springi i mondeuszowy hebel na przód
  
 
Wcale nie kiedyś
  
 
  
 
OOOjj będzie się działo
  
 
i pomaluj na czarno to będzie german style, nisko czarno i szeroko

ot. Krecik przyjacielu, w końcu ktoś z moich stron
  
 
No to można coś odświeżyć
Trochę to trwało , ale już mi się nigdzie nie śpieszy . Auto pomalowane . W sumie malowane było prawie całe prócz klapy tylnej , bo nie podoba mi się ona i będzie wymieniana . Lakieru mam jeszcze na dobre 3 elementy także jak kupie inną to się psiknie
Zdjęcia psiknięte kalkulatorem :


Auto jest jeszcze przed polerką także połysku jeszcze nabierze
Gwincik już czeka , koła się pucują heble na przód też już się grzeją.
Od przyszłego tygodnia zacznie się mozolne składanie
Na zawiasie usiądzie , koło założę to machnę normalne zdjęcia
  
 
w końcu coś tam zrobili ^^ a już myślałem , że ci go nigdy tam nie zrobią jak na kalkulatorowe zdjęcia to i tak coś tam widać , nie jest źle , a kiedy do odbioru ?
  
 
Czekam na efekt koncowy jak bedzie juz felga zalozona bo poki co nie za bardzo mi pasuja te poszerzenia do essa..
  
 
Z cyklu "Bling Bling"


Na razie tylko tyle , bo nie mam czym cyknąć "normalnych" zdjęć .
Od jutra powoli ruszam z robotą :
-gwint
-heble od V6
-cała reszta zawiasu z przodu
-itd.

Będzie czym to będę strzelał pikczery