Co to jest za forum ?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja mysle ze dobrym wyborem byłoby dodać do oficjalnej nazwy Toyota Forum Techniczne skrót "TFT" (którym i tak prawie kazdy sie posługuje ) , wtedy by forum było juz bardziej odrózniające sie i może to i by takiej Wielkości samej w sobie nadało forum .

EDIT:

Na lepkach forumowych rózniez mógłby być taki skrót i pełna nazwa

Troche "F" mi nie wyszło






[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2010-12-27 15:45:48 ]
  
 
Masz prawa do logo Toyoty F1 ?
  
 
A wogóle to ktos ma prawa do uzywania logo Toyoty ?? .

Tutaj sie barwy pozmienia i bedziemy my prawa sprzedawać .
  
 
Cytat:
2010-12-27 19:15:35, sterciu pisze:
A w ogóle to ktos ma prawa do uzywania logo Toyoty ?? . Tutaj sie barwy pozmienia i bedziemy my prawa sprzedawać .


Mysle, ze kazde forum ma swoja renome, swoich zwolennikow i swoich specjalistow... i niech tak zostanie. Ostatnio troche czytalem po roznych forach i tylko sie usmialem na ktorymstam chyba forum milosnikow Avensis ktostam cytuje moje posty jak praktycznie rozwiazac problem, a gosc, ktory ma w nicku mistrz komentuje w stylu to niebezpieczne lub to niemozliwe lub to sie nie psuje. No i ma prawo, tyle ze wyglada to jak tlumaczenie akrobacie, ze nieda sie jezdzic rowerem po linie ani skakac nim po rampie bo on jeszcze czegos takiego nie widzial, bo rowerem sie jezdzi tylko po chodniku, a sam opanowal jazde wylacznie z bocznymi kolkami i nazywa sie mistrzem.
Wiec olac inne fora niech sobie sa...

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Chcialbym napisac kilka slow w sprawie renomy tego Forum!

Szukajac informacji na temat trudnego uszkodzenia w obwodzie turbiny, w mojej Toyocie Avensis verso przekopalem strony polskie i niemieckojezyczne i wszedzie ten problem byl uwazany za b. trudny do zdiagnozowania i naprawy- na stronach niemieckich byly opisywane naprawy w serwisach firmowych Toyoty polegajace na kolejnych wymianach podejrzanych podzespolow, ktore ostatecznie nie usuwaly usterki. Wreszcie udalo mi sie odnalezc porady Bigelektrona na Waszym Forum i po zawartosci i fachowosci tych porad stwierdzilem, ze tylko Bigelektron mi pomoze!
I faktycznie- Bigelektron mi pomogl!
Mozecie byc dumni, ze taki super fachowiec - Bigelektron jest na Waszym (teraz tez rowniez moim) forum. Tacy ludzie jak on i inni koledzy z tego Forum decyduja o jakosci i wartosci technicznej Forum! Dzieki!

Wlo

PS.
Ponizej tekst podziekowania dla Bigelektrona, ktore umiescilem w temacie „Avensis verso”.

Ta droga chcialbym przekazac specjalne podziekowanie Bigelektron’owi za jego b. fachowa naprawe trudnego uszkodzenia w obwodzie turbiny mojej Avensis verso.
Szukajac informacji w internecie na temat tego uszkodzenia (rowniez na stronach niemieckojezycznych) dowiedzialem sie , ze wielu fachowcow nie moze sobie poradzic z tym uszkodzeniem.

Czytajac na internecie b. fachowe porady Bigelektron’a w roznych przypadkach uszkodzen samochodow Toyoty wiedzialem, ze to jest wlasciwy czlowiek, ktory mi pomoze rozwiazac moj trudny problem w obwodzie turbiny. Nie chcialem ryzykowac wizyt u roznych mechanikow i wydatkow na kolejne nietrafione wymiany podzespolow (czytalem takie opisy kolejnych nieudanych napraw pisane przez rozzalonych klientow)

Mimo duzej odleglosci zdecydowalem sie pojechac do Bigelektron’a, do Katowic. Nie zalowalem przejechanych kilometrow. Bigelektron okazal sie wybitnym fachowcem i b. milym, otwartym i bezposrednim czlowiekiem. Moja Avensis po naprawie Bigelektrona hula jak za dawnych, mlodzienczych czasow.
Bigelektronie jestes naprawde wielki!
Dziekuje serdecznie
Polecam wszystkim, ktorzy maja powazniejsze klopoty z Toyotkami i swoimi mechanikami, aby odwiedzili Bigelektrona w Katowicach.
wlo