SPRZEDAM - Strona 12

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2010-06-21 11:10:47, marlieri pisze:
Sprzedam Opel Vectra [...]



SPRZEDANY
  
 
grzecznościowo za kolegę pozwole sobię ogłosić:

Sprzedam Opla Omege 3.0, grudzień 1998, wersja MV6 czyli pełne wyposażenie dodatkowe. Beżowe skóry(przód elektryczny, podgrzewany, fotel kierowcy z pamięcią 3 pozycji siedziska + lusterka wstecznego), audio Bose ze zmieniarką 6CD i sterowaniem z kierownicy, tempomat, pełny komputer, dwustrefowy Climatronik, system Monroe NIVo - samopoziomujące tylne zawieszenie, bixenony. Technicznie bez zarzutu, blacha po zimie troche do poprawy niestety, najbardziej tylne nadkola, przód z lewej strony lekkie otarcie
Do auta za drobną dopłatą mogę dorzucić sekwencje tylko trzebe sobie wykrecić z drugiego auta
Cena 8.000 zł.
tel: 668329493 - Wojtek
gg: 3366679






  
 
Sprzedam moją Astre G zdjęcia w profilu auto jest wystawione na otomoto http://otomoto.pl/opel-astra-C14350566.html cena 12900
  
 
Sprzedam C20NE + F16 na Swap
Mam do sprzedania silnik z skrzynia f16 5tka. Dodatkowo posiadam cały osprzęt i wiązkę z komputerem, zestaw idealny na Swap. Silnik trzymałem dla siebie w celu wsadzenia go drugiej Ascony ale ze względu na inny projekt sprzedaje razem z innymi częściami od vectry.
Za goły silnik 600 skrzynia 200 alternator, rozrusznik,przepływka po 75 komputer z wiązka 120 to są ceny na poszczególne elementy ale przy zakupie kilku części cena będzie nisza zresztą zawsze można się dogadać.
Poza tym mam parę zbędnych gratów od Ascony C których muszę się pozbyć żeby zwolnić miejsce.
Silnik nadal znajduje się w samochodzie więc można spokojnie sprawdzić silnik przed zakupem.
  
 
Witam,
z przykrością muszę się rozstać z moim Senatorem A.
Od jakiegoś czasu stoi nieruchomo po awarii automatycznej skrzyni. Niestety z braku czasu i jak to zwykle bywa pieniędzy nie jestem w stanie doprowadzić go do stanu świetności.
Zatem jeśli znajdzie się jakiś chętny zapaleniec proszę o PM.

Jest to Opel Senator A2 z 1985 r., 3 litry w automacie, środek zielone welury, bez klimatyzacji. Stoi na aluminiowych felgach. Nigdy nie był gazowany.Skrzynia jest uszkodzona.

Autko ma kompletnie nowe zawieszenie, wymienione dosłownie wszystko! Po tym grubym remoncie zrobione zostało około 15 tys. km, doszło do awarii automatu i od tamtej pory samochód stoi nieruchomo.
Jeśli ktoś z Was klubowicze jest zainteresowany zabawą proszę o kontakt.

Pozdrawiam
Mateusz
  
 
Sprzedam silnik 2.0 NE z Omegi A na Swap-a
Pozdrawiam
  
 
Witam
Dużo części do SENATORA I MONZY wnętrze, blachy, osprzęt, silnik 3.0 E 180KM po remoncie kapitalnym z osprzętem w rozsądnych cenach. tel 501 383 302 Paweł
  
 
Rozbieram Calibrę, kto co potrzebuję proszę pytać - Paweł 501 383 302
  
 
Omega B Caravan na części bez silnika i skrzyni, ciemno-zielona metalic
coś komuś potrzeba?

brak już silnika, skrzyni, przedniego wózka, prawych drzwi
wysyłka kurierem za 15pln paczka
przykładowo cała tapicerka, bardzo ładna, czysta, jak nowa 400pln, fotele grzane i pełny prąd



kontakt
luz@kadett-c.pl





[ wiadomość edytowana przez: Luz dnia 2010-09-24 12:03:55 ]
  
 
silnik C30NE 3 litry w rzędzie, bdb stan 400pln, mam też osprzęt tego silnika

luz@kadett-c.pl
  
 

sprzedam blokady mechanizmu różnicowego dla skrzyń:
F16 F 18 F20
układ Torsen (gwintowy)

samoblakujący, dostarcza się z ustawiniem wstępnym blokowania w zakresie 3,5 - 8 kg. ( NA ZAMÓWIENIE)

Auta: Opel, Chevrolet, Daewoo, Lada 2110.



cena 2100 zł.
element nowy, gwarancja producent 6 miesięcy.

Produkt bardzo wysokiej jakości.
Analogiczne do:
aukcja blokady do Lada

piszcie - pytajcie.
Przy zbiorowych zamówieniach zniżka.


Bartłomiej Rymczuk
gg#3791587 .:. icq#452512937 .:. skype#bartixr
gsm-PL: +48691664195 .:. gsm-RUS: +79268580536
www.felgikute.pl .:. www.avtotex.com .:. www.kb-autostyle.ru
  
 
Sprzedam moją śliczną Opliczkę! Opel Monza GSE, 1983, C30NE 3.0 L (132 kW), skrzynia biegów Getrag 265, 17' obręcze aluminiowe z dużym rantem 225/45 przód 255/40 tył, 16' obręcze aluminiowe Ronal LZ z oponami (de facto do wyjebania) 215/55 oraz oryginalne felgi aluminiowe ronal model 78-83 14' 195/65 opony zimowe klasy premium.

Wyposażenie: el. szyby, el. sterowane lusterka, fotele oraz kanapa Recaro, szyberdach, św. przeciwmgielne, stożek, komputer pokładowy, deska LCD digital, radio ze zmieniarką i pilotem

Auto posiada nowe zawieszenie, kompletnie zregenerowany układ hamulcowy (zaciski, nowe przewody, pompa), mnóstwo części zamiennych. Do zamontowania regulowana kolumna kierownicy oraz TEMPOMATnull

Szczegóły na priva
  
 
oszalał...
  
 
jaki powód ??
nie rozstawaj się z nią
ile chcesz, planujesz dostać kasy za nią ??
  
 
Moja aktualna sytuacja. Poprostu nie stać mnie na ten samochód. Wrócę do tematu kiedyś jak sobie życie poukładam.

Najtańsze zaczynają się od 1000 EUR. Moja przedewszystkim jest nie pognita. Blacharkę miała robioną już ładnych parę lat temu i są ślady korzji natomiast nic nie jest przeżarte, dzwony idealne. W środku jest Getrag 265 który sam jest wart jakieś 600 EUR. Środek jest najsłabszym punktem. Jest niejednolity i zużyty, potrzebna jest nowa podsufitka... koszt około 300 PLN. Silnik zdrowy, nie pali oleju. Chciałbym za nią 10.000 PLN ale jak się skończy zobaczymy.
  
 
zimówki dunlop 235/45R17 3szt 6 mm i jedna 225/45/R17 z zapasu nonamie 7 mm; Link do aukcji :
allegro.pl/235-45r17-dunlop-winter-sport-3d-prawie-kpl-i1276961663.html


Cena dla klubowiców 300zł/kpl


[ wiadomość edytowana przez: Forest dnia 2010-10-25 10:35:16 ]
[ powód edycji: LINK ]
  
 

Sprzedam szpery (układ różnicowy o zwiększonym tarciu) typu T2R

Nowe, gwarancja.




a tutaj aukcja allegro zanim się nie skończy:
szpera do F16 F18 F20 F28
  
 
do ASCONY C:
- wnętrze: fotele przód, kanapa tył (w bdb stanie)
- wnętrze: boczki drzwi (wersja 4d) w kolorze foteli i kanapy
- wydech od kolekotra (bez kolektora) do końcowego, zamiast kata strumienica (tańsza była ), tłumik środkowy z przebiegiem może 2 tys km,
- hak holowniczy
- jakiś komputer do silnika, nie pamiętam, chyba K-Jetronic (18E)
- trochę innych gratów


Felgi EXIP 15", szerokość chyba 7", ET25. Obute w 205/55R15 Continentala ale gumy do wyrzucenia - stare i wyciuchane.
  
 
sprzedam moja viki
http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C17053621
D
  
 
sprzedam dokladke przedniego zderzaka do astry F
http://allegro.pl/show_item.php?item=1420335147

posiadam tez spoiler do kadeta GSI i wloty na maske
jak sa jakies propozycje to na priv
pzdr