Zamykanie tematow/watkow ... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wszystkie wątki, które zamykam nie spełniają któregoś z punktów regulaminu.
Z tego co widzę to potraficie tylko osądzać a tak naprawdę nie wiecie jak to jest z tą pracą (S)/(M). Każdemu wydaje się, że jest to bardzo proste. Najlepiej to wysyłać każdemu autorowi wątku priva dlaczego wątek został zamknięty albo, że ma zmienić tytuł. Wydaje mi się, że nie przesadzam z zamykaniem gdyż był długi okres po wejściu nowego regulaminu w życie z przymykaniem oka. Ale ten czas już minął i zamykam wszystkie wątki, które nie spełniają regulaminu bo zauważyłem, że znowu nastał okres "płodzenia" wątków na potęgę. Nie po to był tworzony regulamin żeby dalej przymykać oko.

Co do kasowania od razu wątków. Najpierw zamykam, a po 2-3 dniach kasuję, bo jakbym od razu kasował to tak jak pisał bociansan dostawał by duzo privów z pretensjami dlaczego został wątek zamknięty.

Co do reszty zgodzę się w 100% z kolegą bociansanem.
  
 
Alawcek, troche na luz kolego, poza tym czy aby nie za czesto te regulaminy sa edytowane? - kazdy kto dostaje M czy S-ke mysli ze jest pponad swiatem i zmienia regulamin tak jak on to widzi najlejlepiej?
Poza tym dalej podtrzymuje pytanie z poprzedniego postu...
  
 
Cytat:
2009-05-10 16:14:54, RumJanek pisze:
Alawcek, troche na luz kolego, poza tym czy aby nie za czesto te regulaminy sa edytowane? - kazdy kto dostaje M czy S-ke mysli ze jest pponad swiatem i zmienia regulamin tak jak on to widzi najlejlepiej? Poza tym dalej podtrzymuje pytanie z poprzedniego postu...




Wiecie gdzie jest problem ??


Ludzie wchodzą na główną stronę, otwierają obojętnie jaki temat klikają "utwórz nowy temat" wybierają kategorię i piszą co chcą....

Mało kto czyta regulamin bo żeby go widzieć to trzeba otworzyć zakładkę "forum" i stronę konkretnego działu........


Niech ktoś regulamin wywali na główną stronę, ew można by pomyśleć aby przy pisaniu nowego tematu najpierw pojawiało się okno z regulaminem, a dopiero po kliknięciu "zaakceptuj" można by założyć temat....................
  
 
Cytat:
2009-05-10 16:14:54, RumJanek pisze:
Alawcek, troche na luz kolego, poza tym czy aby nie za czesto te regulaminy sa edytowane? - kazdy kto dostaje M czy S-ke mysli ze jest pponad swiatem i zmienia regulamin tak jak on to widzi najlejlepiej? Poza tym dalej podtrzymuje pytanie z poprzedniego postu...


Jakbyś był na walnym to wiedziałbyś, że ja sobie tego regulaminu sam nie wymysliłem

Poza tym jestem całkowicie wyluzowany więc nie wiem o co Ci chodzi z tym stwierdzeniem
  
 
Cytat:
2009-05-10 16:14:54, RumJanek pisze:
Alawcek, troche na luz kolego, poza tym czy aby nie za czesto te regulaminy sa edytowane? - kazdy kto dostaje M czy S-ke mysli ze jest pponad swiatem i zmienia regulamin tak jak on to widzi najlejlepiej? ...



Każdy kto jest Driver'em, wie doskonale na jakiej zasadzie regulaminy zostały zmienione.
Może czas najwyższy na opłacenie składki i zapoznanie się z wątkami dla Klubowiczy, a nie pisanie wkółko bzdur i opluwanie Zarządu, Moderatorów i Supervisorów.
Nikt z (M) czy (S), nie ma obowiązku tłumaczenia się przed Sympatykiem, ze swojej pracy i obowiązków na forum.

Tyle z mojej strony i dziękuję za uwagę.
  
 
Cytat:
2009-05-09 08:53:25, RumJanek pisze:
Radku, zrozumiałem że masz władzę bezgraniczną. Czy są jeszcze inne czynniki które są niezależne od Ciebie? - czy to od Ciebie zależy co będzie się działo na Forum?



Wyczuwam trochę złośliwości i chęć łapania dosłownie za słówka...
Nie , Janku nie mam władzy bezgranicznej ale to ja odpowiadam za to kto i co robi na forum.
Ja mam tylko zastrzeżenia do czasami zbyt szybkiego zamykania wątków ( tak że autor nie zdąży wprowadzić zmian . Było tak kilka razy. )
Nie mam zastrzeżeń jeśli chodzi o powód zamknięcia tematów.
  
 
Cytat:
2009-05-10 19:13:09, Miro pisze:
Może czas najwyższy na opłacenie składki i zapoznanie się z wątkami dla Klubowiczy, a nie pisanie wkółko bzdur i opluwanie Zarządu, Moderatorów i Supervisorów. Nikt z (M) czy (S), nie ma obowiązku tłumaczenia się przed Sympatykiem, ze swojej pracy i obowiązków na forum.


Mirku, masz wysokie mniemanie o sobie pisząc takie słowa a tylko dlatego że nie opłaciłem składki...
A wiesz dlaczego?
Jestem tutaj jeszcze z innych powodów, mam tutaj kolegów, ale bycie Sympatykiem czy bycie Driverem - nic nie zmienia - to tylko składka - a osoba ta sama, więc czy to coś zmieni?
Powiem Tobie o co mi chodzi i nie boję się konsekwencji:
pisałeś mi na PW (w wiadomej wszystkim sprawie) o pewnym zajsciu, które miało nastąpić. Nie wiem czy nastąpiło, ale chyba tak, bo zostałem od tej osoby wyzwany od cyt.: "hamskich" i pytam się dlaczego?
Dla niewtajemniczonych mówię że chodzi o naszego Kol. GrzEE, który napisał jaki to jest wiecznie pokrzywdzony, którego choroby niby ja mam w szpitalu dochodzić etc>!
Czy to jest normalne?
A co z postanowieniem i REGULAMINOWYM dożywotnim banem na FEFKu? Aaaaaa, przepraszam, nie doczytałem się że REGULAMIN FORUM FEFK nie przewiduje paragrafu za oszustwa, złodziejstwa oraz matactwa w sprawach i i po wielu dowodach taką osobę ledwo co się wydala ze społeczności żeby nie czyniła więcej szkód, a później (brak odpowiedniego paragrafu w Regulaminie Ogólnym) no to nagle taką osobę się przywraca jakby nigdy nic...
Mirku, wytłumacz mi proszę: po co są regulaminy? - chyba żeby je łamać, a jeśli nie można łamać, to chyba po to żeby je sprytnie obchodzić!

Jeszcze jedno pytanie? Mam opłacić składke? - tylko po co i czy to coś zmieni? Poza tym czy po opłaceniu składki którą opłaciłem zeszłym razem - czy wszystko dostałem co należało się Driver'owi który opłacał składkę po raz pierwszy?
Bałagan tutaj jest i tyle, dlatego tak wielu zmieniających sie Moderatorów, Supervisorów etc. a obecna władza niewiele wprowadza dobrego i wiele osób przestaje się tutaj udzielać czy zaglądać nie mówiąc już o odejsciach...

Obecnie to tyle odde mnie, co złe to ja, ale staram się to wszyystko ogarnąć od jakiegoś czasu a nie mogę...


Ps.: Slawcek, pace Kolego, jeśli nie wejdziemy na scieżkę to będzie git

Radku, szacun za odpowiedź , reszta wyjaśniona o co mi chodzi...
  
 
Janek, czy Ty wiesz o czym piszesz? Czasem w to wątpię. Znów wraca jak bumerang sprawa Grzee. Będziesz to wywlekał przy każdej okazji? Poza tym jego przywrócenie to nie luka w regulaminie a decyzja podjęta na Walnym Zgromadzeniu w Gosławicach w marcu br. Dodam, że decyzja została podjęta poprzez głosowanie driverów a nie przez zarząd, na który teraz naskakujesz.
Okoliczności przywrócenia ww. sympatyka były również napisane na forum w wątku o podjętych uchwałach. Dodam, że wątek ten jest dostępny także dla sympatyków, tak więc najpierw czytamy, potem czytam jeszcze raz ze zrozumieniem a potem piszemy posty na forum!


P.S. Pisze się "peace" a nie "pace" bo zapewne o to Ci chodziło
  
 
Kalor, wiem ze bylo glosowanie, ale Zarzad powinien cos z tym problemem zrobic, poza tym nad kazdym Zarzaden jesli jest ustanowiony Prezes, to on chyba tez ma cos do powiedzenia, czy nie tak?
Co do Grzeska: bede sie go czepial, mial napisac wyjasniajacy watek, a tu nadal otrzymuje pw z wyzwiskami i informacjami jaki to on nie byl/jest biedny.

btw. mam grype, wiec mozliwe ze robie bledy.
  
 
Tak więc jak musisz to czepiaj się go prywatnie a nie na forum! Nie potrzeba tutaj kolejnego dymu. Wiemy wszyscy co było, kto chciał to wyrobił sobie opinię na ten temat i nie widzę sensu, żeby do tego wracać.

Jeśli dostajesz privy, które Cię obrażają to przekaż sprawę któremuś z moderatorów - oni już będą wiedzieli co z tym zrobić

Mamy demokrację - rządy ludu. Był wniosek formalny i klubowicze zdecydowali tak a nie inaczej. Wiem, że może i zabrzmi to prostacko ale trzeba było przyjechać na walne a nie teraz odgrzewać starego kotleta na forum. Były argumenty za przywróceniem kol. GrzEE więc jakbyś się pojawił to mógłbyś wyrazić swoją opinię na ten temat i być może wpłynąć na wynik głosowania. Z doskoku najłatwiej jest wszystko komentować siedząc sobie wygodnie przed kompem. Znaleźć czas, zabrać 4litery na zlot to już trudniej co? A potem tylko narzekanie, jak to jest źle i jaki to zarząd jest straszny.

Pytasz czy Prezes ma coś do powiedzenia? Zapewne ma (w końcu to nasz wódz ) tylko zastanów się przez chwilę czy przypadkiem w razie odmownej decyzji nie pojawiłyby się głosy, że zarząd uskutecznia dyktaturę? "I tak w koło Macieju" można ciągle robić dym a to, że zarząd nie pyta klubowiczów o zdanie, a to, że uprawia samowolkę. Prezes to jedna osoba a prócz niej jest jeszcze wielu członków stowarzyszenia - Driverów, którzy w głosowaniu zdecydowali (oczywiście nie jednomyślnie), że warunkowo będą dzielić forum z kol. GrzEE.

Pamiętaj, że z naszej pracy czerpiemy żadnych zysków, dzielimy obowiązki życia codziennego z życiem na forum. Pamiętaj, że nie tylko Twoja doba ma 24 godziny! Konstruktywną krytykę popieram - jest dobra dla rozwoju klubu we właściwym kierunku ale jestem stanowczo przeciwny uskutecznianemu tu zwykłemu biciu piany!

Kończ waść, że tak powiem!

Wróćmy do pierwotnego tematu wątku albo pójdzie na niego kłódka.

RumJanek, jeśli masz jeszcze jakieś ale to zapraszam na priv lub gg. Wątek dotyczący GrzEE uważam za zakończony!
  
 
Janek, czy ta grypa czasami Ci czegoś nie uszkodziła ?
Zachowujesz się jak dzieciaczek w piaskownicy, któremu zabrano zabawki.

Już raz Ci na priv napisałem i wytłumaczyłem, kto rządzi w Klubie. Czy choć raz przeczytałeś Statut Stowarzyszenia ? Dam sobię głowę uciąć że nie, pomogę trochę i ujawnię rąbek tajemnicy, cytując jeden urywek Statutu ;

Cytat:


Rozdział IV
WŁADZE STOWARZYSZENIA
A. Postanowienia ogólne


§ 14


Władzami Stowarzyszenia są:
a. Walne Zebranie Członków
b. Zarząd
c. Komisja Rewizyjna





Ty jednak dalej swoje w sprawie Grzee, może jeszcze zaczniesz tupać nogami i machać rączkami.

Cytat:
2009-05-10 21:14:11, RumJanek pisze:
...bycie Sympatykiem czy bycie Driverem - nic nie zmienia - to tylko składka - a osoba ta sama..



Jeśli twierdzisz że bycie Sympatykiem czy Driver'em nic nie zmienia i niczym się nie różni, to w tym momencie opluwasz Driverów. Jeszcze tylko Komisji Rewizyjnej się nie dostało.


[ wiadomość edytowana przez: Miro dnia 2009-05-11 00:03:50 ]
  
 
No, od KR z daleka proszę

Recepta na zapędy pianotwórcze jest bardzo prosta: nie podoba się? - wiadomo co




[ wiadomość edytowana przez: Piter20 dnia 2009-05-11 02:31:51 ]
  
 
Piter, spoko luz poza tym i tak ciezko to czasami ogarnac
Mirku, przepraszam za to co zle, czekam tylko na wyjasnienie zachowania Grzeska bo to boli jak drzazga w *****, i tyle.
Ja mam góralski charakter (zacięcie), czyli wiesz jaki jest?
Tyle ode mnie, jeszcze raz przepraszam
  
 
Tak czytam i patrzę na wypowiedzi - że tak powiem - "grupy trzymającej władzę" tzn. (M) i (S) ale i osób będących w Zarządzie i tak się zastanawiam dlaczego? non stop pojawiają się cytaty treści min.

Cytat:
2009-05-11 02:29:48, Piter20 pisze:
Recepta na zapędy pianotwórcze jest bardzo prosta: nie podoba się? - wiadomo co



do każdego kto się odezwie i poda argumenty które pokazują że ma inne zdanie.

Jedynie konstruktywne wypowiedzi przedstawia Prezes - tak mi się przynajmniej wydaje, bo nie widać sarkazmu i pokazywania wyższości swojej osoby nad innymi - można powiedzieć że podchodzi do tego profesjonalnie.

Reszta kolegów troszeczkę nagina zasady i reguły. Rozumiem że emocje grają rolę ale czy można w sposób taki wypowiadać się:

Cytat:
2009-05-10 23:58:53, Miro pisze:
Janek, czy ta grypa czasami Ci czegoś nie uszkodziła ? Zachowujesz się jak dzieciaczek w piaskownicy, któremu zabrano zabawki.



Czyż podobna wypowiedź nie powinna spowodować ostrzeżenia bądź pouczenia - w końcu to członek Zarządu i powinien znać
" Zasady blokowania możliwości pisania na forum FEFK" a szczególności "Taryfikator skreśleniowy":

pkt. 2.Bezpośrednie obrażanie innych (określanie ich epitetami : jesteś taki czy inny).,
pkt. 3. Sugestywne obrażanie innych poprzez przenośnię (w efekcie wszyscy wiedzą o kogo chodzi - ( Kim jest osoba zniesławiana), ale nie jest to otwarcie napisane),
pkt. 7. Prowokowanie kłótni, wprowadzanie napiętej atmosfery na forum.

Według mnie takie wypowiedzi kwalifikują się właśnie na paragrafy - ale to moje zdanie.

Poza tym takie wątki stają się "dobrą" reklama Naszego forum i sytuacji panującej na forum.
Śmieszą mnie teksty o opłacaniu składki, o tym że jak się nie podoba - czemu ma to służyć? - promocji klubu?, powiększaniu klubu? nie sądzę.

Według mnie pora zakończyć tego typu dyskusje i wziąć się za pracę nad promowaniem klubu.

Tyle ode mnie

P.S.

Dodając jeszcze pytanie do wypowiedzi:

Cytat:
2009-05-10 16:28:50, Asior pisze:
Niech ktoś regulamin wywali na główną stronę, ew można by pomyśleć aby przy pisaniu nowego tematu najpierw pojawiało się okno z regulaminem, a dopiero po kliknięciu "zaakceptuj" można by założyć temat....................



Czy są osoby które potrafią to zrobić - bo z tego co obserwuję to prawie nikt nie ma większej znajomości php, html itp. - znów się skończy tylko na planach.

Panowie zjednoczmy siły i zróbmy coś a będzie to na pewno bardziej korzystne dla Nas jak i Klubu.
  
 
Łukasz, ode mnie, natomiast Z-cy Prezesa wybaczmy tym razem , następnego nie będzie
  
 
Cytat:
2009-05-10 23:58:53, Miro pisze:
Jeśli twierdzisz że bycie Sympatykiem czy Driver'em nic nie zmienia i niczym się nie różni, to w tym momencie opluwasz Driverów. Jeszcze tylko Komisji Rewizyjnej się nie dostało. [ wiadomość edytowana przez: Miro dnia 2009-05-11 00:03:50 ]




KONKRETNIE jakie DRIVER ma korzyści że jest DRIVER ??

- niby assistance itp itd, niby możliwość współtworzenia klubu (tz. jego wypowiedzi inni nie mają aż tak w du*ie jak Sympatyka). Poza tym to ja nie widzę jakiejś KOLOSALNEJ RÓŻNICY (no gadżety - koszulki nie dostałem )

To jak wypowiadają się osoby w tym temacie z "wyższego stołka" to już pomijam...... (przyjemniej 1 wypowiedź w 100% na BANA -> pewnie sympatyk by dostał).


i teraz tak OT

jak już wyciągamy Grzee do tablicy to uważam że osoba z taką "karierą" na FEFK powinna mieć na tyle honoru aby nie wracać, albo minimum honoru i odwagi aby przy pojawieniu założyć wątek i wszystko wyjaśnić......

Bo szczerze mówiąc jak przeczytałem że go przywracacie to się lekko wkur......, po prostu pamiętam cała sytuację i oszukanych klubowiczy. I mimo, że sprawa nie dotyczy mnie bezpośrednio to jestem (chyba jak każdy) ciekaw czy wszystkie spory między klubowiczami a Grzee zostały wyjaśnione.


EOT



  
 
w końcu może i ja powiem dwa słowa. Nie bardzo rozumiem o co chodzi. Klub i forum mają regulamin. Regulamin jest ustanawiany na Walnym zgromadzeniu członków klubu, ewentualnie w innym trybie określonym statutowo.

Jeżeli wątek założony przez forumowicza łamie przynajmniej jeden punkt regulaminu to S lub M ma prawo bez zbędnego tłumaczenia się zablokować go lub usunąć. I na tym można by w zasadzie zakończyć dyskusję.

Dyskusja na temat, że kiedyś było inaczej nie ma sensu bo kiedyś ludzie mieli inne problemy, zadawali inne pytania. Teraz ludzie są bardziej leniwi niż kiedyś. Nieznajomość prawa szkodzi, a skoro ludziom się nie chce nawet zobaczyć na regulamin to nie nasz problem.
  
 
Asior, będąc Driverem i będąc obecnym na Walnym możesz poprzez udział w głosowaniu wpłynąć na decyzje podejmowane w sprawie forum oraz osób w jego życiu uczestniczących. Myślę, że to całkiem sporo.
A ponad to będąc Driverem możesz kandydować na stanowisko (S) lub (M), do Zarządu lub KR i wtedy masz jeszcze większe prawo głosu w sprawach dotyczących forum.

A co do samego tego wątku - czy nie można by w nim normalnie zapytać "dlaczego wątki są zamykane lub kasowane bez słowa wyjaśnienia", a nie od razu zarzucać, że (M) i (S) nadużywają władzy, myślą, że wszystko im wolno, a Zarząd twierdzi iż ma władzę absolutną...
Sami do siebie piszecie "wrzuć na luz Kolego" i "peace", a potem dajecie na forum wypowiedź pełną złości, agresji i prawie że znienawidzenia...

I jeszcze nawiążę do wypowiedzi Prestona i przestrzegania regulaminu - nieznajomość prawa szkodzi, ale także nie zwalnia z jego przestrzegania.
  
 
Cytat:
2009-05-11 10:46:18, papszczolka pisze:
Asior, będąc Driverem i będąc obecnym na Walnym możesz poprzez udział w głosowaniu wpłynąć na decyzje podejmowane w sprawie forum oraz osób w jego życiu uczestniczących. Myślę, że to całkiem sporo. A ponad to będąc Driverem możesz kandydować na stanowisko (S) lub (M), do Zarządu lub KR i wtedy masz jeszcze większe prawo głosu w sprawach dotyczących forum. A co do samego tego wątku - czy nie można by w nim normalnie zapytać "dlaczego wątki są zamykane lub kasowane bez słowa wyjaśnienia", a nie od razu zarzucać, że (M) i (S) nadużywają władzy, myślą, że wszystko im wolno, a Zarząd twierdzi iż ma władzę absolutną... Sami do siebie piszecie "wrzuć na luz Kolego" i "peace", a potem dajecie na forum wypowiedź pełną złości, agresji i prawie że znienawidzenia... I jeszcze nawiążę do wypowiedzi Prestona i przestrzegania regulaminu - nieznajomość prawa szkodzi, ale także nie zwalnia z jego przestrzegania.



Czyżbyś nie czytała całego wątku? Na początku wszystko było ok, nawet prezes i wojo wyrazili się że faktycznie ostatnio jest nagonka na zamykanie wszystkiego co się tylko rusza. Dopiero po agresywnych wypowiedziach niektórych osób właśnie z "władzy" zostały wyciągnięte wnioski o nadużywaniu swojej pozycji przez niektórych. I uważam, że słuszne - patrząc na ich wypowiedzi można tak wnioskować. Chciałem uniknąć pisania tu i wchodzenia w kolejny spór, ale wzajemna adoracja i hipokryzja 'niektórych' osiąga coraz wyższy poziom..
  
 
Cytat:
2009-05-11 08:17:10, lukas_s pisze:
...Dodając jeszcze pytanie do wypowiedzi:

Cytat:
2009-05-10 16:28:50, Asior pisze:
Niech ktoś regulamin wywali na główną stronę, ew można by pomyśleć aby przy pisaniu nowego tematu najpierw pojawiało się okno z regulaminem, a dopiero po kliknięciu "zaakceptuj" można by założyć temat....................



Czy są osoby które potrafią to zrobić - bo z tego co obserwuję to prawie nikt nie ma większej znajomości php, html itp. - znów się skończy tylko na planach.



A o której stronie głównej mowa ?
Regulamin główny forum, wisi sobie spokojnie na Stronie Głównej Forum już kilka ładnych lat i bynajmniej nie widzę potrzeby, aby był jeszcze zdublowany i zamieszczony na Stronie Głównej Klubu.
Jeśli ktoś jeszcze tego nie widział, to proszę bardzo .

Regulaminy FEFK : Forum i Czata