Prośba o pomoc w wyborze radia ssb

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Jestem tu nowy i mam wielka prośbę do doświadczonych kolegów o pomoc w doborze dobrego SB radia

powiem tak w ogóle nie znam się na tym i nie mam pojęcia co kupić

chciałbym kupić gotowy zestaw to znaczy odbiornik z antena i co tam jeszcze wchodzi w zestaw kwota jaka jestem wydać to 200 zl wiem ze to troszkę mało ale proszę o pomoc

pozdrawiam
gerber

[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2009-05-19 21:08:34 ]
[ powód edycji: korekta tytulu ]
  
 
co sadzicie o GAMMA I-AM bedzie sie nadawalo?????prosze niech ktos mi pomoze bo nie wime co mam wybrac
  
 
Trudne pytanie fakt.1 i najbardziej istotna sprawa co do SSB (moze prosciej SSB w technice CB to tak jak mercedes a młdego kierowcy do merca to nie bardzo).Na pierwsze radio nie polecam radia z SSB pomijajac fakt iż za 200zł takiego radia wyposarzonego w ssb sie nie dostanie.Na początek radio z AM i FM wystarczy jeśli zasmakuje ta zabawa to i ssb sie kupi.Nadmieniam iz nowego zestawu radio -antena za 200zl sie nie dostanie .Urzywane może sie kupi lecz ja bym nie polecał (w cenie 200zł).Reasumujac aby to w miare spełniało swą funkcję to 500 zl trzeba mieć na cały zestaw.Oczywiście można sobie od razu kupić radio wstegowe ,ale kazdy lubi co innego jeden czekolade a 2 jak mu nogi śmierdzą.pozdrawiam