Slepy-1986 Lada 21072 "88 - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Myślę ze fotele od e34 to zły pomysł. Raz że bedziesz musial w nie wpakowac kilka ładnych stów na tapicera, dwa ze z szynami bedzie problem a trzy ze są od o wiele większego samochodu a cztery że z innej epoki. Moim zdaniem bezsens. Zrobisz jak zechcesz. Najlepsze są recaro od e30 albo aut z lat 80tych. Nawet grokliny (oparte na recaro) sa lepsze bo masz juz gotowe szyny i dowolny wybór w tapicerkach. Ja mam Recaro z Kadetta GTE i juz muszę rzeźbić pod spodem bo mi w d...wchodzą mocowania.

Rozpórka fajna - ciekawe kiedy ja założysz Zastanawiam się czy podpasuje do komory z silnikiem TC. Jak ma ktoś taką w okolicy Warszawy to przed kupnem przymierzyłbym sobie i wtedy zwrócę się do Mikołaja bo i płyta pod motor mi się przyda.

  
 
stalkerx, wiem, że od e30 by może bardziej pasowały, ale recaro mi się nie podobają i chciałem sporty, ponadto sporty z e30 są dość ciasne, a te dają jakiś komfort siedzenia. Mocowania przerobię tak, żeby było dobrze, albo poszukam jeszcze z e36. Co do groklinów, nie podobają mi się. Myślałem też nad fotelami z Kadetta, ale też mi nie grają, chociaż też niemieckie Będą fotele z BMW. Co do epoki-popatrz, jak zgrywają się fotele z Alfy Romeo w Pomarańczowej wściekliźnie Pawła i Konriego. A tapicer i tak zarobi na mnie, bo całą tapicerkę mam zamiar zrobić od podstaw-boczki, kanapa, fotele, rączki drzwi obszyć czymś... Dzięki za opinię, pozdrawiam, Ślepy.
  
 
Witam, zajrzałem tu bo daaawno mnie nie było... Wszystko przez e30:/ Lada nadal stoi w garazu chociaż miałem ostatnio bluźniercze myśli wywiezienia tego truchła na złom, albo sprzedaży "w workach"... Ale na szczęście zrezygnowałem... Jak uda mi się robić e30, to już będę miał silnik M42B18 na nowym rozrządzie i z lekkim wirusem. Zawias tył zostanie chyba jednak Lada. A- fotele z e34 się otapicerowały, ale jakiś czas temu kupiłem sporty z e30 do obszycia i one leżą w Sowietce. Jak na razie lipa z robotą, bo siedzę w UK a tutaj też nie ma jakichś kokosów... Pozdrawiam, Ślepy.
  
 
a jakby wsadzić fotele od saab 9000? Są np welurowe szare, regulowane wysokością i z długości, podgrzewane, troche trzymają na boki i duuże. Ale miękkie i wygodne jak standardy. Starczy zmontować jedną tulejkę i pasują plug and play.
  
 
Jak ktoś jest fanatem bmw, to nie będzie wsadzal fotele od Saaba.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
ok nie było pytania.
  
 
SzokoLada, tu nawet nie chodzi o bycie fanek BMW, a o wygodę jazdy w takich fotelach, ich "dizajn" i osobistą estetykę wg mnie. Jakbym zobaczył te fotele od Saaba to nawet wziąłbym je pod uwagę, ale nie wiem jak wyglądają, jak się w nich siedzi, a sporty z BMW mam już ogarnięte Ale dzięki Panowie za propozycję Pozdrawiam, Ślepy.
  
 
Google pokazuje, że niby takie:



..tutaj akurat w VW T3.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Jako tako przypominają trochę. Te co ja mam mają więcej gałek, chyba że to anglik jest.
  
 
Ja osobiście poszedłbym w stronę Groclinów. Miałem w Ładzie - dawały radę !

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
emde, za mało profilowane wg mnie. Te są takie tapczanowe, że równie dobrze możnaby zostawić ori, a ja chcę profilowane. POd maską ma burczeć IS, więc fotel musi trzymać dupsko w ryzach.