[STILON] Bi-xenon - Nowe oblicze :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


Lampy od kol. Marcinsona - jednak odkupiłem Jak to wyglada w/g Was na aucie ?

[ wiadomość edytowana przez: stilon dnia 2009-04-10 19:54:43 ]
  
 
Fotka nie trybi
  
 
Cytat:
2009-04-10 19:41:18, stilon pisze:
nie wiem jak wystawić fotke miniaturkę wiec niedh bedzie tak


Muszę Cie zmartwić ale dalej nic z tego.

TUTAJ masz wszystko opisane jak umieszczać fotki
  
 
Cytat:
2009-04-10 19:44:25, slawcek pisze:
Muszę Cie zmartwić ale dalej nic z tego. TUTAJ masz wszystko opisane jak umieszczać fotki


teraz działa
  
 
Stilon zapodaj fotkę z zapalonymi lampkami bo teraz niewiele widać, a te lampki z tego co pamiętam to całkiem nieźle się prezentowały...

Ps. Ja nadal uważam że to śliczne autko ma "przekombinowany" przód
  
 
Cytat:
2009-04-10 20:01:24, Suchii pisze:
Stilon zapodaj fotkę z zapalonymi lampkami bo teraz niewiele widać, a te lampki z tego co pamiętam to całkiem nieźle się prezentowały... Ps. Ja nadal uważam że to śliczne autko ma "przekombinowany" przód



narazie nie mam innej foty , lampy juz sie dobrze prezentuja ... a przod taki ma być
  
 
za dnia duzo nie widac ale juz widze noca te pikne sloneczka z lamp
  
 
Słabo widać te lampki, albo zdjęcie tak wyszło albo klosz jakiś ciemny.
  
 
Wypłaciłeś worek kasy a wygląda to jeszcze gorzej niż na seryjnych lampach.. Wrzuć normalną maskę i grila cosa czy coś to będzie jak limonkowe cabrio brata kremika to może będzie wtedy jakoś wyglądać.
  
 
siakos nie pasuja te biale postoje, a po za tym, fota straszelnie slaba, nic nie widac Mysle ze bedzie gitara jak przyciemnisz postoje
  
 
Cytat:
2009-04-10 19:32:09, stilon pisze:
Jak to wyglada w/g Was na aucie ?



Według mnie żadna rewelacja , ale to ma się Tobie podobać . Jak dla mnie za ciemne są , zresztą znasz moje zdanie na ich temat , rozmawialiśmy już o nich wcześniej . Pozdroo Ziomek ...
  
 
Cytat:
2009-04-10 22:04:39, yezXR3i pisze:
Wypłaciłeś worek kasy a wygląda to jeszcze gorzej niż na seryjnych lampach.. Wrzuć normalną maskę i grila cosa czy coś to będzie jak limonkowe cabrio brata kremika to może będzie wtedy jakoś wyglądać.



Ciebie prosze o nie zabieranie głosu w moich tematach ...
  
 
W dzień, bez zaświeconych świateł, lepiej wyglądał wg mnie na seryjnych. Pewnie przy zaświeconych, efekt będzie fajny. I tak jak jeden z klubowiczów napisał, do tego przydałoby się przyciemnić postojówki.
  
 
Cytat:
2009-04-10 23:42:54, Dumahh pisze:
W dzień, bez zaświeconych świateł, lepiej wyglądał wg mnie na seryjnych. Pewnie przy zaświeconych, efekt będzie fajny. I tak jak jeden z klubowiczów napisał, do tego przydałoby się przyciemnić postojówki.



zapewniam ze na żywo wyglada to bardzo ladnie , zapalone cudnie wygladaja. a postoje beda na bank przyciemnione
  
 
Cytat:
2009-04-10 23:52:07, yezXR3i pisze:
O proszę, wystarczy odrobinę krytyki i obiektywizmu w niektórych sprawach a pan tuner się obraża. Jak dzieci.. Dumahh uważaj, bo Tobie też zabroni



Ja sie wcale nie obrażam ale po pewnej sytuacji z innego forum doszedlem do wniosku ze grzecznie Cie poprosze zebys nie komentowal moich tematow. zobaczymy czy Ty sie zachowasz jak dziecko czy jak dorosly i zrobisz to o co prosze - proste
  
 
Yez nie przesadzaj. Po prostu nie powinieneś pisać, żeby powinien robić tak jak ktoś inny ma. Za chwile ktoś wejdzie i jeszcze wyklepie, żeby kupił sobie jakieś R8 to będzie jakoś wyglądało bla bla. Wystarczyło napisać, że nie pasują, a nie jechać dalej. Widziałem dzisiaj te lampki. Fajnie się komponują, bo autko ciemne i wnętrze lamp również. Jedynie tak jak pisali poprzednicy, to przyciemnić postojówki i będzie cacy. Z czasem się do tego zabierzemy ;] Teraz są święta, więc żreć jajka a nie na forum tu się kłócić
  
 
Są gusta i guściki Nie wszystko to naklejki kolego.... boczki to aerograf poza tym. W rzeczywistości to lepiej wygląda niż na zdjęciach
  
 

A mi się np. taka "choinka" podoba bo widać, że przemyślane i dopracowane autko

P.S Szybcy i Wściekli znowu są modni bo wyszła kolejna część

[ wiadomość edytowana przez: djtados dnia 2009-04-11 08:40:23 ]
  
 
Fajnie że coś modzisz, ale moim zdaniem auto przesadzone... zaczepy przy garbach, śmiechu-warty wlot na masce, maska zespolona z grillem, badlook... masz wszystkiego nawalone w jednym miejscu opór i to źle wygląda....

Naklejki....... jak jakiejś nie masz to znaczy że nie istnieje.........

Mam nadzieję, że w tym TVN Turbo nie wyjdziesz tak jak ten gość z Seicento


Ale To Twoje auto i Tobie ma się podobać, więc nie musisz się zgadzać z moim zdaniem.


[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2009-04-11 01:35:13 ]
  
 
Stilon moje zdanie na temat autka znasz
Jeśli chodzi o lampy też
Wkońcu robiłem Ci (troche nie udane, ale zawsze) VT
Mi sie podoba
A że komuś nie nie podoba to trudno...
Wkońcu na tym forum nie muszą być same RS Looki czy Zendery, jakaś odmiana musi być...

Yeż czy jak Cie tam zwą...
Swoimi postami sam o sobie wystawiasz opinie...
Już nie raz czytałem twoje chamskie docinki, za młody jesteś i jeszcze mało wiesz...
Dorośnij gościu i troche kultury...

Stilon jeszcze raz gratki...
Aha... Co do zdjęć to w środe postaram sie zrobić kilka ciekawych... (o ile mi wolnego nie cofną)