SPRZEDAM - Strona 13

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
omega c30se manual caravan
  
 
Sprzedam Opla Astrę F Combi
Rok prod 2000, przebieg 270500 tys km, z instalacją gazową. Jestem drugim właścicielem. Kolor biały, lakier idealny bez rdzy ,dziur ubytków itp. WSZYSTKIE naprawy , serwisowanie, WSZELKIE ingerencje w auto zapisane w notesie. Auto prawidłowo serwisowane,coroczne wymiany oleju itp.Rozrząd zrobiony.Dokładam koła zimowe na felgach stalowych, bagażnik dachowy.Auto ma hak i dobre radio JVC.W zapasie dojazdówka. Auto czyste, nadal nim jeżdżę.Badania techn i ubezpieczenie kończy się jesienią 2011.
W tej chwili można pomyśleć o klockach na przód ale bez paniki. Ten samochód nigdy nie zawiódł.
Cena 6 tys.
Gdynia
Tel 504248604
  
 
SPRZEDAM SKODE OCTAVIE KOMBI SLX wypasiona a TU LINK
  
 
Witam
Omegi już dawno nie ma ale ostało się małe conieco może się komuś spodoba

Lotka na tylną klapę Omega B Caravan ze światłem stop (do polakierowania) cena 100 zł

Felgi Alu 15 cali - widoczne na pierwszym zdjęciu w profilu.
Felgi proste - jeździłem na nich do końca - na pewno jednak do odświeżenia i lakierowania cena za komplet 300 zł.

Odbiór możliwy w Szczecinie lub Poznaniu.
  
 
Astra Coupe Turbo z 2001r.
Cena : 19000 jak dla klubowiczów

Drodzy klubowicze naprawde proszę o pomoc w sprzedaży asterki bo mam duże probelmy i muszę niestety sprzedać moją ukochaną Asterkę.

Witam. Mam do sprzedania (niestety) Moją piękną "Bretonkę". Samochód jak widać na zdjęciach jest w 100% oryginalny i zadbany.
W moich rękach jest od roku i w tym czasie zrobiłem kilka bardzo ważnych rzeczy:
- Wymiana rozrządu - cały komplet - przy stanie licznika 148000km
- Wymiana tarcz i klocków z przodu przy stanie licznika 148000km
- Wymiana tarcz i klocków z tyłu przy stanie licznika 148000km
- Wymiana oleju przy stanie licznika 159000
- Wymiana wszystkich filtrów
- Wymiana czujników położenia wałów - 2 sztuki - w miesiącu październiku 2010
- Wymiana łącznika stabilizatora w zeszłe wakacje
- Klimatyzacja wyczyszczona i odgrzybiona w zeszłe wakacje.
- Wymienione wycieraczki w styczniu na Bosch Twin
- Przed zrobieniem zdjęć auto umyte i wywoskowane
- 2 komplety kluczyków oryginalnych
- Książka serwisowa prowadzona do końca
- Komplet dokumentów
- Posiadam Kabel Opel Tech II z oprogramowaniem (mogę dostać Pocztą Polską gdyż został w Zielonej Górze).

Jak widać z opisu troszkę w nią włożyłem kasy. Oczywiście nie jest w stanie "jak nówka" co często widać z opisów ani z jakimś "super małym przebiegiem" czy "od dziadka z Niemiec". Na samochodzie widać kilka śladów użytkowania. Jeszcze przez poprzedniego właściciela powstały widoczne na zdjęciach zarysowania przedniego zderzaka i tylnego nadkola. Ja osobiście tego nie robiłem bo mi to nie przeszkadzało, a po drugie żeby ktoś nie powiedział że był bity i takie tam. Bliższe informacje chętnie udzielę telefoniczne czy emailowo (preferowany kontakt bo mało czasu na odbieranie telefonów), więc zapraszam do kontaktu.

Moja kochana "Bretonka" jeździła najczęściej trasami na uczelnię (Sosnowiec-Zielona Góra, Zielona Góra-Kalsk) więc silniczek nie jest przemęczony.

Zdjęcia dostępne są w ogłoszeniu. Posiadam jeszcze kilka dodatkowych szczegółowych. Dla zainteresowanych wyślę emailem.



[ wiadomość edytowana przez: Gerrif_Newell dnia 2011-04-30 11:30:19 ]
  
 
Sprzedam omege b 2.5 v6 95 r kombi, automat.... Nie jest to igła ale jezdzi wiekszosc rzeczy działa ale ciekawa jest cena 2999,00zł ważne OC i przegląd... Kontakt 605-036-988
  
 
OPEL ASTRA II
pojemność: 2.0 DTL 82KM
rok prod. 1999



Wszelkich informacji:
tel. 0 503 928 870

- samochód sprowadzony z Belgii 08.2009r.
- I właściciel w kraju

wyposażenie:

· Alarm
· 4/5 zagłówki
· ABS
· Airbag kierowcy i pasażera
· Immobilizer
· Elektryczne i podgrzewane lusterka
· Tempomat
· Elektryczne szyby
· Mech. regulacja położenia kierownicy
· Siedz. kier. z mech. regulacją wysokości
· Tylny podłokietnik
· Wspomaganie układu kierowniczego
· Wycieraczka szyby tylnej
· Zamek centralny
· Lakier metalik
· Hak

- nowe klocki i tarcze z przodu i z tyłu
- nowy akumulator
- 4szt. nowych opon z felgami aluminiowymi 16"
- 4szt. opony zimowe z felgami aluminiowymi 15"
- po wymianie oleju, filtrów i płynów

Wady:
- delikatnie obtarta od strony pasażera (na parkingu babka podjeżdżała)

Cena:
8900PLN do uzgodnienia.
  
 
1996r, X20XEV + LPG BRC Plug'n'Drive (pełny automat, sekwencja, XI 2009, butla 60l w miejscu koła, auto zawsze startuje na benzynie i po rozgrzaniu automat przerzuca na gaz, na gazie około 15tys km),
W styczniu 2011 zrobione: kompletne sprzęgło z hydraulicznym mechanizmem wyciskowym (nowe), przód nowe amorki, kpl (4szt) nowych sprężyn, sporo nowych tulejek i gumek w zawieszeniu + jeszcze kilka w bagażniku jakby się coś sypnęło (wszystko Loemforder), nowe klocki ham. przód (BOSCH), (klocki tył wymieniane jakieś 15 tys km temu, tarcze x4 oryginały GM włożone przy 140 tys. km), pospawany kolektor wydechowy (nowy za drogi a używka nie wiadomo ile pojeździ, była mała dziurka, zajęli się nią fachowcy), nowy olej półsyntetyk, nowy płyn chłodzący. Kosz napraw i części około 4.500zł.
W 2008 (180.000km) kompletny remont góry silnika, łącznie z rozrządem, czyszczenie kanałów, docieranie zaworów, wyrównana głowica (przegrzał się po tym jak mojej żonie pękła kryza na chłodnicy i w porę nie zareagowała) i sporo innych pierdół, koszt części i robocizny około 5.000zł

Wcześniej... łożyska tylne (w zasadzie całe piasty) SKF, czujnik położenia wałków rozrządu, czujnik położenia wału korbowego.

Wyposażenie - wersja CDX czyli wszystko co mogło być w tym modelu, nie ma automatycznej klimy (jest manual) i nie ma grzanych foteli. Welur, 4x el. szybki, el. grzane i reg. lusterka, el. szyberdach, klima manual, radio CAR500 (CD) + sterowanie w kier. + 6 głośników, kierownica obszyta skórą, tempomat, ABS, kontrola trakcji, św. przeciwmgielne, lusterka z podświetleniem w obu osłonach przeciwsłonecznych ... jak sobie przypomnę to dopiszę.
Sprawne siłowniki tylnej klapy (nie spada na głowę nawet przy mrozach), sprawne siłowniki maski (w tym jeden nowy)
Lekko zagnieciony róg maski - w niczym nie przeszkadza
Lekko zagnieciony lewy błotnik przedni obok kierunkowskazu - nie przeszkadza w niczym
Lekko wgniecony tylny błotnik - jakiś uprzejmy sąsiad wmanewrował się na parkingu, nie rzuca się w oczy i nie przeszkadza
Przednia szyba (z ciemnym paskiem na górze) nieoryginalna - zabawa z Astrą 2.0 zaowocowała kamieniem spod koła, wymiana w Hanesco w styczniu 2008.
Niesprawny centralny zamek w tylnych prawych drzwiach (odkąd mam tak jest, nie przeszkadzało mi), ostatnio zaczął świrować w prawych przednich a w tylnych działa.
Przetarta w jednym miejscu skóra na kierownicy (wychodzi prowadzenie jedną ręką).
Do wymiany czujnik oleju umieszczony na górze miski olejowej - sprawny ale kapie z niego olej, podobno tylko serwis ma takie czujniki - około 300zł, albo szrot, ale ja nie lubię używanych czujników - krucho u mnie z czasem, jak znajdę to wymienię.
Warto rzucić okiem na końcówki stabilizatora lub drążków kierowniczych, jak mi starczy czasu to sam się tym zajmę - nie stuka ale zdarza się, że zatrzeszczy.
Do wymiany wąż wysokiego ciśnienia klimatyzacji - jeden z mechaników zapomniał go odpowiednio przyczepić i przetarł się o koło pasowe - jak znajdę czas to wymienię jak nie to odejmę z ceny (150zł).
Jestem drugim właścicielem, pierwszym w PL, sam sprowadzałem. Kupiłem w kwietniu 2007r z przebiegiem 140.000km, dziś około 210.000km.
Spalanie w mieście/trasie na 100km - LPG 13/10 w Pb95 9/7.5. W ub. roku na LPG zamknęła licznikowe 200km/h, w tym roku mało jeżdżona z uwagi na to, że mam drugie auto.

Koło zapasowe pełnowymiarowe z pokrowcem, dobra opona, żaden shit.
Dla klubowiczów: auto na oryginalnych alu 15" z NOWYMI Uniroyal RainExpert 195/65 R15 (przejechane około 5tys km).
Mam do niej drugi komplet kół (stalowe felgi) z zimówkami po 3 sezonach (kupiłem nowe) Dębica Frigo2 195/65 R15, spokojnie do jazdy, bieżnik po pachy

Ubezpieczenie i przegląd do stycznia 2012.
Nie przychodzi mi nic więcej do głowy.

7.000 zł


[ wiadomość edytowana przez: scoodie dnia 2011-07-27 09:27:29 ]
  
 
witam
sprzedam ... może nie opla ale jak najbardziej godne polecenia a3 sportback 2007 r. 2.0 tdi
http://www.audiszczecin.otomoto.pl/audi-a3-salon-pl-serwisowany-w-aso-C19956346.html
http://www.audiszczecin.otomoto.pl/audi-a3-salon-pl-serwisowany-w-aso-C19956346.htmlnull
http://www.audiszczecin.otomoto.pl/audi-a3-salon-pl-serwisowany-w-aso-C19956346.htmlnull

[ wiadomość edytowana przez: Vincent dnia 2011-08-28 16:02:44 ]
  
 
witam, do sprzedania moja viki

http://otomoto.pl/opel-vectra-C20438608.html
  
 
Maryjan swoje sprzedaje, a ja swoje ...

Astra F Caravan 2.0 16 c20xe z klimą ...

http://allegro.pl/show_item.php?item=1817963056

Zapraszam


[ wiadomość edytowana przez: YAQB dnia 2011-09-12 14:04:18 ]
  
 
Nowe ogłoszenie. Nowe warunki. Nowa cena:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1840017454
  
 
Siemka - niestety sprzedaję moją Asterkę, przesiadłem się na coś większego, jeśli jest ktoś zainteresowany zapraszam do obejrzenia ogłoszenia:

http://otomoto.pl/opel-astra-C20861967.html
  
 
Panowie i Panie
Poszukuje czegoś szybkiego do 5,000 zł przeznaczenie KJS Astra 3d 2.0 lub podobne czekam na info
  
 
Vectra B 97 rok; 2l 16V; zagazowana; po przejściach za poprzedniego właściciela czyli była bita, na pewno zrobiona rzeźba ze sprzęgłem przez co ciężko chodzi; ręczny nie działa; badania do 15 października; gaz wbity w dowód ale termin ważności butli "wyszedł"; przebieg licznikowo ok 230kkm; miejscami wychodzi ruda spod lakieru.
Cena 2300 PLN do drobnych negocjacji

kontakt PW lub mail legionowo@4web.pl lub GG
  
 
Cześć.
Znajomy sprzedaje silnik do Forda Fiesty. Podaje link do aukcji: Silnik
  
 
calibra na części, dla klubowiczów zniżki

KLIK

[ wiadomość edytowana przez: Luz dnia 2011-10-14 11:27:06 ]
  
 
Cytat:
2011-09-28 18:40:29, Arni71 pisze:
Siemka - niestety sprzedaję moją Asterkę, przesiadłem się na coś większego, jeśli jest ktoś zainteresowany zapraszam do obejrzenia ogłoszenia: http://otomoto.pl/opel-astra-C20861967.html




Sprzedana
  
 
MAta GRZEWCZA do siedzeń - oryginał GM ASTRA H ZAFIRA B

http://allegro.pl/mata-grzewcza-siedzen-opel-gm-astra-g-h-zafira-i1919634980.html
  
 
Cześć,

Mam do sprzedania Opla Combo 1,3 diesel 75 KM, z 2006 roku. Może ktoś byłby zainteresowany

Salon Polska, 183.000 km przebiegu
ABS, klimatyzacja,
centralny zamek,
autoalarm,
poduszka powietrzna,
radio / CD,
wspomaganie kierownicy,
immobiliser, komputer,
welurowa tapicerka

namiary w profilu. cena 14.500 zł.
na fakturę vat, czyli nie odprowadzasz 2% do skarbówki

wózek można oglądać w gdańsku.








[ wiadomość edytowana przez: Leon_NKP dnia 2012-03-26 13:52:27 ]