[MaRRecki] SPRZEDAM MK7 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
biedne fotele ... - trza bylo na czas pobytu u lakiernika założyć stary fotel ...



Nic mu nie będzie, podczas prac jest osłonięty , po starym bym musiał specjalnie jechać 150km a już mi się nie chciało

jeszcze kilka fotek..





troche lepsze zdjęcie bravki




A tutaj najnowszy projekt teraz już chłopaki na ostro zabierają się za essiego





Cytat:
Musimy się kiedyś zespotować , mieszkam w Łosicach, zobaczymy kto ma fajniejsze skóry w środku .



Hmm, jak tylko odbiore samochód i przyjadę na któryś weekend do Siemiatycz to bardzo chętnie
  
 
takie ladna brava a w krzakach stawiana czekamy na efekt koncowy
  
 
Niestety z powodu planów urlopowych( najpierw moich, później lakiernika) całość zostanie skończona dopiero we wrześniu. Tzn samochód teoretycznie jest gotowy... ale nie dla mnie









Tak to na dzisiaj wygląda. Dopiero we wrześniu zajmę się zderzakami( zenderek już czeka na pomalowanie), i nakładkami na progi. Szkoda, że się nie udało tego za jednym zamachem zrobić, no ale cóż.. życie. Na efekt końcowy trzeba więc trochę poczekać.

Po urlopie też zajmę się elektryką na przód, coś muszę z lampami z tyłu zrobić i kilka pierdółek jeszcze się znajdzie na pewno

Jednak najważniejsze, że akcja "wypędzanie rudej" została zakończona


[ wiadomość edytowana przez: MaRRecki dnia 2011-02-24 20:06:48 ]
  
 
No i powoli zaczynają się dylematy.. dlatego chciałem się Was poradzić.

Pierwsza sprawa to zderzak zendera na tył



Jak widać na fotce nie ma on lampki oświetlania tablicy rejestracyjnej. Tzn miał ale ktoś sobie zlikwidował, i tu moje pytanie, czy rzeźbić w tym zderzaku i wkładać lampke, czy... no właśnie, jest jakaś alternatywa? można jakoś inaczej oświetlić tablicę?. Oczywiście tak, żeby to jakoś wyglądało. Mogłem o tym pomyśleć przed malowaniem budy, no ale Polak mądry po szkodzie.

Druga sprawa, to dylemat czy malować słupki na czarno? niby korci mnie, żeby to zrobić ale do konca jeszcze nie jestem przekonany. Narazie z czarnych rzeczy to tylko adaptery lusterek i trójkąciki w drzwiach z tyłu.
  
 
słupki czarne bardzo łatwo sobie zrobić w VT, w paincie nawet walnij i zobacz czy się tobie spodoba...jak dla mnie czarne słupki mają sens przy ciemnych szybkach, tak bym ich nie robił raczej
  
 
Cytat:
Jak widać na fotce nie ma on lampki oświetlania tablicy rejestracyjnej



Wstaw żaróweczki w plastik na rejestracją ,ten w którym jest zamek.
  
 
Tak jak Jarcio mówi, czane słupki = czarne szyby ale nie przyciemniaj szyb bo to już nie jest w modzie

Dopieść wnętrze i niech każdy widzi jak jest w środku

Co do zdesia to chyba nie problem wyciąć otwór i wstawić oświetlenie z oryginału.
  
 
Cytat:
Co do zdesia to chyba nie problem wyciąć otwór i wstawić oświetlenie z oryginału.



Niby nie problem, tylko chodzi o to, że na bez bardziej mi sie podoba i myślałem, że może ktoś mi podsunie jakiś genialny pomysł

Cytat:
Wstaw żaróweczki w plastik na rejestracją ,ten w którym jest zamek.



Jeśli już to jakieś diody raczej. Tylko czy mi to oświetli tablice


Co do szybek to planowałem przyciemnić, ale bardzo delikatnie, tą najjaśniejszą folią, wszystkie szyby równomiernie. Ale to jeszcze też musze przemyśleć.

  
 
Cytat:
Niby nie problem, tylko chodzi o to, że na bez bardziej mi sie podoba i myślałem, że może ktoś mi podsunie jakiś genialny pomysł



wspawaj sobie wnękę w klapę z innego auta to zderzak będzie nietknięty
  
 
Cytat:
2009-09-03 20:45:25, kamil76 pisze:
Wstaw żaróweczki w plastik na rejestracją ,ten w którym jest zamek.




Dokładnie. Sam o tym od dawna myślę tylko chęci brak.
  
 
Cytat:
wspawaj sobie wnękę w klapę z innego auta to zderzak będzie nietknięty



No widzisz, teraz po lakierowaniu samochodu już tego nie zrobię i tylko pluje sobie w brodę, dlaczego wczesniej nie pomyślałem o takich przeróbkach
  
 
hehe widze ze zenderek z bylego auta Noska
  
 
Cytat:
hehe widze ze zenderek z bylego auta Noska



ooo, nawet nie wiedziałem
  
 
ja mam wsadzone pod plastik w klape cos takiego:

KLIK

oczywiscie kolor bialy, 2 szt. świecą rewelacyjnie zwykle podswietlenie sie kryje 10 razy
  
 
Cytat:
ja mam wsadzone pod plastik w klape cos takiego:

KLIK

oczywiscie kolor bialy, 2 szt. świecą rewelacyjnie zwykle podswietlenie sie kryje 10 razy



A masz jakaś fote jak to wyglada na aucie?
  
 
Podnoszę wątek po długiej przerwie. Przy autku coś tam się dzieje.




zenderek wkońcu wylądował na aucie, lampkę tablicy jednak zostawiłem w zderzaku, lecz nie orginalną zenderowską tylko ze standardowego zderzaczka i wg mnie jest dużo lepiej bo zenderowskie oświetlenie jest strasznie wysokie i odstaje mocno od zderzaka

na zamontowanie czeka taki oto gadżecik


Lampki + ksenon od kolegi Borysa

Na przodzie zawitał też grill zendera, ale niestety nie mam fotek


W międzyczasie doszło jeszcze obicie tylnej kanapy, za które nie chcieli ode mnie pieniędzy na szrocie teraz w bagażniku jest jakoś tak przytulniej



A tutaj "profesjonalny" odbój półki jako, że jak kupiłem samochod to nie było nic w tym miejscu postanowiłem zrobić samemu i powiem Wam, że pasuje idealnie, zero luzu jak w przypadku orginału. Kto zgadnie z czego zrobiony???




Tu z kolei przestroga dla innych, sprawdzajcie przewody hamulcowe co jakiś czas. U mnie na szczęście, dzięki czujnemu oku Migdała_6 przewód został wymieniony zanim pękł.



Z grubsza to by było na tyle, jak nowe graty będą na aucie to napiszę

[ wiadomość edytowana przez: MaRRecki dnia 2011-02-24 20:05:45 ]
  
 
no no ładne to masz jakbyś jeszcze progi dorzucił to by extra było
  
 
Cytat:
2009-12-05 17:05:32, Escobarto pisze:
no no ładne to masz jakbyś jeszcze progi dorzucił to by extra było



zapomniałem dodać, oczywiście że będą nakładki, już są polakierowane, progi RS mk5
  
 
zenderek ładnie się prezentuje, przydałby się jakieś ciekawsze felgi
  
 
no nieźle extra teraz wygląda brakuje jeszcze ramki chrom od ghia