[Smootny] Focus - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Możesz śmiało zakładać inne i nie musisz nic zgłaszać. Bardziej modyfikacje karoserii (ospojlerowania itp) oraz mechaniczne

PS. Ja płacę 650 na rok (24 lata , 4 lata zniżek, fully comp z dodatkami - firma VIRGIN )
PS2. Auto jest w 14 grupie ubezpieczeniowej.
PS3. Gdzie masz ubezpieczone ?
  
 
Zdziwisz się w razie wypadku (ODPUKAĆ) Pytałem kilka dni temu o ubezp z innymi niż serujne felgami. Cany zaczynały się od 1900 Ł ... Znam przykład gdzie koleś zmienił znaczek auta na jakieś fikuśne "tjuningowe". Auto mu ukradli i potem znaleziono je spalone w lesie. Ubezpieczyciel ręce umył bo wersja auta była inna niż na polisie. (wspomniany znaczek) Tutaj mają świra jeśli chodzi o takie pierdoły

Auto będę miał ubezp w Provilige. Nie jest najtańsza ta polisa ale mają w kosztach zieloną kartę i dodałem Breakdown coverage na całe wyspy tak na wszelki wypadek

Pozdro
  
 
No ja ostatnio kumplowi załatwiałem w tej firmie i dla niego to była najtańsza opcja. Ja sam miałem przez 2 lata w Churchillu ... i ... jak kupiłem vRS to insurance wyszedł mi 103 funty miesięcznie !! ... szok .. po rekalkulacji przy dodaniu następnego (4 już) roku zniżek ... cena spadła do ... 97 funtów ! :/ gamonie więc nie przedłużyłem umowy i znalazłem Virgin za 55 funtów z takimi samymi opcjami. A co do tych modyfikacji ... to jest jeszcze jedna firma ... Adrian Flux . Oni są nastawieni na modyfikacje.
  
 
Witam
Dzisiaj drogą zakupu stałem się (wirtualnym narazie) posiadaczem oryginalnych kół do Focusa ST .

Koła wg sprzedającego są w stanie idealnym z niemal nowymi oponami Continental. Odbiór jutro lub pojutrze. Nie omieszkam dodać fotek jak auto będzie na nich wyglądać

Smootny
  
 
fele miodzio juz nie mogę sie doczekac zeby je zobaczyc na aucie
  
 
Nooo Ja też

A później już tylko ciemne szybki i będzie git. Chyba
  
 
cud malina focusik :] normalnie aż nie wiem co pisać na tych felgach bedzie napewno kozak jak trzeba
  
 
Nooooo i miodzio )) te felaszki wymiatają , Foczka będzie wyglądała miodnie !!!

PS. A może masz ochotę wybrać się na zlocik BRISKODA.NET ?? Niedaleko Birmingham (12 Lipca) jak coś to daj znać - nietylko Skodziny tam będą oczywiście.

PozdrO
  
 
Hej
Nareszcie dzisiaj dotarły i bez zbędnych ceregieli zabrałem je na wyważanie i założyłem je na auto Felgi 8x18". Opony 225/40 (3 sztuki Continental jedna Dunlop) w świetnym stanie.Nie żałuję ani pensa jakie na nie wydałem

Od razu zabrałem się za testy. Wrażenia z jazdy NIESAMOWITE !
Auto rozpędza się wprawdzie sporo wolniej (silnik 1.6 ) ale jedzie jak czołg. Niesamowicie stabilne jest. Niestety na kierownicy i na tyłeczku czuć każdą nierówność ale jazda daje bardzo wiele frajdy. Może to jakaś autosugestia albo coś innego. NIe wiem. W każdym bądź razie uwielbiam to auto !!!

A oto fotki.





Mam w planach jeszcze kilka dodatków ale to prawie wszystko co chciałem zrobić z tego auta.
Proszę o opinie

Smootny
  
 
  
 
Piękne, po prostu piękne ! Cało autko zresztą też.
  
 
wypasik fajne autko
  
 
autko spoko fele niee ale o gustach sie nie gada
  
 
fajnie ale jescze 1 cal by sie dalo chyba troszke skromnie tak na zdjeciach wyglada. Niewiem jak na zywo ale jeden caljeszcze by sie zmiescil
  
 
Dzieki za komentarze.

Norveg-jeszcze jeden cal na pewno by sie zmiescił ale nie zapominaj że ma silnik 1.6 . 19 byłoby już zaz dużo na taki silnik...

Pozdro
  
 
Cytat:
2009-07-07 23:01:14, Smootny pisze:
Dzieki za komentarze. Norveg-jeszcze jeden cal na pewno by sie zmiescił ale nie zapominaj że ma silnik 1.6 . 19 byłoby już zaz dużo na taki silnik... Pozdro


a moze swapa ale jak mowie pewnie na zywo lepiej wyglada i te 18 leza dobrze
  
 
Cacucho
  
 
Cytat:
2009-07-07 23:08:27, wolfcbr pisze:
Cacucho



Dzięki
  
 
Fajna Foczka....sam jeżdze identycznym tyle ze 5-drzwiowym z silnikiem 1,6 TDCI...
  
 
No braaaaawo !! Miodzio lodzio
PS. TO jak ? Wybierasz się w niedzielę na ten zlocik ??? Byłaby szansa się poznać na żywo ;]



[ wiadomość edytowana przez: BaD_BoY_KrK dnia 2009-07-09 19:24:22 ]