[snale] mondeo - nareszcie! - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
to ja bym to widzial tak: rs 2l 150kucy + mondeo 2,5l 170 kucy= mamy 4,5l i 320 kucyków
  
 
Cytat:
2009-03-17 23:39:33, sim_on pisze:
to ja bym to widzial tak: rs 2l 150kucy + mondeo 2,5l 170 kucy= mamy 4,5l i 320 kucyków

Brawo dla tego Pana
  
 
750iL ma silnik 5litrów w benzynie, a od snale ma 4,5l więc się już niezgadza z Twoim typem
a to ??? dzieki bogu o nie jest BMW
a to to co



[ wiadomość edytowana przez: WoNcki dnia 2009-03-17 23:43:39 ]
  
 
a moze dwa Rs i fiat 500
  
 
Cytat:
2009-03-17 23:40:05, ALLka pisze:
Brawo dla tego Pana


to ja tam chyba na ten pszczynski zawitam, o ile nie pojade w odwiedziny do znajomych
  
 
a ja obstawiam to
Ford Excursion F350
  
 
eee Tomek... czytaj co piszą inni. Konkurs juz rozwiązany
  
 
ale bez sens
  
 
Okantowali nas
  
 
Dzwonie do adwokata ta zabawa była nie fer
  
 
RS i tak szybszy ogolnie to fajne autko z ciekawym wyposazeniem szerokiej drogi i zero usterek
  
 
Rs szybszy i to odczuwalnie, ale za to przy prędkościach autostradowych mondek nieporównywalnie lepszy. No i pewniej sie prowadzi.

Oczywiście jak t przy moim szczęściu nic nigdy nie idzie tak jak powinno iść i w trakcie jazdy próbnej padła sonda lambda, ale koleś opuścił mi na nią więc tragedii nie ma.
  
 
No to czekamy na foty
  
 
wymien za wczesu pompe wody na taka z metalowymi lopatkami
  
 
dobra pokaż foty tego mondka


p.s. ciekawe kiedy zacznie Ci rdzewieć
  
 
mondek bardzo sympatyczne auto, nie wiem jak benzyna 170km ale diesel 130km zrobil na mnie dobre wrazenie, dobrze sie prowadzil przy "predkosciach autostradowych" i mial bardzo fajny moment
  
 
picassa

2000/2001
2,5 V6 z przebiegiem 186 tys
8 jaśków
klimatronik
beżowa i podgrzewana skóra
sterowanie radiem z kierownicy
ESP
podgrzewana przednia szyba
fotochromatyczne lusterko
fotel kierowcy regulowany elektrycznie
i takie tam pierdołki


[ wiadomość edytowana przez: Snale dnia 2009-03-18 18:32:56 ]
  
 
Cytat:
2009-03-18 07:59:21, mss pisze:
dobra pokaż foty tego mondka p.s. ciekawe kiedy zacznie Ci rdzewieć


Na pierwszy ogień zazwyczaj idą drzwi. Fajne auto ale jednak Passat w kombi ładniejszy
  
 
Ma kilka małych purchli przy szybie, ale to standard w mondku. Grunt że podwozie jest całe i nie ma kangura.
  
 
dobry wypasik

a ta instalacja LPG to zwykła chyba co ? bo sekwencji nei widać ? albo słabo patrzyłem