[Damiano-Gdynia] Dark bolid mk7 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Damiano niezły ess, ale coś jakby czegoś mu brakowało według mnie... Nie wiem sam czego, ale czegoś na pewno. Może jakąś dokładkę byś wrzucił pod zderzak?
  
 
Cytat:
2009-11-15 14:54:44, BogdanROX pisze:
Podobno jeździ ale kolega chce autko przyszykować zanim się nim pochwali



A zmieniło się dużo. Efektu się nie spodziewacie. Najmocniejszy Ess na forum.
  
 
Supcio Esio a mi sie tam fele podobaja
  
 
Damiano przybliż trochę to "Najmocniejszy Ess na forum." Bo mnie zaciekawiło konkretnie
  
 
Cytat:
2009-11-26 23:26:34, Tigerbart pisze:
A zmieniło się dużo. Efektu się nie spodziewacie. .Najmocniejszy Ess na forum.



Takie pitolenie. O Coswortach w klubie zapomniałeś chyba.
  
 
No widzę , że nie dadzą skończyć żeby efekt powalał Zdjęcie poglądowe na chwile przed ponownym rozebraniem . Trochę się popaprało i auto znowu w rozbiórce ... myślę że jeszcze z 1,5tygodnia i się z nim uporam

2.1 ZVH Turbo w całej okazałości - doładowanie 0,7bara było dopóki się nie popaprało .



Co do dokładki pod zderzak to kiedyś będzie , ale gdy poskłada się motor do kupy kolejnym etapem będzie blacharka ... więc wizualnie jeśli się uda to zmieni się dopiero na przyszły sezon



[ wiadomość edytowana przez: Damiano-Gdynia dnia 2009-11-27 01:56:21 ]
  
 
Ha. Czyli wychodzi na to, że to jeden z najsłabszych Esów w klubie, bo stoi Żart

Powodzenia w naprawie i za dwa tygodnie wróć do Nas ze zdjęciami z hamowni i wykresikiem Wtedy uwierzę
  
 
no ciekawe, ciekawe, jaka moc szacujesz wstepnie?
  
 
Czy to nie silnik pieska z fiesta klub polska ?
  
 
Cytat:
2009-11-27 02:57:39, Intel pisze:
Czy to nie silnik pieska z fiesta klub polska ?



Z grubsza tak.
  
 
Owszem , odkupiłem go od niego . Trochę nowych gratów zostało dodanych takich jak np. inny kolektor wydechowy ( rurowy custom ) , turbina z cosworth'a , blow off firmy ProPerfect , pompa paliwa walbro 255l/h no i sterowanie silnika jest zupełnie inne . Został dołożony drugi komp który został skonstruowany przez Pana z firmy www.magic.com.pl ( sterowanie pracą silnika , pełna regulacja dawki paliwa , z regulacją doładowania i innych parametrów oraz z możliwością podglądu pracy silnika na wykresie który wyświetlany jest na dotykowym ekranie - zdjęcie dołączę później ) który został skonstruowany przez Pana z firmy www.magic.com.pl i jeszcze kilka dość istotnych pierdółek ...

Co do wykresu z hamowni to jeszcze trochę to potrwa z tego względu , że silnik będzie na nowo docierany . A co do zdjęć to na pewno będą



[ wiadomość edytowana przez: Damiano-Gdynia dnia 2009-11-27 17:42:25 ]
  
 
Znacie się z Emilem (MK4 RS2000T)?
  
 
Damian wiecej fotek. czemu tak mało . kiedy on bedzie jeździł ? obawiam sie ze ten silnik byl felerny ze go odkupiles od goscia bo czemu tego w Fiescie dalej nie trzymał ?
  
 
Z Emilem się nie znam ... A co do tego silnika , to już jeździłem po zamontowaniu , ale go z psułem trochę a Fiesta najprawdopodobniej idzie na żyletki . Plany były zeby 4x4 w niej zrobić , ale nie wyszło ...
  
 
Cosworth w serii jest słabszy od Essa Damiana na doładowaniu 0,7, a co dopiero jak zrobi 1,0 albo 1,2?

Jak mówie, że najmocniejszy na forum to tak jest, bo jakoś jakiegokolwiek Cossie nie widze, a co dopiero dłubanego.

No chyba, że się mylę.
  
 
Cytat:
2009-11-29 01:42:23, Tigerbart pisze:
(...) No chyba, że się mylę.



mylisz się, bo conajmniej 2 cosworth'y są w klubie i kolejny w drodze (dłubany)
  
 
Cytat:
2009-11-29 02:12:39, DarasBB pisze:
mylisz się, bo conajmniej 2 cosworth'y są w klubie i kolejny w drodze (dłubany)



Co z tego że są jak ich właściciele się nie udzielają? Dodatkowo czerwony chyba się sprzedał więc o których mówisz?
  
 
Azrael dawno się nie udzielał...
Emil też ma RS2000 z turbinką...
  
 
ojc, chwalicie, chwalicie, tworzycie tajemnice... ciekawe czy kiedys projekt bedzie jezdzil i bedzie wykres
  
 
Cytat:
2009-11-29 10:03:43, TomekBury pisze:
Co z tego że są jak ich właściciele się nie udzielają?



dokładnie, jak dla mnie nie ma cossa w klubie