Prośba do kolegi bigelektron o kontakt - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2021-01-24 02:12:27, Bleckgregor1976 pisze:
Witam, jeśli mozna poproszę o kontakt do kolegi Bigelektron Typowy problem p0400 w 1cdftv 116 km ,czy to mozna wyleczyć? Serdecznie pozdrawiam [ wiadomość edytowana przez: Bleckgregor1976 dnia 2021-01-24 02:13:00 ]


Witaj na priv masz moj nr

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Witaj , nie doszło do mnie nic na priv. Mozna jeszcze raz?
  
 
Cześć,

Umarła E12 2.0 D4D. Mechanik mówi, że pompa do roboty, pomimo, że jakoś 2 lata temu była kompleksowo robiona. Nie do końca chce mi się wierzyć, że trzeba ją wymieniać albo znowu robić kompleksowo.

Bardzo bym prosił kolegę Bigelektrona o kontakt, zaraz też poślę priva. Chciałbym, żeby auto obejrzał ktoś, kto się zna, a wiem, że Bigelektron w okolicy Katowic i pewnie nie tylko, to najlepszy spec.

Z góry dzięki za kontakt!
  
 
Dzień dobry,

Kolega ma problem z RAV4 D4-D z 2005 roku - brak mocy powyżej 3000 obr./min.
Niestety kolega jest mało "internetowy" a potrzebuje pomocy z autem.
Kolega jest z okolic Rudy Śląskiej.
Czy mógłbym prosić o kontakt do kolegi @Bigelektron?

Pozdrawiam serdecznie.
  
 
Cześć, od 2 lat męczę się z zakupioną Rav4 2005 D4D 2.0 bardzo proszę o pomoc bo nie wiem już jak rozwiązać problem...
rok temu zaczął przerywać samochód, tracił na mocy do 3000 obrotów, jeździłam od mechanika do mechanika trafiłam na AMO i wymienili zaworki SCV, problem ustąpił do teraz... spalanie zwiększa się tylko przy podjazdach, traci moc na III i IV biegu (aż go przepcha i jedzie z powerem) - czy może turbina już jest do regenracji?
Dodam,że staram się dbać o jakość paliwa tylko Shell, dokupuję uszlachetniacze już mi ręce opadają...

Bardzo proszę o pomoc lub numer telefonu do Bigelektona, niestety nie mogę napisać wiadomości prywatnej podaję również maila, zależy mi na solidnej naprawie ptdaria821@gmail.com
  
 
Witam bardzo proszę o kontakt do użytkownika Bigelektron pisałem na priv ale brak odzewu.
  
 
Proszę o kontakt do Kolegi Bigelektron. Jutro będę w Katowicach i chciałbym się z nim spotkać w sprawie Toyki 1.4 d4d. Z góry dziękuję.
  
 
Cytat:
2023-01-16 20:57:01, Kolos87 pisze:
Proszę o kontakt do Kolegi Bigelektron. Jutro będę w Katowicach i chciałbym się z nim spotkać w sprawie Toyki 1.4 d4d. Z góry dziękuję.


na priv podalem

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Witam, proszę o kontakt do Kolegi Bigelektron.
Pozdrawiam
  
 
Sprowadziłem Priusa V z USA, potrzebuję sprawdzić elektronikę.

Poproszę o kontakt do Bigelektron.

Mam specyficzną usterkę, ale przynajmniej znam historię części bo musiałem ich dużo wymienić, Potrzebuję sprawdzenia samochodu.


[ wiadomość edytowana przez: jonny21 dnia 2023-03-14 11:20:25 ]

[ wiadomość edytowana przez: jonny21 dnia 2023-03-14 11:20:56 ]
  
 
Proszę o kontakt do bigelektron pisałem na priv
  
 
Szukam namiaru na kolegę bigelektron.
Pisałem już na jego priv.