[OT] Chwale się... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco







Najnowszy nabytek, miałem ochotę poczuć "wiatr we włosach", więc dopóki swojej 06 nie wyremontuję, pośmigam nią.

Krótko:
1988r
1300cm
4biegi
cena zakupu: 1000zl

Szybki test na A4: 160km/h i strach mnie ogarnął. Padał deszcz i bałem się, ze wypadnę z trasy.



-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Szoko wyprzedziłeś mnie bo chciałem ją brac
  
 
Szoko wyprzedziłeś mnie bo chciałem ją brac
  
 
Jak to się mówi? Kto rano wstaje, temu pan Bóg daje. Wiedziałem że będzie ogromne zainteresowanie, bo cena była extra, chociaż sprzedawał ją juz handlarz. Chyba nie znał zbytnio tematu. Mówił mi ze miał urwanie głowy z nią, bo było dużo telefonów.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cytat:
Szybki test na A4: 160km/h i strach mnie ogarnął. Padał deszcz i bałem się, ze wypadnę z trasy.



Wariat A te 160 to i tak 10km/h wiecej niz mowi ksiazka
  
 
Jestem dziś w garażu, a tu nagle z za rogu wyjeżdża samochód GOOGLE MAPS i nagrywa kamerką teren. Więc będę "sławny" wraz ze swoimi ładami.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 

, za 3-4 miesiace powinno być na mapie
  
 
he he u mnie samochody pod blokiem uchwycone
  
 
Pochwalę się co wygrzebałem z czeluści internetu:



-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Co masz na myśli? Kupiłeś sobie, czy po prostu znalazłeś fotkę?

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Nie kupiłem , znalazłem tylko fotkę. Bodajże na forum AZLK, nie pamiętam już. Trochę buszowałem wczoraj po "rosyjskim" internecie. Znalazłem też przy okazji reportaż o jednym z polskich Polmozbytów ale wrzucę to trochę później.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
W niedzielę wybraliśmy się ze znajomymi na Litwę do Druskiennik, na baseny. Wracając zahaczyliśmy o Maximę (spożywczak). No i znalazłem tam takie coś:



Kosztowała mniej niż 20 litów, ma otwierane przednie drzwi i pocierany napęd więc żal było nie kupić.

A jako, że nie lubię wyjeżdżać z obcego państwa bez odpowiednich zapasów % kupiłem trochę ichniejszych i rosyjskich piwek:



Niektóre naprawdę nieźle smakują.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
A takich nie mieli? Mam na myśli oczywiście etykiety poniżej, nie tę laskę.

http://joyreactor.cc/post/580874
  
 
Nie, rzuciłoby się w oczy.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Жигулевское пиво, to już nie to, co kiedyś. Jak teraz byłem w Rosji, to próbowałem różne, ale tylko jedno mi smakowało. Przez miesiąc trochę tego wypiłem.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
StadoBaranów - Zdjęcie mojej ładzinki wygrało konkurs.
  
 
Sam nie wiem, może tutaj. Człowiek zamiast założyć własny wątek pisze wszędzie gdzie tylko może. Wzięło mnie na el. szyby w liczbie 4. Całość wyjęta z japońca czekała ze 3 lata aż się doczekała. Dzisiaj przyszły linki i nawet pasują długością, na dniach montaż w drzwiach LP.
  
 
Cytat:
Cezary_84 pisze: ... na dniach montaż w drzwiach LP...


żyjesz ?
  
 
Żyję. Kontynuując poprzedni wpis zatrzymałem się na pierwszych drzwiach. Szyba działa i powoduje uśmiech.
  
 
Książka kupiona w miejscowości Puszkino, na powrocie z wycieczki pod Moskwę. Zajechaliśmy tam na chwilę, rozejrzeć się w asortymencie motoryzacyjnych sklepów rosyjskich. Z gazet z cyklu "Sam naprawiam" była tylko ta jedna jedyna, właśnie do 2106.



Przypadek ? Nie sądzę.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3