[Damiano-Gdynia] Dark bolid mk7 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Po bardzo długim niestety przymusowym wstrzymaniu prac w końcu jutro zostaną zamówione kute rupiecie do esa Tłoki i korby Woessnera , a jak tylko paczka do mnie dotrze silnik zostanie zawieziony do szlifierza . Myślę , że jeszcze przed końcem miesiąca silnik będzie gotowy do montażu
  
 
YES YES!!!!!
  
 
no i jak tam, realizujemy plan?
  
 
Tłoki i korby lecą już do mnie , być może pod koniec przyszłego tygodnia będą u mnie . W sobotę ogarniam temat reszty części a głowica w przyszłym tygodniu idzie do planowania i sprawdzenia szczelności Także powoli się wszystko rusza w dobrym kierunku .

Potrzebuje taką oto zębatkę :


Jeśli ktoś posiada taką na sell prosił bym o kontakt na PW

[ wiadomość edytowana przez: Damiano-Gdynia dnia 2010-07-31 23:27:22 ]
  
 
Pierwsze zakupy :











W przyszłym tygodniu jak dobrze pójdzie , motor będzie złożony muszę jechać jeszcze uszczelkę pod głowice zamówić .
  
 
robi wrażenie. ja też poproszę taką paczuszke do domku
  
 
Jutro odbieram robioną na zamówienie uszczelkę pod głowicę i jak dobrze pójdzie głowicę po planowaniu i sprawdzeniu szczelności .
Prace w końcu ruszyły się pełnym ogniem i na 80% w przyszłym tygodniu silnik będzie gotów do montażu w aucie
  
 
Uszczelka metalowa jest?
  
 
miedziana po części .
  
 
Uszczelka odebrana .
Głowica sprawdzona ciśnieniowo , niestety tylko w zawory trzymały jak należy . W poniedziałek do odbioru





  
 
Kolejny blok kupiony Jutro szybkie czyszczenie , a w środę do szlifierza leci . Jak dobrze pójdzie od przyszłego wtorku zaczynamy montaż silnika
  
 
Damiano, a u którego szlifierza robisz silnik?
  
 
Auto-Tech w Rumi. Kilka osób mi poleciło ten zakład i jak narazie nie mam do nich zastrzeżeń

W poniedziałek lub wtorek dół będzie o odbioru . Następnie w kolejności szybkie składanie motoru na gotowo , wymiana czujnika w skrzyni bo nieszczelny i kapie se i najprawdopodobniej w przyszły weekend zaczniemy reanimacje
  
 
Trochę to wszystko trwało ... Okazało się , że blok który miałem zakupiony wcześniej nie nadaje się do takich modów , byłem zmuszony poszukać drugiego i w końcu udało się Dół jest już złożony teraz to już pierdółki i niebawem silnik będzie gotowy do montażu

Kilka fotek :






Buda zaś w miedzy czasie dostała polerkę







[ wiadomość edytowana przez: Damiano-Gdynia dnia 2010-09-03 00:14:36 ]
  
 
Po ciężkim weekendzie , po dwóch ciężkich dniach pracy przy esie udało się , silnik siedzi i gada
Zostało kilka pierdółek do poprawy , no i długa , żmudna i denerwująca docierka motoru , ale to już pryszcz

Fotka zamontowanego już silnika i filmik z pierwszego odpalania



Uploaded with ImageShack.us

Film



[ wiadomość edytowana przez: Damiano-Gdynia dnia 2010-09-20 04:09:46 ]
  
 
Noo Panie, gratulacje że zaburczał. Poupychane to, to ładnie masz tam i jedno co wywołało u mnie uśmiech:

"A on ma tak głośno chodzić jak ten traktor?!"
  
 
Jako że dziś dzień poświęcony był pracom przy esie , to postanowiliśmy uwiecznić te przerobione kilometry na kamerce , Auto pracuje już dużo delikatniej , mniej się dławi i pracuje o wiele ciszej i równiej . Zmniejszyliśmy dawkę doładowania na czas docierki na 0,5 bara z czysto zapobiegawczej kwestii i jeszcze wszystkie inne parametry nie są ustawione tak jak być powinny i troszkę się czasem uleje bidulce za dużo Waszki ale to nic , ważne , że jest juz bardzo dobrze

Najświeższe zdjęcia i filmik





Film - Jazda Próbna
  
 
Ładnie to tak hałasować na Skwerku?
  
 
Lubie takie projekty - mało zbędnego gadania, a dużo pracy wykonanej.

Gratuluje uporu i konsekwencji, dożywotniej i bezawaryjnej eksploatacji życzę
  
 
Operatorzy