Parada Niepodległości w Gdańsku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zakończyliśmy udział w drugiej Paradzie Niepodległości która odbyła się w Gdańsku - być może niektórzy widzilei nasze pojazdy w TVP1 która relacjonowała na żywo to wydarzenie, napewno trzeba będzie śledzić dziś informacje i programy lokalne

Podczas parady przejechaliśmy ulicami Głownego Miasta w szyku "dwójkowym" w składzie :

GDA - Rawuk
Maras - Łazik (oni to dawali popis jazdy ze startu zatrzymanego, który wzbudzał aplauz )
całośc zamykał Daniel w obstawie 2 motorów

w paradzie wzięło udział grubo ponad setka aut z różnych klubów, oczywiscie nie zabrakło pojazdów zabytkowych i dobrze nam znanych flasyków KajTana i kolegi z spotu.

Natomiast pojawiła się również Warszawa 204 w stanie idealnym nie boję jej się porównać do Warszawy Robiego gdyż była tak samo idealnie utrzymana i odremontowana - istanieje nadzieja że jeszcze raz będziemy mogli ją zabaczyć w niedzielę na naszym spocie

Poniżej zdjecia KajTan-a, a napewno za kilka dni obszerną fotorelancje będzie można przeczytać na jego stronie.


















  
 
nawet gdy jestem w 3city to mijają mnie takie fajne imprezy...
  
 
Z ciekawą inicjatywą wystąpiła ostatnio Pracownia Sztuk Plastycznie Użytecznych, która zorganizowała ostatnio wystawę plakatu kolejowego pt. Podroż koleją skraca czas, notabene bardzo trafnym, która zresztą jak sami widzimy spotkała się z ogromnym zainteresowaniem licznie przybyłej publiczności .


  
 
Cytat:
2004-11-11 16:56:05, road_runner pisze:
Z ciekawą inicjatywą wystąpiła ostatnio Pracownia Sztuk Plastycznie Użytecznych, która zorganizowała ostatnio wystawę plakatu kolejowego pt. Podroż koleją skraca czas, notabene bardzo trafnym, która zresztą jak sami widzimy spotkała się z ogromnym zainteresowaniem licznie przybyłej publiczności .



hehe , widać Gad przygotowuje się do wyborów.
  
 
a ja sie spoznilem na parade ;(
  
 
Cytat:
2004-11-11 16:59:57, leon pisze:
hehe , widać Gad przygotowuje się do wyborów.


Tytul w gazecie jak za dawnych dobrych lat
  
 
Fotorelancja ciut szybciej, niz GDA zapowiadal
KLIK

Link jest na glownej stronie, milego ogladania i wspominania
  
 
I ja tam z Nimi bylem
Grochowke z Nimi jadlem
Wina nie pilem
No ale bylem
  
 
Cytat:
2004-11-11 16:56:05, road_runner pisze:
Z ciekawą inicjatywą wystąpiła ostatnio Pracownia Sztuk Plastycznie Użytecznych, która zorganizowała ostatnio wystawę plakatu kolejowego pt. Podroż koleją skraca czas, notabene bardzo trafnym, która zresztą jak sami widzimy spotkała się z ogromnym zainteresowaniem licznie przybyłej publiczności


Dokładnie będąc pod wpływem tego tekstu powstało to zdjęcie

Leon - do wyborów nie daleko, być może i w naszym klubie a grochówkę nalewał nam osobiście marszałek Donald Tusk

KajTan - fotorelancja jak zwykle KLASA
"Łazikowi odpaliła poduszka w bagażniku "
  
 
Mozecie wierzyc lub nie, ale moja Coupeta stala w tym czasie 100 m od Was na parkingu, a ja... robilem pilna robote... a niech to
Moze za rok?

Adamus
  
 
Nio,parada klasa!
Szkoda tylko że nie umyłem auta
  
 
adamus ty chyba poracujesz, gdzies w banku nbp ?, albo gdzies bardzo blisko bo twoje auto czesto widze po drugiej stronie od dlugiej czyli chyba bogusławskiego

mam racje?
  
 
Cytat:
2004-11-11 20:17:36, adamus pisze:
Mozecie wierzyc lub nie, ale moja Coupeta stala w tym czasie 100 m od Was na parkingu, a ja... robilem pilna robote... a niech to Moze za rok? Adamus


No widzisz znowu zrobilbys furore "Jak on zaszpachlowal te drugie drzwi "
  
 
A tak robił furorę wojskowy polonez
  
 
W Dzienniku Bałtyckim są zdjęcia z parady, a na jednym z nich się załapałem , za mną kawałek Marasa i obok Rawuk

przed nami Warszawa o której pisałem - w poniedziałek zamieszcze skan
  
 
Cytat:
2004-11-12 19:37:57, GDA pisze:
W Dzienniku Bałtyckim są zdjęcia z parady, a na jednym z nich się załapałem , za mną kawałek Marasa i obok Rawuk przed nami Warszawa o której pisałem - w poniedziałek zamieszcze skan

widze was! ale te amerykany sa lepsze
  
 
Cytat:
2004-11-12 19:47:14, kUpEk pisze:
widze was! ale te amerykany sa lepsze



No jak mogłeś...
  
 
Cytat:
2004-11-12 19:37:57, GDA pisze:
W Dzienniku Bałtyckim są zdjęcia z parady, a na jednym z nich się załapałem , za mną kawałek Marasa i obok Rawuk



Oglądnąłem gazete i jest jak mówisz
Następną razą ustawiam się z przodu
  
 
Ja widziałem w TVP w relacji na żywo Advanced Military Polonez A i jeszcze jedną Warszawkę... a tak to same merce pokazywali...
  
 
A ja widziałem Military Polonez, potem 2 za nim, KajTan`owskiego fiacika i niestety to wszystko co widziałem, ale gdyby nie Military i nalepki na szybie FSO Autoklub to bym się nie połapał że tam jesteście.